Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(egis11 @ 2010 07 16, 20:17)
as mielu noru, kavos pagert atvaziuociau,bet sia savaite as likes be masinos,o iki aleksoto peskom tolokai,gyvenu karmelavoj smile.gif


berods 120 mikrobas iki miesto veža... smile.gif
Atsakyti
pristatau jūsų dėmesiui savo princesę -antras naminis žydėjimas,tik šį kartą žiedas didesnis ir tik vienas,o buvo po du mažesnius ... ,dar yra pora auginių naujų su vokais,tai tikiuosi daugiau žiedų rolleyes.gif
(foto su blykste ir be)
Atsakyti
120 nuo karmelavos iki centro, nuo centro vaziuoja 102, 16 ( iki europos pr. ), 99, 91, 97 i aleksota

J*G jetus koooks grozis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 16 liepos 2010 - 20:29
J*G* as be zodziu,nuo grozio swoon.gif wub.gif wub.gif
As irgi,labai noreciau susitikti,bet daja esu ne kauniete verysad.gif O per toki karsti,niekur toliau keliauti nesinori schmoll.gif Sedziu namie kaip isvirus doh.gif
Atsakyti
na...įmetu ir aš šiokio tokio chaoso ax.gif (ruošiausi tvarkytis,tai ant greituko pafotkinau)
user posted image
user posted image bendro bardakėlio dabar žydinčių gėliu smile.gif (visos auginasi po antrą,trečią žiedstiebį,tai su laiku turėsiu laaabai daug žiedų biggrin.gif
user posted image
naujokė user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image šitos niekaip neina išgaut spalvos,ji tokia gelsvai-žalsvai rausai brūkšniuota biggrin.gif
nepykit už kokybę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 07 16, 22:08)

nu jau lb si simpatiska wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 16 liepos 2010 - 21:17
egis11, taigi tu man beveik kaimynas tada drinks_cheers.gif galesi gaudyt musu siuntinuka kokiam Karmelavos oro uoste lotuliukas.gif

Evaja, Botorchui parasiau zinute, paklausiau ar gavo pinigus, kada zada issiust augalus. Laukiam atsakymo.

Viskas, reikia ribot kompa sau sia savaite doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 16 liepos 2010 - 21:24
Galesi ribot po gautu geliu wink.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad "pagaut" spalva - daryk foto dienos sviesoj (ne saulej) ir zinoma be blico.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 22:27)
Kad "pagaut" spalva - daryk foto dienos sviesoj (ne saulej) ir zinoma be blico.

jau žinok mane užpypino tas fotikas,nu niekur nerandu kur ta blica išjungt doh.gif ryt pabandysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 16, 22:16)
nu jau lb si simpatiska  wub.gif

man irgi jin krito į akį smile.gif mamos dienos progai mamai tokią pat dovanojau,tai žiedų kiek vedė...siaubeli,tai jai pirkau maxi ph,o sau nusipirkau midi smile.gif nu tie žiedai..dar tokie lyg pagarbiniuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Pas tave greiciausiai suveikia automatine blykste, jei tik vos tamsiau, reiktu pasirinkt rankine.

KARSTOS NAUJIENOS bigsmile.gif

Apmokejima gavo, augalus issius pirmadieni ir taip pat mums duos dezutes tracking number'i (t.y. galesim sekt siunta). Pirmadieni parasys, kada augalai atsidurs paste.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 22:38)
Pas tave greiciausiai suveikia automatine blykste, jei tik vos tamsiau, reiktu pasirinkt rankine.

KARSTOS NAUJIENOS  bigsmile.gif

Apmokejima gavo, augalus issius pirmadieni ir taip pat mums duos dezutes tracking number'i (t.y. galesim sekt siunta). Pirmadieni parasys, kada augalai atsidurs paste.


va, o su sekimu kaip man patinka stebėti... liuks thumbup.gif
Atsakyti