Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 08 04, 09:09)
Zuzanele labai grazus paveikslas - atrodo, kad blizgiais siuliukais siuvineji, ar tiesa, ar tiesiog del nuotraukos? ax.gif


Nea... DMC siūliukais, tik gal dėl Aidos skylučių taip atrodo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 04, 09:30)
zuzanele, na ir greitis pas tave thumbup.gif  as prie sito paskui melynus siuvineciau ir dar tuos orandzinius su drugeliais biggrin.gif
prisiminiau as juk aida 2 jau susikeitus 3 etapa tongue.gif  tai tvikse su Uodegyte palauksit ilgiau, o tai veluosiu aida1 ir taip ax.gif jei kabinesites kodel, as apibambesiu visas biggrin.gif

Nelabai supratau... blush2.gif

Nieku neskubu, paprasčiausia atostogos, tai ir išnaudoju turiningai laiką biggrin.gif

Inesiuuu, ne čia parašei dėl RR biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 rugpjūčio 2010 - 07:55
gražūs virėjai wub.gif
ir aš ju net 2 turiu padarius

zuzanėle, gražų darba pasirinkai, toks lengvas, vasariškas thumbup.gif

o čia mano 4 pinkeep'ai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
niekas nieko nesikabines,man kaip tik gerai laisvo laiko turesiu savo darbui biggrin.gif

kurio tik gabalelis issiuvinetas

user posted image user posted image

Džeine labai mieli darbeliai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 rugpjūčio 2010 - 08:09
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 04, 10:01)

zuzanėle, gražų darba pasirinkai, toks lengvas, vasariškas  thumbup.gif

o čia mano 4 pinkeep'ai  biggrin.gif



Na man jis toks paprastas, bet gražus wub.gif

Labai gražūs, Džeine, darbeliai 4u.gif O kas tai yra pinkeep'ai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 04, 08:30)
Labai gražūs, Džeine, darbeliai 4u.gif O kas tai yra pinkeep'ai?  blush2.gif

ačiū 4u.gif
Lietuviškai tai butu smeigtukinė, o man tai gražus, namų puošmenos aksesuaras biggrin.gif

info iš neto platybių :
pasiskaiciau, kad pinkeep'as jau seniai buvo naudojamas kaip adatine. Anksciau abi puses, kurias dabar siuvinejam, dare is medzio arba dramblio kaulo, o per krastelius eidavo medziagine (aksomine) juostele, i kuria ir buvo bedamos adatos. Toks tai buvo saugus budas adatoms nesiotis o va siais laikais pinkeepai daugiau yra dekoratyvus, nors zinoma, gali buti naudojami ir adatelems laikyti

o čia yra pamokėlė, kaip ji pasigaminti mirksiukas.gif
pamokėlė
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 04, 10:48)
ačiū  4u.gif
Lietuviškai tai butu smeigtukinė, o man tai gražus, namų puošmenos aksesuaras  biggrin.gif

info iš neto platybių :
pasiskaiciau, kad pinkeep'as jau seniai buvo naudojamas kaip adatine. Anksciau abi puses, kurias dabar siuvinejam, dare is medzio arba dramblio kaulo, o per krastelius eidavo medziagine (aksomine) juostele, i kuria ir buvo bedamos adatos. Toks tai buvo saugus budas adatoms nesiotis o va siais laikais pinkeepai daugiau yra dekoratyvus, nors zinoma, gali buti naudojami ir adatelems laikyti

o čia yra pamokėlė, kaip ji pasigaminti  mirksiukas.gif
pamokėlė


Ačiū 4u.gif Būtinai reiks pabandyt pasidaryti bigsmile.gif

Gal kas turit DMC siūlų pavadinimus? Radau schemą, o ten nėra kodų, tik pavadinimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 03, 21:12)
Atėjau pasirodyti su savo darbeliu. Siūlų spalvos buvo parodytos, o pavadinimų - jokių. Rusaičių forume radau kažkieno pritaikytus siūlų kodus. Pabandžiau siuvinėti, labai bijojau nusivilti, bet rezultatas džiugina... wub.gif

Nuotrauka tamsoka... blush2.gif


blink.gif lauksiu galutinio wub.gif :wub:kaip gyvai siuvinėjasi ir paveiksliuką - nepalyginsi. thumbup.gif
Atsakyti
Labuka,

O jau darbų gražumas wub.gif


Zuzanėle spartuolė mūsų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 08 03, 17:40)
pamaniau, kad gal bus ši tinkama tema mano klausimui. noriu pasidaryti knygoms skirtukų. schemas turiu, medžiagų gausiu. tik vat kaip patartumėte juos daryti? g.gif dėti kokį pakietinimą ar ne? gal tos, kurios turi patirties, ką nors patartų  blush2.gif

kartoju klausimą blush2.gif

ir papildau : norėčiau kažką tokio padaryt :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 04, 11:44)
blink.gif lauksiu galutinio  wub.gif  :wub:kaip gyvai siuvinėjasi ir paveiksliuką - nepalyginsi.  thumbup.gif


Spalvos šiek tiek skiriasi nuo duotųjų. Ypač violetiniai atspalviai...

Gal kas turit DMC siūlų pavadinimus? Radau schemą, o ten nėra kodų, tik pavadinimai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 rugpjūčio 2010 - 12:19
QUOTE(laTulipe @ 2010 08 04, 13:04)
kartoju klausimą  blush2.gif

labai įvairiai daro: antrą pusę paklijuoja fryzelinu; viena pusė siuvinėta, kita veltiniu apsiūta, abi pusės skirtukų siuvinėtos. Paprastai Aida - kieta, tai jos kietinti kaip ir nereikia (bent aš taip manau), jei ant medžiagos - fryzelino viduj galima paklijuot

zuzanele pavadinimai biškį gali skirtis- kažkada bandžiau pati surašyt visus DMC spalvų vardus, bet skirtingi schemų gamintojai užvadina kitaip (pvz. labai tamsiai ruda, tamsi šokolado ruda, tamsi kavos ruda), pusė spalvų turėjau su 2-3 pavadinimais doh.gif

Bent jau man DMC metalikas gun_bandana.gif gun_bandana.gif šiap kantrybės siuvinėjimui laaabai daug turiu, bet tada siuvinėdama šnekėjau daugiaaukščiais blush2.gif Viena siūlo gija skilo į kelias, todėl teko siuvinėt dvigubai lenktu, o dar pradėjo atsiskirinėt ir kreivaliotis metalas ir jį prilaikantis siūliukas doh.gif Vėliau pirkau Ariadna (atrodo) špulytėse suviniota tai pakankamai normaliai siuvinėjosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 04 rugpjūčio 2010 - 12:24
Aš skirtukus siuvinėjau ant Aidos iš abiejų pusių (vienoje stambesnis motyvas, kitoje smulkesnis), kad būtų standžiau- į vidų dėjau kartono lapelį- gavosi liuks kietumo ir ne per storas.

Zuzanėle- koks gėlyčių lengvumas wub.gif , Džeine- kaip visada puiku wub.gif

O aš įpusėjau metrikiuką- pagalviuką. Spalvas susirinkau iš savo likučių, pridėjau BS daugiau nei schemoje nurodyta, manau, kad visai neblogai gaunais blush2.gif
user posted image

Atsakyti