Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

mūsų augaliukai dar neišsiųsti smile.gif bet tikrai šiandien išsiųs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 17, 11:40)
ai tiesa, vakar parsivežiau Bulbophyllum echinolabium, ačiū Oli vija 4u.gif
tikiuosi susidraugausim ir sulauksiu žiedų wub.gif
user posted image


Dar yra doh.gif jei ką domintų

http://www.orchids.l...mp;p=3367#p3367

Pokahonta, sėkmės auginti ir prašom girtis, kaip sekasi biggrin.gif

Visų tokie vasariškai švieži žiedai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 07 19, 16:25)
Pokahonta, sėkmės auginti ir prašom girtis, kaip sekasi  biggrin.gif

ačiū 4u.gif
aš dar norėčiau Promenaea rollinsonii wub.gif ar ji yra Kaune? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

visų gražuolės nuostabios wub.gif aš jau irgi truks plyš noriu naujos orchidėjos, gal kokią užmatysiu hyperi kokią karvytę, kaip norėčiau smile.gif

katinas šiandien numetė nuo palangės phalaenopsį kuris buvo išleidęs naują šakelę iš žiedstiebio, jau buvo su pumpuriukais trijais, ir nulaužė visą šakelę verysad.gif kažkaip nesiseka pastaruoju metu išsaugot žiedelių... bet užtat beliedama šiandien gėles, užtikau, kad dendrobis evutext padovanotas sugalvojo žydėt bigsmile.gif buvo keli spuogiukai, buvau tikra, kad nauji auginiai bus, nes dažnai lieti gaunas. bet ne va suprandino pumpurus wub.gif kaip laukiu smile.gif pasigyriau va biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 19, 16:52)
ačiū 4u.gif
aš dar norėčiau Promenaea rollinsonii  wub.gif ar ji yra Kaune? blush2.gif



mano žiniom yra, paskambink tuopačiu kontaktiniu tel ir perklausk mirksiukas.gif mirksiukas.gif jei nėra, atvešiu iš Vilniaus prie progos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 07 19, 17:14)
mano žiniom yra, paskambink tuopačiu kontaktiniu tel ir perklausk  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif jei nėra, atvešiu iš Vilniaus prie progos  drinks_cheers.gif

ok, dėkavoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 07 19, 16:54)
Sveikutės 4u.gif

visų gražuolės nuostabios wub.gif aš jau irgi truks plyš noriu naujos orchidėjos, gal kokią užmatysiu hyperi kokią karvytę, kaip norėčiau smile.gif

katinas šiandien numetė nuo palangės phalaenopsį kuris buvo išleidęs naują šakelę iš žiedstiebio, jau buvo su pumpuriukais trijais, ir nulaužė visą šakelę verysad.gif kažkaip nesiseka pastaruoju metu išsaugot žiedelių... bet užtat beliedama šiandien gėles, užtikau, kad dendrobis evutext padovanotas sugalvojo žydėt bigsmile.gif buvo keli spuogiukai, buvau tikra, kad nauji auginiai bus, nes dažnai lieti gaunas. bet ne va suprandino pumpurus wub.gif kaip laukiu smile.gif pasigyriau va biggrin.gif


kaip smagu girdėti, kad mano dovanos pas kitus žydi smile.gif
Atsakyti
wau kokių čia pas Jus grožių prisižiūrėjau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Parasiau visiems botorch dalyviams laiskuti. Augaliukai keliauja! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 19, 22:27)
Parasiau visiems botorch dalyviams laiskuti. Augaliukai keliauja!  bigsmile.gif

kaip aš jums pavydžiu blush2.gif na žinoma tik baltai ir geruoju laugh.gif

mergaitės, turiu dvi baltas orchidejas smile.gif viena Sofia vadinasi, ji leidžia žiedstiebius kaip įprastiniai phalaenopsiai. O kaip kita galėtų vadintis, niekur nerandu smile.gif
žiedstiebiai du ir iš jų išleidžia daug šakučių kurios svyra kaip vynuogių kekės smile.gif gal jūs žinot? blush2.gif
šita, tik dabar prileidusi dar daugiau šakelių smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 19, 22:27)
Parasiau visiems botorch dalyviams laiskuti. Augaliukai keliauja!  bigsmile.gif


bet kaip man tos sekimo sistemos patinka thumbup.gif jau vien dėl to botorch verta užsisakyti.. ir Herman labai jau paslaugus wink.gif
Atsakyti
Na dar matysim ka jis ten mums ikrove smile.gif siaip labai pareigingai ir greitai atsakinejo i mano laiskus, gal neesam vieninteliai jo "fermos" klientai lotuliukas.gif
Atsakyti