Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(medlink @ 2010 07 15, 08:40)
tai taip aš metrikiukus ir rėmindavau pati, labai gražiai viskas papasakota smile.gif  Bet čia kitoks gi rėminimas... tongue.gif  tipo kažkoks kartonas ar popierius spalvotas dedamas ra kaip...?


medlink, tarp paveiksliuko ir rėmo dedamas pasportas, kurį paprastai rėminimo dirbtuvėse išpjauna, bet aš esu mačius ir savadarbių pasportų. Šis padarytas iš tapeto ir dekupažo servetėlių, bigsmile.gif labai gražiai suderintas su siuviniu ir rėmu,
user posted image
Mačiau vietoj pasporto (o gal ant pasporto g.gif ) priklijuotus vyno butelių kamščius, prie paveikliuko, kurį visi turbūt žino - arkoje stovi vyno butelys, o tolumoje matosi vynuogynas. Žodžiu, gali standartinį varijantą pasirinkti, o gali parodyti savo išradingumą 4u.gif O jei moki dekupažo techniką, tai tada ir rėmą ir pasportą gali dekupažu papuošti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 15 liepos 2010 - 16:44
QUOTE(notera @ 2010 07 15, 18:37)
as jo issisaugojus neturiu,o siaip tai jie is puslapio igolki,jai dar nepraejo noras tai pabandyk paieskoti ten.as jas net nebuvau atsispauszinus o viska persipiesinejau,tuo metu buvo tokios salygos smile.gif

aha, pasižiūrėsiu, gal rasiu smile.gif 4u.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 07 15, 18:43)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
eina sau tas peizazas karsta.gif first.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ziauriai ziauriai grazus bigsmile.gif bigsmile.gif

ikvepei mane su savo nuostabiu darbu ,man ypac tokie tikroviski darbai labai zavi,pati pradejau dideli darba, giriuosi, rodau procesus, bet guli numestas.ir iskarto lavina klausimu ,kokio dydzio ,kiek laiko siuvinejai ,ir kiek spalvu.ir kaip sekesi siuvineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 liepos 2010 - 17:45
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 15, 14:48)
Kai pradės rodyti, paspausk pauzę, kai prisipildys raudona juostelė - pasikraus, tada geriau rodo.

ačiū ,pabandysiu 4u.gif ,o internetas tai tikrai ne pats lėčiausias ,nemažus pinigus moku ,visur greitai užkrauna ,tik youtube taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 07 15, 19:37)
ačiū ,pabandysiu 4u.gif ,o internetas tai tikrai ne pats lėčiausias ,nemažus pinigus moku ,visur greitai užkrauna ,tik youtube taip doh.gif


Tai gal kompiuteris lėtai dirba, kartais taip nutinka kai vienu metu atsidarai daug langų.
Atsakyti
Aciu visom uz pagalba. zodziu pamerkiau mazdaug 15min kambario temper. po to is blogosios puses and rankslascio trupuciuka padziovinau, ir palyginau. ir is markerio praktiskai nesimato. na kam rodau, kas nezino, tai nemato. o as, kai zinau kur ieskoti, truputi iziuriu.
didelis aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif

daba kitas klausymas blush2.gif ax.gif kaip apskaiciuoti kokio dydzio remas turi buti, kad ne per didelis nei per mazas butu... noriu pati reminti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 07 15, 20:39)
daba kitas klausymas  blush2.gif  ax.gif  kaip apskaiciuoti kokio dydzio remas turi buti, kad ne per didelis nei per mazas butu... noriu pati reminti  4u.gif  ax.gif

gali nusinesti siuvinuka ir vietoj viska apsiskaiciuot, paziureti kiek krastams palikti, paskaiciuos remelio dydi, tik nepalik siuvinuko, pasakyk kad reminsi pati. arba gali namie pasidelioti kazka aplinkui, kad apsiskaiciuoti, koki tarpa tarp siuvinio ir remo palikti, tik tada dar reikia prideti po 0.5-1 cm is krastu, nes tiek palenda po paciu remu. bet vis tiek geriau nestis siuvinuka, kad rema priderint 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

