Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

sveikos..atejau pasirodyti..

kazkada cia klausinejau ka cia ant skraistes krikstynu siuvinet, kaip cia kas..zodziu pasirodau baigtus darbelius, nes jau si sekamdieni krikstynos blush2.gif iskart atsipradsau uz nuotrauku kokybe, nes fotikas mirsta doh.gif fotkina tik be blitco..

krisktynu knygele..dariau pati..cia bus sveciu sveikinimai..bus suklijuotos nuotraukos mano paneles su sveciais...tieisg svecio fotke su mano dukryte, tada jo sveikinimas, dar kadangi bus zaidimu, tai is to zaidimo uzpildyta kortele taip pat bus ideta prie to svecio sveikinimo i tam skirta kisenuka smile.gif nu ir t.t. Tiesa siuvinejau naudodama issiplaunancia kanva..bet tiesa sakant nelabai ji man patiko..ta prasme issiplauna tai liuks, bet pats siuvinejimas man labai vargingas buvo..sunku pagauti skylutes..ant baltos medziagos ja uzdejus baisiai ensimate..zodziu nelabai patiko..

user posted image


Krikstynu skraiste norejau daryt silkine, bet kadnagi rubeliai lininiai, tai galvoju pjausis ziauriai..taigi skraiste linine..kadangi linas buvo ne toks lygus kad siuvinetusi, tai siuvinejau naudodama nuardoma kanva...nepamenu ten smuljumo bet laaabai smulkuciai..pamatavau tai vienas langelis=1mm doh.gif bet va skirtingai nei su istirpstancia su sia labai patiko dirbt...ir nusiarde gana lengvai, gal todel kad raides daug languciu neuzima..tik klaida padariau, kad siuvinejau 2 siuliukai o ne vienu..bet is esmes rezultatas tenkina.. blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 05, 14:06)
sveikos..atejau pasirodyti..

Oho bigsmile.gif Kaip gražu wub.gif Labai geros idėjos krikštynoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 05, 13:06)
sveikos..atejau pasirodyti..



laaabai, man ypac skraiste wub.gif sriftas labai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 05, 14:06)
sveikos..atejau pasirodyti..



Viskas labai gražu ir dailu. Matosi, kad daug širdies įdėta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 05, 12:06)
sveikos..atejau pasirodyti..

Labai dailu ir gražu bigsmile.gif
o kaip knygutės vidus atrodo?? ax.gif

parodysiu kaip mano mažoji (8.5m. ) siuvinėja, tėtis rėma ir jai pagamino, sumažinta varianta, pagal vaiko dydi biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 05, 15:29)
Labai dailu ir gražu  bigsmile.gif
o kaip knygutės vidus atrodo??  ax.gif

parodysiu kaip mano mažoji (8.5m. ) siuvinėja, tėtis rėma ir jai pagamino, sumažinta varianta, pagal vaiko dydi  biggrin.gif



knygutes vidus toks is lapu be liniju ir langeliu..tie lapai tokie biski marmurines imitacijos...kolkas jie tusti..norejau klijuot nuotraukas sveciu ir tada jie ten sveikinimus rasytu..bet persigalvojau..primiausia surasyt, o paskui ta sventine diena visus atskirai fotkinsim su sventes kaltininke ir tada suklijuosiu.. rolleyes.gif

o va tavo panelyte kokia nereali bigsmile.gif sitiap siuvineja... bigsmile.gif va cia tai grooozis.. wub.gif o dar tas remas pritaikytas.. wub.gif


aciu visoms uz pagyrimus...si karta dariau jau 3 kanygele ir gavosi istemt virseli tieisog idealiai..pirmosiose buvo biski broko, bet matyt patirtis atsirado..vis lengviau dabar jau gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Krykstynu dovaneles thumbup.gif
Atsakyti
Oho kokios krikštynų puošmenos wub.gif
O Džeinės šeimyna- tikros auksarankės- oi tikri auksarankai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 05, 15:29)
Labai dailu ir gražu  bigsmile.gif
o kaip knygutės vidus atrodo??  ax.gif

parodysiu kaip mano mažoji (8.5m. ) siuvinėja, tėtis rėma ir jai pagamino, sumažinta varianta, pagal vaiko dydi  biggrin.gif



thumbup.gif gerai atrodo ir rėmai ir mažoji auksarankė. Šaunuolis koks tetė. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 05 rugpjūčio 2010 - 16:18
dzeine, malacius tetukas,kad ir mazajai remus padare thumbup.gif

gaila nesu lietuvoje,susigundyciau nupirkt is jusu smile.gif
Atsakyti
Daisiuke - nerealūs daiktai krikštynoms. Man itin patiko knygelė ir jos idėja..Taip gražiai išsaugoti prisiminimai bus wub.gif
Dabar labai gailiuosi, kad manęs vėlokai paprašė būti krikštamote. Krikštynos kitą savaitgalį ir neturiu laiko ką nors padaryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 05, 14:34)
o va tavo panelyte kokia nereali  bigsmile.gif sitiap siuvineja... bigsmile.gif va cia tai grooozis.. wub.gif o dar tas remas pritaikytas.. wub.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 08 05, 15:22)

O Dzeines seimyna- tikros auksarankes- oi tikri auksarankai  biggrin.gif

biggrin.gif ačiū 4u.gif

QUOTE(murkse @ 2010 08 05, 16:16)
thumbup.gif  gerai atrodo ir remai ir mazoji auksaranke. Saunuolis koks tete.  drinks_cheers.gif

4u.gif dėkui, ir nuo tėčio 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 05, 18:06)
dzeine, malacius tetukas,kad ir mazajai remus padare  thumbup.gif 

gaila nesu lietuvoje,susigundyciau nupirkt is jusu smile.gif

4u.gif
žinok ir į airija siuntėm , jei nemaišau Donalitai , tai jei tik noro yra, viskas įmanoma ax.gif 4u.gif
Atsakyti