Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(rasiux- @ 2010 08 04, 14:52)

O aš įpusėjau metrikiuką- pagalviuką. Spalvas susirinkau iš savo likučių, pridėjau BS daugiau nei schemoje nurodyta, manau, kad visai neblogai gaunais  blush2.gif



Vau wub.gif Šitą grožį ką tik susiradau internete ir parsisiunčiau. Sužavėjo jis mane bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 03, 14:17)
labai gražu, thumbup.gif  tik ar tikrai jie maži? Aš juos prie vidutinių priskirčiau lotuliukas.gif
eik į " общая лента", ten dar likusi  bigsmile.gif

bigsmile.gif thumbup.gif einu ieškoti

QUOTE(ruci @ 2010 08 03, 16:30)
Pabaigiau dvi pagalvėles žiedams. Dar viena laukia  mirksiukas.gif


neatsižaviu tavo darbukais, jie man labai arti ''dūšios'' wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 08 04, 13:22)
labai įvairiai daro: antrą pusę paklijuoja fryzelinu; viena pusė siuvinėta, kita veltiniu apsiūta, abi pusės skirtukų siuvinėtos. Paprastai Aida - kieta, tai jos kietinti kaip ir nereikia (bent aš taip manau), jei ant medžiagos - fryzelino viduj galima paklijuot

dėkui 4u.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 08 04, 13:52)
*Aš skirtukus siuvinėjau ant Aidos iš abiejų pusių (vienoje stambesnis motyvas, kitoje smulkesnis), kad būtų standžiau- į vidų dėjau kartono lapelį- gavosi liuks kietumo ir ne per storas.

**O aš įpusėjau metrikiuką- pagalviuką. Spalvas susirinkau iš savo likučių, pridėjau BS daugiau nei schemoje nurodyta, manau, kad visai neblogai gaunais  blush2.gif

* dėkui 4u.gif
**koks gražutis wub.gif
Atsakyti
4u.gif merginos gal galit pagelbet 4u.gif reikia sio zuikio siulu kodu ax.gif gal kas turit ? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 08 04, 19:17)
4u.gif merginos gal galit pagelbet  4u.gif reikia sio zuikio siulu kodu ax.gif gal kas turit ?  4u.gif

http://i057.radikal....641404d8d97.jpg
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 rugpjūčio 2010 - 20:56
QUOTE(tute28 @ 2010 08 04, 21:43)

labai labai dekavoju oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 04, 13:17)
Spalvos šiek tiek skiriasi nuo duotųjų. Ypač violetiniai atspalviai...

Gal kas turit DMC siūlų pavadinimus? Radau schemą, o ten nėra kodų, tik pavadinimai g.gif


http://www.findstitc...,dmc/to,madeira

tikiuosi tai ko reikia smile.gif
Atsakyti
merginos, kaip rusiskai ugio matuokle? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 05, 09:50)


Ačiū 4u.gif Šitą lentelę aš pati radau, bet nėra joje tokių pavadinimų. Kažkaip keista, DMC siūlai, o vertimai skirtingi. Apasieisiu. Susirasiu schemą su nurodytais skaičiais ir nėra čia ko vargt. Ta schema nėra jau vienintelė ir nepakartojama rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Mingomi @ 2010 08 05, 10:43)
merginos, kaip rusiskai ugio matuokle?  blush2.gif


Измерение высоты

Nežinau ar taip tiksliai, bet kai reikia man vertimo kokia nors kalba, tai lendu į google, pasirenku vertėjas ir išsiverčiu viską ką reikia. Gal nelabai tiksliai išverčia, bet jau suprantu ką rašo. Vakar verčiausi iš ispanų į lietuvių, nes radau schemą ir ten buvo kažkas parašyta. Pasidarė įdomu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 05 rugpjūčio 2010 - 08:48
arba rostometr
Atsakyti
zuzanele inesiuuu aciu 4u.gif
Atsakyti