Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(ZMama @ 2010 07 16, 09:13)
aš ne opati dariau, o darė 1 mamytė, taip, kad nieko negaliu pasakyti , o tuo lb ir atsispausdinti verysad.gif

O su kokia programa atsidaro ši nuotrauka?

QUOTE(medlink @ 2010 07 16, 09:13)
P.s. igolki leidžia visas schemutes parsisiūsti, labai gražiū piešinukų radau bigsmile.gif  Ačiū

galutinis igolki schemų rezultatas nepasižymi ypatingu grožiu, švelniai tariant...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mege2: 16 liepos 2010 - 08:34
QUOTE(mege2 @ 2010 07 16, 10:32)
galutinis igolki schemų rezultatas nepasižymi ypatingu grožiu, švelniai tariant...

Čia rimtai? g.gif kai kurie tikrai labai gražūs ir manaiu pasiuvinėti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 07 16, 09:53)
Čia rimtai?  g.gif  kai kurie tikrai labai gražūs ir manaiu pasiuvinėti...  unsure.gif

Pasididink pdf iki 200% ir jau daugmaž pasimatys vaizdelis
Atsakyti
[quote=medlink,2010 07 16, 09:53]
Čia rimtai? g.gif kai kurie tikrai labai gražūs ir manaiu pasiuvinėti... unsure.gif

dabar viena siuvineju is to puslapio,kai ipusesiu pasirodysiu bet tai bus negreitai smile.gif
Atsakyti
buvo merginos idejusios nuoroda apie siuvinetus originalus ir ju savadarbes kopijas is igolki.
Atsakyti
Labai daug kartų šnekėta, kad igolki yra tik "progonai" gerų siuvinėjimo schemų ar pačių siuvinėtojų darytos schemos (kai kurios net nesivarginta pakoreguoti). Yra pakenčiamų, o kai kurios žiauriai tragiškos. Aišku, dar sužaidžia skonio reikalas - man pėvėzė nepatinka labai nenatūralios spalvos, ar paveiksluose staigūs spalvų šuoliai t,y, plėmai. Dažnai deda šalia schemos originalų pav., o schema - prastos kokybės. gun_bandana.gif Aš pati tai supratau po daugelio valandų, dienų ir savaičių sedėjimo prie kompo, pumpavimo iš eilės į kompą schemų. dabar visus savo lobynus po biškį tvarkau - jau atsirenku kur totalus š... o kur visai nieko savadarbės schemos, ar originalios.
Net tarkim žymaus HAEDo kai kurios schemos su originaliu paveikslu skiriasi, nors jie už tai gauna pinigus. doh.gif
o dabar poster_offtopic.gif Florestina labai labai prašau blush2.gif , po kelionės idėk kur viešai nuotraukas. Ta šalis yra mano didelėse žydrose svajonėse (90 proc. kad ir liks)

pasiknisau ir radau pvz: progonas
godes of tides

originalus pav.
goddess ..

kas moka rusiškai citata iš vieno forumo
Уважаемые вышивальщицы... и вышивальщики!
Во избежание недоразумений, доводим до Вашего сведения:
•Все схемы, представленные выше, были созданы автоматически, и не корректировались вручную;
•Предварительный просмотр - это схематичное представление результата. На отдельных моделях мониторов цвета могут отличаться от реальных;
•Вы используете наши схемы на свой страх и риск. Принимаясь за вышивку, Вы допускаете вероятность того, что вышитая работа может отличаться от ожидаемого результата;
•Администрация сайта не несет ответственности за возможный моральный или материальный ущерб, полученный при использовании нашего сервиса.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 16 liepos 2010 - 11:39
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 16, 10:09)
o dabar  poster_offtopic.gif Florestina labai labai prašau blush2.gif , po kelionės idėk kur viešai nuotraukas. Ta šalis yra mano didelėse žydrose svajonėse (90 proc. kad ir liks)

Prisidedu ir aš prie prašymo. Ta šalis ir mano drambliuko svajonė. blush2.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 16 liepos 2010 - 12:43
sveikos merginos niekur nerandu kaip issiuvineti masinos marke?

padekite
wink.gif

pvz pegeout ten kur liutukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tishe86: 16 liepos 2010 - 14:01
Turbut jau visiems pabodusi Pause cafe blush2.gif

user posted image

kaip ir buvo tiketasi, iremino truputi kreivai biggrin.gif bet kadangi neklijavo o tik uztvirtino, dabar ramiai galesiu pataisyti pagal save happy.gif kita karta nepaliksiu darbelio. nu reikejo isbandyt kaip ten remina ax.gif tik labai smagu kad nereikia isklausyti pardavejos burbejimu kaip as nepasitikiu ju meistrais, kad reminu pati lotuliukas.gif ax.gif

ir dar miniatiura. bandysim lipdyt adatine blush2.gif

user posted image

tik fotografe is manes nekokia... blush2.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai. wub.gif

Nuotraukų bus ir, manau, daug, nes kelionės trukmė 10 dienų vien tik Japonijoj.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 16, 20:28)
Labai gražūs darbeliai. wub.gif

Nuotraukų bus ir, manau, daug, nes kelionės trukmė 10 dienų vien tik Japonijoj.

bigsmile.gif eik tu sau, kaip uzsipavydejau blush2.gif puse gyvenimo svajoju ten nuvaziuot biggrin.gif lauksim reportazo 4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 16, 18:48)
  bigsmile.gif eik tu sau, kaip uzsipavydejau blush2.gif puse gyvenimo svajoju ten nuvaziuot biggrin.gif lauksim reportazo 4u.gif

Tik aš važiuočiau, kai sakuros žydi rolleyes.gif O tada siuvinėčiau prisimindama jas bigsmile.gif

O atėjau DOVYDOS paveiksliuko pagirt su maža balerina. Čia lygtais nerodė, o gallery.ru užmačiau. O jei kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti