Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Giedruze, ar pati zinot, kad parsineset Debora? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 21, 11:42)
na va vaziavau i maksima maisto, o atvaziavau su gele

linkiu, kad augtu didelė ir graži 4u.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 21, 12:06)
Giedruze, ar pati zinot, kad parsineset Debora?  lotuliukas.gif

žino, žino wub.gif
Atsakyti
Tada blogai ,buciau nudziuginus biggrin.gif deborai negalioja nei prisamanoje vazonai nei vabalai biggrin.gif
Atsakyti
klausykit, aš kadangi į orchidėjas įnikau neseniai, tai veislėse nelabai gaudausi. pastebėjau maximose prekiaujant o ir kitose pardėse orchidėjas, kurios yra kitokiu pavadinimu (aišku nemapenu), tokios, kur žiedas panašus į našlaitės. dažniausiai jos būna violetiniai - bordinės.
ką jūs manot apie jas? mačiau ir nebrangių blush2.gif
tik pas visas tas žiedelis ar keli, tokie paviepę. sakau ar čia rūšis tokia, ar nuo karščio ir sąlygų pavysta? sunku jas augint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 21, 13:19)
klausykit, aš kadangi į orchidėjas įnikau neseniai, tai veislėse nelabai gaudausi. pastebėjau maximose prekiaujant o ir kitose pardėse orchidėjas, kurios yra kitokiu pavadinimu (aišku nemapenu), tokios, kur žiedas panašus į našlaitės. dažniausiai jos būna violetiniai - bordinės.
ką jūs manot apie jas? mačiau ir nebrangių  blush2.gif
tik pas visas tas žiedelis ar keli, tokie paviepę. sakau ar čia rūšis tokia, ar nuo karščio ir sąlygų pavysta? sunku jas augint?  g.gif

cia ne miltonija bus g.gif
Atsakyti
panašu, kad apie miltoniją arba miltoniopsį. Apie priežiūra gal kas atsakys daugiau priežiūros temose, o šiaip kiek girdėjau ne iš lengvųjų auginimas jos.
Atsakyti
pas mane gi yra miltoniopsis (nors ant etiketės rašė miltonia) g.gif smile.gif nepasakyčiau, kad kažkokios ypatingos priežiūros reikia smile.gif
user posted image

jei apie šitas kalba Žanė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 21 liepos 2010 - 13:11
aplink pas mane visi jas greit numarina unsure.gif
Atsakyti
o aš manau, jei yra abejonių, reikia pirmiausia pasidomėti priežiūrą ir pabandyti smile.gif juk ne milijoną kainuoja
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 21, 14:23)
aplink pas mane visi jas greit numarina   unsure.gif

žiūrėsiu kaip man seksis smile.gif kol kas leidžia naujus lapus, tai gal nepamirs biggrin.gif
turiu porą mėnesių smile.gif

miltonias ir miltoniopsis 4u.gif

Paprastai Miltoniopsis turėtų būti palaistytas kas 5-6 dienas. Per itin karštus orus, augalą gali tekti laistyti du ar tris kartus per savaitę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 21 liepos 2010 - 13:37
Dar šiek tiek žiedų iš mano namų wub.gif

user posted image


Šita balta -kaskadinė. Visada žiedai patys svyra tokiom kaskadom thumbup.gif

user posted image

user posted image





Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 21, 12:53)
pas mane gi yra miltoniopsis (nors ant etiketės rašė miltonia) g.gif smile.gif nepasakyčiau, kad kažkokios ypatingos priežiūros reikia smile.gif
user posted image

jei apie šitas kalba Žanė smile.gif

taip taip, tikrai šitie drinks_cheers.gif

o mano orchidėjų (žinoma, falenopsių) auginimo metodas ypatingai paprastas: nieko joms nedaryt. ir palaistyt pamiršt. tada ir žiedus krauna didžiulius, ir auga puikiai. atėję klausinėja "ką tu joms darai?"... pirmasis mano žygdarbis buvo persodinti darbe kolegių nudegintą augalėlį. tai žiūrėsiu, ar kažkas pavyko, jei ims atsigauti, tai savim imsiu labai pasitikėt tongue.gif

užtai ir klausiau, ar nėra anoji super lepi lėlė. dėkoju 4u.gif
Atsakyti