Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

[COLOR=purple]tai kas ryt į susitikimą?

Galim 8,9,10 ir tt... valandą. Siūlykit smile.gif Ir vietą galim keisti.....
[/COLOR]
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 07 17, 19:27)
[COLOR=purple]tai kas ryt į susitikimą?

Galim 8,9,10 ir tt... valandą. Siūlykit smile.gif Ir vietą galim keisti.....
[/COLOR]

aciu uz paaiskinima thumbup.gif pirmadeni bandysiu laiime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 17, 22:07)
aciu uz paaiskinima thumbup.gif pirmadeni bandysiu laiime 4u.gif


dirba iki 13 val nuo ankstyvo ryto wink.gif
Atsakyti
Tai ar buvot susitike? rolleyes.gif
Atsakyti
tai kur dingot? kaip del susitikimo? pala ar as kazko nesupratau ar jis ne snd? blink.gif blink.gif blink.gif vakar krisktynos buvo, negalejau prisijungt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 18 liepos 2010 - 08:41
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 18, 09:26)
tai kur dingot? kaip del susitikimo? pala ar as kazko nesupratau ar jis ne snd?  blink.gif  blink.gif  blink.gif vakar krisktynos buvo, negalejau prisijungt


nebuvo susitikimo. bus, kai atvės orai ir kas nors pasiūlys jį daryti wink.gif
Atsakyti
supratau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginukes, 4u.gif parsinesiau is anytos gelyte ir paziurekit kas jei pasidare g.gif , kuo as jei galeciau padeti? Gal perlaistyta? verysad.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magija499: 18 liepos 2010 - 14:38
Šiandien buvau Pramonės Maxima, planavau nusipirkti smulkaus Extra substrato ir neradau mūsų pamėgto stendelio, kelis kart apvaikščiojau, nesupratau bajerio blink.gif , gal man jau nuo karščio migla ant akių užėjo lotuliukas.gif
Mačiau didžialapę metrinę cirtinukę, bet kaina tai žiauri ~70Lt, su 2 kotais wub.gif , jei ne krizius, būčiau.. rolleyes.gif

magija499, čia Jums niekas neatsakys, šioje tėmelėje mes apie pirkimus, susitikimus kalbames.
Kreipkites čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2010 07 17, 20:05)
Gal kas norėtų baltojo phalenopsio didžiažiedžio? Turiu žydintį keikį. Žydi ir jau senai 4-iais baltais didžiuliais žiedais. Dar šiek tiek ir bus galima atskirti nuo mamytės.
Žiedų skersmuo 12 cm.
Norėčiau  10 Lt.

user posted image

user posted image



keikiukas rezervuotas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 18, 18:14)
Šiandien buvau Pramonės Maxima, planavau nusipirkti smulkaus Extra substrato ir neradau mūsų pamėgto stendelio, kelis kart apvaikščiojau, nesupratau bajerio  blink.gif , gal man jau nuo karščio migla ant akių užėjo lotuliukas.gif
Mačiau didžialapę metrinę cirtinukę, bet kaina tai žiauri ~70Lt, su 2 kotais  wub.gif , jei ne krizius, būčiau..  rolleyes.gif

magija499, čia Jums niekas neatsakys, šioje tėmelėje mes apie pirkimus, susitikimus kalbames.
Kreipkites čia  smile.gif

o jus phenelopsius sodnat i smulku nes as pora pasodinau, tai as nematau to rasojimo ant vazono doh.gif sianden kedainiuose buvo nukainuotas vazonas kartu su substratu
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2010 07 18, 16:17)
keikiukas rezervuotas  4u.gif

lauksim tesinio mirksiukas.gif idomu butu stebeti,kaip isisaknys,ir toliau augs,kol galiausiai pradziugins ziedais drinks_cheers.gif
Atsakyti