Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2010 07 19, 12:15)
Sakykit ką norit, bet Debora ir yra Debora  wub.gif ir aplamai visos Elegant serijos phal.  wub.gif

man ir elegant wub.gif as taskuota turiu, maciau debora, bet ziedukai smulkus apie kokius 7cm?
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 19, 12:52)
man ir elegant wub.gif  as taskuota turiu, maciau debora, bet ziedukai smulkus apie kokius 7cm?


Megos senukuose mačiau vieną taškę už 25 Lt... bet gausiai žydinčią.
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 19, 12:52)
man ir elegant wub.gif  as taskuota turiu, maciau debora, bet ziedukai smulkus apie kokius 7cm?

negaliu pasakyti kiek tiksliai cm, bet jie ne eiliniai maximiniai ir ilgai žydi. Na skonio dalykas, o čia draugų nėra.
Atsakyti
Na musu olandas kolkas tyli. Pakuoja turbut.
Atsakyti
matyt pakuoja smile.gif laukiu, oi , kaip laukiu smile.gif
Atsakyti
Mes irgi laukiam pagyrų ką ten gražaus gausit iš olandų, kokie bus atsiliepimai apie augalų kokybę biggrin.gif
Atsakyti
laukiu, kol kas nors sumąstys iš Ekvadoro vieno puslapio užsakinėti..va ten tai radau gėrybių...tik įdomu, kiek siuntimas kainuotu.... blush2.gif
Atsakyti
Gal gali nuorodą mestelti, norim seilę pavarvinti smile.gif
Atsakyti
http://www.ecuagenera.com
Atsakyti
Tai,kad kiek girdejau,neuzsakines is ekvadoro.Nepigus atsiuntimas,augaliukai atkeliauja plikom saknim,ir paskui labai sunkiai adaptuojasi.Jie gi ten laukinukai.Daug kas apturejo nuostoliu.As irgi ten senai seile varvinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 19, 14:29)
Tai,kad kiek girdejau,neuzsakines is ekvadoro.Nepigus atsiuntimas,augaliukai atkeliauja plikom saknim,ir paskui labai sunkiai adaptuojasi.Jie gi ten laukinukai.Daug kas apturejo nuostoliu.As irgi ten senai seile varvinu doh.gif


tai gali būti. wink.gif neužsakinėjus iš ten, tai nieko nekomentuoju. Bet galima pavarvinti seilę ir įsirašyti ką nors į norų sąrašą wink.gif
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti