Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Pasiganyk mano parase mirksiukas.gif Orchideju plantacija + kaktusu plantacija + lauko augalai doh.gif
Atsakyti
neee... Tina* į lauko augalus geriau nereikėjo nosies kišti - jau yra ko užsinorėjau wub.gif
Atsakyti
Ir ko gi?
Atsakyti
Tina, jusu geles nerealios!!! bigsmile.gif Grozis neispasakytas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 18, 23:43)


alpinariuminiai augalai žavi:)
Atsakyti
na merginos kaunietes buvau apzvalgoje, tai miniukai tik balti ,( vaildrenoje) pora man regis deboru maciau, urmo bazeja nieko gero 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 19, 10:56)
na merginos kaunietes buvau apzvalgoje, tai miniukai tik balti ,( vaildrenoje) pora man regis deboru maciau,  urmo bazeja nieko gero 4u.gif


ar pirkai miniuką? Tiesa, Vaidrenoje yra labai gero stovio dendrobium winter.... tokie violetiniais žiedeliais smile.gif
Atsakyti
Pirmadieniais neverta "eiti į žvalgybą" , nes gėles veža į bazes antradieniais ir ketvirtadieniais g.gif
Kažko lb noriu naujos žydinčios orchidėjos blush2.gif ir būtent raudonos ar baltos baltos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 19, 11:02)
Pirmadieniais neverta "eiti į žvalgybą" , nes gėles veža į bazes antradieniais ir ketvirtadieniais  g.gif
Kažko lb noriu naujos žydinčios orchidėjos blush2.gif ir būtent raudonos ar baltos baltos  rolleyes.gif

va va as noriu raudonos, arba cia viena idejo forumiete, geltona su raudonu, nu tai negaliu truks plyst rekia jos man doh.gif ne nemaciau kitu orchiu nes pora phenel. buvo ir tai tokie negrazus pries man atvaziuojant moteriske issiveze visa padekla grazuoliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 19, 10:56)
na merginos kaunietes buvau apzvalgoje, tai miniukai tik balti ,( vaildrenoje) pora man regis deboru maciau,  urmo bazeja nieko gero 4u.gif

Buvau ten šeštadienį miniuko nusipirkti tai ir Deborą tuo pačiu prigriebiau. Ten tokia prieblanda, kad nelabai gerai aš ten jas apžiūrėjau, tik šaknis, o parsinešusi namo pamačiau ant žiedelio ta baltą pūkuotą vabalą blink.gif tokių augintinių dar neteko turėti.
Tai šiandien jau su Actara darbuojuos doh.gif Tai va mergaitės jei kuri pirkote Deboras tai gerai apžiūrėkite, nes jos ten kelios kartu ant vieno padėkliuko stovėjo tai gali būti kad ir ant kitų buvo tų minkštučių vabalėlių.
Atsakyti
Kodėl Vilniuj niekur Deborų nėra??? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 07 19, 12:05)
Kodėl Vilniuj niekur Deborų nėra???  cry.gif

Sakykit ką norit, bet Debora ir yra Debora wub.gif ir aplamai visos Elegant serijos phal. wub.gif
Atsakyti