baigus darbą, negaliu sėdėti rankų sudėjus, bet dabar kyla noras siuvinėti vaikų foto -100 spalvų doh.gif . Baisu, bet noras didesnis už baimę smile.gif . Tik iškilo 1 problema, kaip man atspausdinti šią foto blush2.gif g.gif , gal galit kas padėti verysad.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZMama: 15 liepos 2010 - 20:43
[quote=Uodegyte,2010 07 15, 18:33]
eina sau tas peizazas karsta.gif first.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ziauriai ziauriai grazus bigsmile.gif bigsmile.gif

siuvinejau nepilnai du men,bet tik po darbo,spalvu apie 30,nelabai pamenu,dydis 34x26 plius remas,smagiai siuvinejosi.Tik man patiko tas momentas kai pirkau siulus,tai pardaveja klause kas bus ,koks vaizdelis,jai pasirode ,kad is tokiu spalvu neaisku kas galetu gautis :)tai tiek
Papildyta:
QUOTE(ZMama @ 2010 07 15, 21:41)
Sveikutės,

baigus darbą, negaliu sėdėti rankų sudėjus, bet dabar kyla noras siuvinėti vaikų foto -100 spalvų  doh.gif . Baisu, bet noras didesnis už baimę smile.gif . Tik iškilo 1 problema, kaip man atspausdinti šią foto  blush2.gif  g.gif , gal galit kas padėti  verysad.gif
user posted image


as rizikuociau :)esu darius toki bajeri tik ne nuotrauka,bet rezultatu esu patenkinta,tik gaila ,kad neprisiruosiu jo pabaigti,darau jau gal trecius metus i tarpus kai pabaigiu kitus.darbas didokas ir 92 spalvos, kada idesiu pasirodyti procesa
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 07 15, 18:41)
Sveikutės,

baigus darbą, negaliu sėdėti rankų sudėjus, bet dabar kyla noras siuvinėti vaikų foto -100 spalvų  doh.gif . Baisu, bet noras didesnis už baimę smile.gif . Tik iškilo 1 problema, kaip man atspausdinti šią foto  blush2.gif  g.gif , gal galit kas padėti  verysad.gif



Gi programoje su kokia ten darei spausti spausdinti, ir nustatymuose pasirenki, kaip spausdinti. Aš tai rinkčiausi tik simbolius juoda-balta.
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 07 15, 22:41)
baigus darbą, negaliu sėdėti rankų sudėjus, bet dabar kyla noras siuvinėti vaikų foto -100 spalvų  doh.gif . Baisu, bet noras didesnis už baimę smile.gif . Tik iškilo 1 problema, kaip man atspausdinti šią foto  blush2.gif  g.gif , gal galit kas padėti  verysad.gif

Pati nesu bandžius, bet mačiau metrikiukus siuvinėtus su vaikučio nuotrauka, tai laaabai gražai atrodo wub.gif Rizikuočiau aš ax.gif
O su kokia čia programa spalvas atrenka ir piešinį padaro? blush2.gif

P.s. igolki leidžia visas schemutes parsisiūsti, labai gražiū piešinukų radau bigsmile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medlink: 16 liepos 2010 - 07:32
QUOTE(Donalita @ 2010 07 15, 23:57)
Gi programoje su kokia ten darei spausti spausdinti, ir nustatymuose pasirenki, kaip spausdinti. Aš tai rinkčiausi tik simbolius juoda-balta.

QUOTE(medlink @ 2010 07 16, 08:31)
Pati nesu bandžius, bet mačiau metrikiukus siuvinėtus su vaikučio nuotrauka, tai laaabai gražai atrodo  wub.gif  Rizikuočiau aš  ax.gif
O su kokia čia programa spalvas atrenka ir piešinį padaro?  blush2.gif

aš ne opati dariau, o darė 1 mamytė, taip, kad nieko negaliu pasakyti , o tuo lb ir atsispausdinti verysad.gif
Atsakyti