Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(gadik @ 2010 07 14, 13:49)
na jau visai nebesuprantu  g.gif  nes man parase, jog reiketu taip padaryti:
" QUOTE(Džeinė @ 2010 07 14, 13:02)
  tu taip tikrai neišplausi, merk visa siuvini i bliuda vandens ir laikyk apie 15 min., o tada siuvini dėk ant frotinio rankšluoščio blogaja puse i viršu ir lygink"....

tai ka dabar daryti?

tai gal išmirkius leisk išdžiūti be lyginimo, jei žymeklis nebeišriškės, dar karta sušlapink, ir tada jau lygink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 07 14, 12:20)
karsta.gif  viskas darbelis pabaigtas  biggrin.gif , koks dabar sekantis  g.gif , gerai kaip viskas gaunasi eksprontu  biggrin.gif


Labai gražu thumbup.gif Tik man atrodo, kad penktos eilutės gale reikia kažkokio skyrybos ženklo g.gif Gal taško...

QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 14, 12:53)
zundyte grazi rankine  thumbup.gif nors ne i tema atsiprasau merginos ,as taipat noriu pasigirti savaja,norejau kazka issiuvineti bet ant geletos medziagos niekas netiko blush2.gif


Taip. Aš irgi čia nieko nedėčiau siuvinėto, tik vienspalvės medžiagos kišenę būčiau prisiuvus. Tašiukas superinis bigsmile.gif
Atsakyti
aida 16 smulkesne nei 14.
o jis buvo akropolyje ieskotas panasus kokio noriu,tai vienoje audiniu parduotuveje pamaciau medziaga kuri man i aki krito,nes spalvos suderintos man megstamos ruda ir zydra.vyras parnese is darbo kieta medziaga kad rankine butu standesne,rankenas suderinau ir stai. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 liepos 2010 - 14:49
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 14, 15:45)
aida 16 smulkesne nei 14.

Aciukas ir vel tu mane gelbsti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif irnesakyk.gif

rankine baigiau,tas dvi salis taipat.dabar mano planuose sie

user posted image user posted image user posted image

visos geles ir ornamentai siuvinejasi vien melanziniais siuliukais smile.gif grazu wub.gif sugalvojau issiuvineti ,vyras parejo sako pataikiau i desimtuka,patiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 liepos 2010 - 14:59
QUOTE(medlink @ 2010 07 14, 13:16)
superinis rezultatas  thumbup.gif  taip švelnu, šilta...  wub.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 07 14, 15:38)
Labai gražu thumbup.gif Tik man atrodo, kad penktos eilutės gale reikia kažkokio skyrybos ženklo g.gif Gal taško...

4u.gif

sakai g.gif , aš su jais nedraugauju, tai ir nežinau, ko dar paklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 14, 16:45)
o jis buvo akropolyje ieskotas panasus kokio noriu,tai vienoje audiniu parduotuveje pamaciau medziaga kuri man i aki krito,nes spalvos suderintos man megstamos ruda ir zydra.vyras parnese is darbo kieta medziaga kad rankine  butu standesne,rankenas suderinau ir stai. wub.gif


Ir rezultatas nenyvylė, gal dar mielesnis ir gražesnis nei pirktinis bigsmile.gif
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 14, 16:50)

rankine baigiau,tas dvi salis taipat.dabar mano planuose sie

visos geles ir ornamentai siuvinejasi vien melanziniais siuliukais  smile.gif grazu  wub.gif sugalvojau issiuvineti ,vyras parejo sako pataikiau i desimtuka,patiko  biggrin.gif

Labai įdomūs ir nematyti paveiksliukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 07 14, 11:47)
ačiū Dvi ,iš tavęs sulaukt įvertinimo ypač malonu 4u.gif  4u.gif ,o užtrauktuką buvau galvojusi padaryt ,ir netgi nusipirkau ,bet kažkaip kuo arčiau pabaigos ,man kitaip ten viskas išėjo,nemokėjau ten išsisukt ir pagalvojau ,kad bus gerai ir be jo,o va lipukai tai neatėjo į galvą ,gal reiks pagalvot ir prisiūt,tik nusipirkt reikia

Gražiems darbams plojimų negaila. smile.gif Lipukai gerai, bet užtrauktukas geriau. Lipukai, jei esi ilgom rankovėm ir kiši ranką į rankinę, labai drasko rankoves. Dėl to man lipukas yra tik kaip atsarginis variantas kaip mano mama sakydavo 'iš bėdos'.
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 07 14, 16:03)
4u.gif

sakai  g.gif , aš su jais nedraugauju, tai ir nežinau, ko dar paklausti  g.gif

Aš ten, ko gera, dėčiau šauktuką. Ten kažko norėtųsi, bet galimi įvairūs variantai. Galima dėt tašką, galima kablelį. Aš tą tekstuką kiek kitaip sudėliotą turiu.

Dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 07 14, 17:58)
Aš ten, ko gera, dėčiau šauktuką. Ten kažko norėtųsi, bet galimi įvairūs variantai. Galima dėt tašką, galima kablelį. Aš tą tekstuką kiek kitaip sudėliotą turiu.

Aš ir po ilgo laiko atsiminiau siuvinėjimą, tikriausiai metai laiko nebuvau siuvinuko paėmusi į rankas blush2.gif doh.gif dabar noriu išsiuvinėti tą besilaukiančią moterį, gal galite įdėti tuos žodžius, kuriuos jūs turite? ax.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių darbelių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarida: 14 liepos 2010 - 19:25
QUOTE(Metija @ 2010 07 14, 17:58)
Aš ten, ko gera, dėčiau šauktuką. Ten kažko norėtųsi, bet galimi įvairūs variantai. Galima dėt tašką, galima kablelį. Aš tą tekstuką kiek kitaip sudėliotą turiu.

Dailu  wub.gif

4u.gif , dėkui už pataimus, reiks kažką įdėti biggrin.gif
Atsakyti