Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2010 07 19, 22:56)
Na dar matysim ka jis ten mums ikrove  smile.gif siaip labai pareigingai ir greitai atsakinejo i mano laiskus, gal neesam vieninteliai jo "fermos" klientai  lotuliukas.gif


bet ar galit įsivaizduoti. Aš Herman paprašiau violacea indigo blue foto, nes internete neradau. Jis man atsiuntė pavyzdį, kaip turėtų atrodyti. Aš padėkojau ir viskas tuo baigėsi. Po trijų dienų, tai yra šiandien, gaunu iš jo laišką: užklausiau savo tiekėjo dėl nuotraukos (indigo blue parašyta, kad import) ir siunčiu Jums....

negalėjau patikėti.... bigsmile.gif tuo pačiu užklausiau, kaip mūsų siuntinys.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 19, 22:27)
Parasiau visiems botorch dalyviams laiskuti. Augaliukai keliauja!  bigsmile.gif

O as negavau laiskucio, gal ne taip ka supratau g.gif
Atsakyti
prazydo pirmasis naminis ziedelis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 19, 23:33)
O as negavau laiskucio, gal ne taip ka supratau  g.gif


gmail'e ieškok smile.gif
Atsakyti
Merginos, senai svajoju įsigyti falenopsį Stiuartana.
Gal kuri auginate? Norėčiau sužinoti ar tikrai jo žiedai kvepia kava, o gal tik mitas??
Iš anksto dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 07 20, 06:28)
gmail'e ieškok smile.gif

Negavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 07 19, 22:17)
prazydo pirmasis naminis ziedelis  blush2.gif
user posted image

borzomi,smagu sulaukti naminiu ziedeliu,ane?grazus!as irgi laukiu savo pirmuju naminiu ziedeliu,jau pumpurai sukrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 07 19, 23:08)
bet ar galit įsivaizduoti. Aš Herman paprašiau violacea indigo blue foto, nes internete neradau. Jis man atsiuntė pavyzdį, kaip turėtų atrodyti. Aš padėkojau ir viskas tuo baigėsi. Po trijų dienų, tai yra šiandien, gaunu iš jo laišką: užklausiau savo tiekėjo dėl nuotraukos (indigo blue parašyta, kad import) ir siunčiu Jums....

negalėjau patikėti....  bigsmile.gif  tuo pačiu užklausiau, kaip mūsų siuntinys....  lotuliukas.gif

nesupratau, ka siuncia tau, augala? bigsmile.gif blink.gif smile.gif
Atsakyti
Palikau namie tracking'o numeriuka. Gal galit man mestelet olandu TNT linka ir siuntos nr. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 20, 09:12)
Palikau namie tracking'o numeriuka. Gal galit man mestelet olandu TNT linka ir siuntos nr. Aciu  4u.gif


mieloji, išsiųstuose laiškuose gmail pas tave jis likę wink.gif

Lerikyte, siunčia nuotrauką smile.gif
Atsakyti
Siunciu as ne is g-mail. Namie atidarytu laisku per outlook'a pas mane jau neberodo, kai darbe prisijungiu. Nesu juk tokia ziopliuke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 07 20, 00:17)
prazydo pirmasis naminis ziedelis  blush2.gif
user posted image

smagu kai pražysta, o dar toks gražus wub.gif
Atsakyti