Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

nuotrauka pavogiau is interneto blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šilinge, ačiū už pakvietimą. Tiesiog manau, kad dėl laiko trūkumo nebūčiau geras narys. Atsiprašau jei aš tam užsakyme netinkamai užsiminiau, bet anglų kalba turi daugybę atspalvių ir ta draugija gali reikšti, kad ir klubo orchidejos.lt narį mirksiukas.gif aš ten prisiregistravusi esu. Be to tikrai manau, kad aš ir kiti čia rašantys, jau senai yra savotiška draugija. Stengiaus dėl visų ir gavau nuolaidą, pati iš to nieko neuždirbsiu, dar bus gerai, jei į minusą nesėsiu. O nuolaida buvo suteikta tikrai ne už kažkokią nežinomą narystę, bet už tai, kad parašiau jog manau, kad užsakymo suma pakankama, kad būtų nemokamas atsiuntimas smile.gif Kiek pačiai teko dalyvaut užsakymuose, visada mokėdavau siuntimo išlaidas (ko gero organizatorius pasirenka augaliukus gautus kaip nuolaidą nemokamai ir pasilieka sau, čia ne teiginys o prielaida!), kiti net užsimeta tarpininkavimo mokestį. Aišku aš irgi ne motina Teresė. Kitą kartą gal ir naudos norėsiu 
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 14, 09:15)
Be to tikrai manau, kad aš ir kiti čia rašantys, jau senai yra savotiška draugija.

drinks_cheers.gif group.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 14, 09:25)

drinks_cheers.gif gathering.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tina*, niekas gi nepriekaištauja mirksiukas.gif

Tiesiog buvimas LOD nariu irgi suteikia tam tikrų privilegijų topsecret.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 14 liepos 2010 - 08:54
Šilingė, aš norėčiau prisijungti ir tapti Jūsų organizacijos nare, bet vis dar svarstau ar esu to verta blush2.gif , ten susirinkę jau su patirtimi, o man dar daug kas neaišku ir kuo tolyn į mišką, tuo daugiau medžių..
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 07 14, 09:54)
Tina*, niekas gi nepriekaištauja  mirksiukas.gif 

Tiesiog buvimas LOD nariu irgi suteikia tam tikrų privilegijų topsecret.gif  tongue.gif

Olivija pyktelejo...
Papildyta:
Dar laukiu 4 pavedimu ir bus viskas, galesim moket. Dar neturiu is misterija, rodostoma, Mademoisellee ir Živilės. Visų kitų gavau.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 14, 09:59)
Šilingė, aš norėčiau prisijungti ir tapti Jūsų organizacijos nare, bet vis dar svarstau ar esu to verta  blush2.gif , ten susirinkę jau su patirtimi, o man dar daug kas neaišku ir kuo tolyn į mišką, tuo daugiau medžių..

O galvojat, kad tiems su patirtimi kitaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 14, 10:28)
Olivija pyktelejo...



Olivija nepyktelėjo schmoll.gif Olivija tiesiog paragino mirksiukas.gif
o visa kita puikiai išaiškino Šilingė biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ateinu ir as i nauja tema wub.gif
puosiu sienas
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o jau paskutine katleja koooooooooooookia blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif wub.gif wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 14, 16:10)
o jau paskutine katleja koooooooooooookia  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  wub.gif  wub.gif  bigsmile.gif

joooo ieskau as didziaziedes bet kolkas nerandu doh.gif
Atsakyti