Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Sveikos mirksiukas.gif
siandien buvom zoologijos sode ir taip visai netycia vaziuojant atgal ziuriu didelem raidem Tik Geles thumbup.gif thumbup.gif gerai, kad as vairavau, o ne vyras doh.gif doh.gif tad parsiveziau miltonija,kurios labai senai norejau: 2 ziedstiebiai su graziais ruzavais, kvepianciais ziedais, du ziedstiebiai dar besiauginantys pumpurelius ir vienas kazkoks itartinas auginukas... bet man atrodo, kad ten dar vienas ziedstiebis bus wub.gif thumbup.gif uz ta pati dar ir mini katleja prigriebiau su dviem naujais auginukais thumbup.gif bet ju pasirinkimas tai ne koks buvo... daug labai voratinkletu ir beganciais vazoneliais, maniske irgi maiselyje isodinta buvo doh.gif doh.gif
nuotraukos ikelsiu rytoj.. o gal dar siandien suspesiu ax.gif
na ir prisigyriau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 20, 12:46)
Dowwile,gausus zydejimas,super thumbup.gif

Aciu visoms,tikrai papuose palange thumbup.gif
Atsakyti
panos atejau pas jus pasirodyti mano naminiai ziedai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 07 20, 19:09)
r. rasa pardavinėja. Nedvejok, jei nori - gera augintoja, tikrai prižiūrėtą gausi ir dar krūvą patarimų wink.gif

tai dėl pardavėjos tikrai nedvejoju smile.gif jau kaip ir nusprendžiau blush2.gif
QUOTE(lialkaa @ 2010 07 20, 19:13)
2 ziedstiebiai su graziais ruzavais, kvepianciais ziedais, du ziedstiebiai dar besiauginantys pumpurelius ir vienas kazkoks itartinas auginukas...

jau įsivaizdujou kas per grožis wub.gif
QUOTE(rytine rasa @ 2010 07 20, 19:22)
panos  atejau  pas jus pasirodyti mano naminiai ziedai

pasakiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2010 07 20, 19:22)
panos  atejau  pas jus pasirodyti mano naminiai ziedai


Tikrai grazi wub.gif , tokia tyra, ir nekaba kaip pakaruoklis, o sedi vazone, sitoks variantas ir man patiktu biggrin.gif Gal, kada ir isigysiu sio rusies orchideja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 20 liepos 2010 - 19:02
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 20, 19:58)
ir nekaba kaip pakaruoklis, o sedi vazone

oi kaip prajuokinot lotuliukas.gif

aš irgi savo bandysiu sodinti smile.gif tikiuosi nenumarinsiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
galėtumėt ir pasigirti kas ką ėmėt


as Psychopsis Mariposa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 20, 20:05)
as Psychopsis Mariposa  smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif oho, koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif

p.s. jūsų foto fantastiškos blink.gif wub.gif o akvariumas swoon.gif nerealus wub.gif wub.gif wub.gif mano svajonė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 20 liepos 2010 - 19:44
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 20, 21:10)

p.s. jūsų foto fantastiškos blink.gif  wub.gif o akvariumas swoon.gif nerealus wub.gif  wub.gif  wub.gif mano svajonė wub.gif

g.gif aš irgi noriu dirstelt ax.gif
Atsakyti
Rytine rasa,as kaip vandu gerbeja,galiu pasakyti labai grazi vandute wub.gif wub.gif thumbup.gif
O man asmeniskai,labiau pakaruokliai patinka,tame ir visas egzotiskumas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J*G* @ 2010 07 20, 20:51)
g.gif aš irgi noriu dirstelt  ax.gif

pavartykite temą "Kaip gražiai nufotografuoti augalus? " 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 20, 20:52)

O man asmeniskai,labiau pakaruokliai patinka,tame ir visas egzotiskumas lotuliukas.gif

Man irgi patinka, kai kabo ir be to jei pasodinciau i vazona tai nebutu kur statyti ax.gif

Visu labai grazios gelytes ir paciu prazydintos ir naujokes, saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti