Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Lerikyte ačiū 4u.gif tik iki Garliavos man toloka, bet jei kada netoli būsiu būtinai užsuksiu
Atsakyti
aš tai biržėlio pabaigoje daug minimukų Vaidrenoje mačiau .. 4u.gif
tiesa buvo pagrinde balti su geltonu liežuvėliu arba geltoni su rausvu liežuvėlių.. tai abu ir paėmiau ir mokėjau už abu 14 Lt blush2.gif
ir žydėjo vienas savaitę, kitas 2.. ir pelyti kiminai pradėjo, bet persodinau abu, tai geltonasisi dar vieną žiedelį turėtų man išsprogdinti, o baltasis dabar gražiai lapus augina ir lauksiu jo naminių žiedelių dabar blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 16 liepos 2010 - 13:43
as graziu miniuku maciau aleksote iki po 10lt
Atsakyti
Buvau TIK GĖLĖSE, nieko įdomaus ir verto dėmesio.
Truputi pasipiktinau, norėjau pasiimti nukainuotą suvargusią cambria, aiškiai parašyta kaina 5Lt ant didelio lapo, o nusinešus prie kasos, sako 10 blink.gif , tai padėjau atgal, dabar biski gailiuosi, dar buvo trys padžiuvę žiedai blush2.gif , bet jau ir lavonų nesinori, nebent simboline kaina doh.gif
Atsakyti
Lark,o nesakei,kad parasyta 5?
Atsakyti
Kas norėtų sekmadienį į susitikimą Aleksoto Maxima bazėje? smile.gif

Ruošiuosi susimatyti su mikuotuke, galėtume surengti mini pasisėdėjimą.


Rašykit, kuriuo laiku būtų patogu. Galima ir į AŽ.

Orientuotis 11-12 val. (kaip daugumai patogiau bus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaja: 16 liepos 2010 - 15:47
o tai as gal net atlekciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 16, 16:38)
o tai as gal net atlekciau  bigsmile.gif


super, daugiau tokių! thumbup.gif
Atsakyti
kokiu tokiu? blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 09:45)
Butu labai gerai.

MB siryt prigasdino, kad muita mums ikals. Argi gali ES ribose jie dar taip padaryt?

nera jokiu muitu gali but rami,geliu nesiunciau,bet visokio slamsto akvariumui prisisiuntes i valias,jokio muito niekada nemokejau smile.gif siunciant is amerikos yra muitas, bet ti tada jeigu siuntejas israso saskaita,jeigu siuncia draugas ar pazistamas nereik ir is ten moketi smile.gif ir dar perduok MB,ar kaip jus ten negraziai prasivardziuojat bash.gif,kad neziuretu siaubo filmu,prisiziuri poto gazdina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 16, 16:44)
kokiu tokiu?  blink.gif  g.gif  lotuliukas.gif


"pasirašančių" susitikimams...
orientuotis reikėtų 11-12 val... žiūrint, kaip daugumai patogiau wink.gif
Atsakyti
ok, kuo anksciau tuo geriau maziau karsta butu
Atsakyti