Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE
geriau nei pas mane uz Kauno vaziuot

o man kur geriau??i kauna ar uz kauno?as karmelavoje siuo metu apsistojas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 07 20, 22:43)
ką tik žiūrėjau, dar nebuvo..... jeigu kas, ryt skambinkis, kad pašte neužlaikytų  blush2.gif

Nedaziurejau biski doh.gif turetu but LT, bet dar kokiam paskirstymo punkte. Jei atskrido i Kauna, gali but, kad gabens i Vilniu, o paskui vel i Kauna. Nes kiek teke sekt lietuviskas siuntas, issiustas i uzsieni, tai is Kauno tarabanija i Vilniu, o paskui buna, kad grazina i Kauno oro uosta.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 20, 18:06)
As phalaenopsi manni ir vanda cristata

geras pasirinkimas, aš irgi apie tokias svajoju smile.gif

QUOTE(egis11 @ 2010 07 20, 20:05)
as Psychopsis Mariposa  smile.gif

gailiuosi, kad tokios iš vokiečių nepasiėmiau, nors buvau įtraukus į sąrašą.
Kai paaugs, galėtume pasimainyti flensais, aš pirkau mažytę Kalihi, 1 metai iki suaugusios. Mainai-geras dalykas.
Gal domėjotes kaip jis auginamas? Suprantama, atsakymą į http://www.supermama...;#entry38959323
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 21, 08:05)
geras pasirinkimas, aš irgi apie tokias svajoju  smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As dabar irgi uzsimaniau meduzos, na tokia ji man muostabi. Tik kazkurios merginos is cia deka i ja atkreipiau demesi, iki tol nezinojau. Kai tik olandas ja tures, galesim vel siuntima organizuotis.
Atsakyti
Cia mano svajone Tina,niekur negaunu jos nupirkti verysad.gif Tu to dedules vis paklausinek,gal kada atsiras tam angare ax.gif
Atsakyti
Ok, paprasysiu, kad jis man pranestu taip paciai, kaip ir su hieroglypha dariau.
Atsakyti
kadangi temoje pasirodytos orchidėjos nuostabiai gražiai ima bujoti (tikrai tema stebuklinga!), tai rodausi savo naujausią pirkinuką - bevardį falenopsį iš Maximos.
realiai tokia gelsva su rožiniais taškeliais:
user posted image

o čia senoji, tik romantiškai pagauta apšviesta besileidžiančios saulės (ji ir taip prikrovusi žiedų, žiūriu galuose dar pumpurų krauna...)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 21 liepos 2010 - 10:11
Zane,labai grazi naujoke wub.gif wub.gif ,bet ir senoji niekuo jai nenusileidzia thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
zane, abi lb grazios ir foto puikios thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas biggrin.gif

man jau orchės sapnuojasi wacko.gif lotuliukas.gif
o vestuvių foto žiūrinėdama užmačiau, kad suknelė irgi su orchidėjomis buvo lotuliukas.gif ot sutapimas laugh.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 07 21, 11:06)
tai rodausi savo naujausią pirkinuką

o čia senoji

bigsmile.gif laaaaaabai graži wub.gif

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 21 liepos 2010 - 10:53
user posted image sveikos na va vaziavau i maksima maisto, o atvaziavau su gele rolleyes.gif , galvojau ilgai ar imti, bet susigudziau, vazonelis visas apsamanaves ir dar pukuotu dariniu radau doh.gif , persodinau ir negaliu atsidziaugti biggrin.gif makisiimoje substratas nukainuotas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 21 liepos 2010 - 10:43