Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 07 22, 23:12)
Pasigirsiu šios ir praėjusios savaitės naujokėmis (nutrūkau truputį nuo grandinės) smile.gif


oooooooooooooooooo jojoi doh.gif blink.gif negundykit tokiom spalvom wub.gif
antrosios lapeliai kokie įdomūs g.gif bet gražios tai visos thumbup.gif
Atsakyti
Saidutea,nebutu tu taskeliu,tai atrodytu kai narcizas tongue.gif grazi spalvyte,silta tokia.
o ta tvigos bordo dar su pavadinimu?geras,grazi! 4u.gif
o pele snaudale tai tikriausiai nori infarkta ivaryti silpnesniu nervu zmonems lotuliukas.gif jau taip uzpavydejau tokiu grazuoliu,ir visos kazkuo panasios,lyg is vienos kolekcijos thumbup.gif ne,nudabar vel sukilo manyje pirkimo manija doh.gif reiktu issiruosti i medziokle,bet kur tokiu rasti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 22, 11:04)
turguje stoties ir tik gelese http://www.orchidejo...php?item_id=291 staii ka maciau turguje 35lt

blink.gif ir nepirkai? ir man nepasakei swoon.gif gausi galvon laugh.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 22, 11:27)
O as stai ka sumedziojau maximoje.

QUOTE(saidutea @ 2010 07 22, 17:49)
bet pagriebiau sia smile.gif

QUOTE(tviga @ 2010 07 22, 18:56)
O čia mano paskutinis pirkinukas
user posted image

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 07 22, 22:12)
Pasigirsiu šios ir praėjusios savaitės naujokėmis

pasakiški grožiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Katik suzinojau apie orchideju festivali si savaitgali ( ne LT) thumbup.gif http://www.silvaorchids.com/ Labai noreciau apsilankyti... blush2.gif Prasysiu vyro, kad vaziuotumem....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 22 liepos 2010 - 22:15
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 07 22, 22:12)
Pasigirsiu šios ir praėjusios savaitės naujokėmis (nutrūkau truputį nuo grandinės) smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


thumbup.gif jau kokios gražios spalvytės ir tokios ryškios wub.gif ir kur jūs tokių gražuolių randate? Kai man reikėjo sesei dovanų geltonos, visą miesta išvažinėjau ir niekur neradau doh.gif


QUOTE(Laura81r @ 2010 07 22, 22:31)
o ta tvigos bordo dar su pavadinimu?geras,grazi! 4u.gif 

aha ji "kilminga" lotuliukas.gif vardą turi Debora
Atsakyti
Skambinau apie 16 val. i Karmelavos pasta, tai siuntinuko mano vardu dar neturejo verysad.gif nacionaliniai paskirstymo LT ir pasto ypatumai doh.gif dar gerai, kad tie sandeliai buna vesus net vasara, kitaip jau nezinociau ka galvot...
Atsakyti
reikia ir man geltonos, neturiu nei vienos g.gif
Atsakyti
Pelė snaudalė, na tikrai ne vetui nutrukai nuo grandines smile.gif pasaka kokios spalvos, o antroji tai isvis be komentaru wub.gif
Atsakyti
pele snaudale kokios pirimos orchidejos pavadinimas ? nes as toke turiu tai noriu zinot ar toks pavadinimas
Papildyta:
[quote=Pokahonta*,2010 07 22, 22:39]
blink.gif ir nepirkai? ir man nepasakei swoon.gif gausi galvon laugh.gif
ju nemazai yra tai manau uzteks ir tau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 23, 08:56)
pele snaudale kokios pirimos orchidejos pavadinimas ? nes as toke turiu tai noriu zinot ar toks pavadinimas


Neturi jos pavadinimų, galima pačiai sugalvot smile.gif

Aš seniai norėjau geltonos orhidėjos, nes maniškės baltos ir visokiausių rausvų / violetinių atspalvių. Tai kai užtikau ermitaže geltonų, tai ir neatlaikė poeto širdis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 07 23, 09:12)
Neturi jos pavadinimų, galima pačiai sugalvot smile.gif

Aš seniai norėjau geltonos orhidėjos, nes maniškės baltos ir visokiausių rausvų / violetinių atspalvių. Tai kai užtikau ermitaže geltonų, tai ir neatlaikė poeto širdis biggrin.gif

thumbup.gif super man ji irgi, ji toke keicianti spalva nuo apsvetimo, buna geltona, o kartais i salotine panasi, pas mane golden trasure parasyta g.gif
Atsakyti
pele snaudale, o jau antra... net ssssssssssiiiiiiiiiiiiiillllllllllpnaaaaa doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti