Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

sveikutes , norejau pasiklausti kaip tinkamai issirinkti siuliukus ir apskaiciuoti kiek ju reikes? siuvinejau tik vaikysteje ir tai maziukus paveiksliukus ,o dabar miegamaji noreciau pasipuosti "bronzine moterimi" berods taip vadinasi siuvinetas paveikslas su gulincia ant sono moterimi . pas mane pervadinta ,tai nebeatgaminu kaip tiksliai vadinasi.
jei kas siuvinejot ,noreciau i az info kokiu ir kiek siuliuku reikai ,bei kokio dydzio mazdaug paveikslas gavosi.aciu labai ri nepykit ,kad tersiu tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visų darbeliai laibai dailūs ax.gif Bet jau Paukščiuko rinkinukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2010 08 02, 08:36)
Dekui visoms bandziusioms pagelbeti del internetiniu parduotuviu, bet reikiamu prekiu neradau  verysad.gif

O tai ko ten tokio ypatingo ieškai?
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 01, 22:40)
apskaičiavai gerai  mirksiukas.gif
va su mano siuvinėjimo tempais tai ir 2  mėnesiu  užtektu  blush2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



nu jau kaip nefaina, reiks kazko kitko ieskot, o is sesei rodytu sis jai labiausiai istrigo, visokios geles jai nepatinka g.gif gal galetumet kazka panasaus pasiulyti unsure.gif ?

Dzeine tavo siuvinejimo remai thumbup.gif labai labai dailus. o jau isivaizduoju kaip patogu su tokiu siuvinet smile.gif o jau ir darbu tavo grazumas thumbup.gif

dar norejau pasitikslinti, tikiuosi neigristu as jums cia blush2.gif , o su lankeliu siuvinet didesnius siuvinius ar galima,ar nesugadins jau issiuvinetos dalies,kai su lankeliu ja perspausiu ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 02 rugpjūčio 2010 - 13:22
QUOTE(ZMama @ 2010 08 01, 10:09)
dabar paklausiu jūsų patarimo, ką išsiuvinėti mergaitei 6 m progą, gal kas panašaus ką siuvinėjot  g.gif ,  laukiu patarimų  4u.gif  4u.gif


matau jau lyg ir apsisprendei, man dar labai gražūs paveiksliukai iš DMC serijos "All our yesterday"

QUOTE(etaeta @ 2010 08 01, 17:15)
Dekui, gal dar yra kokie nors, labai ieskau ivairiu aksesuaru siuvinejimui, bet niekur nerandu  verysad.gif


Aš siuvinėjimui aksesuarų nusipirkau Kaune Vilniaus gatvėje - kampas Daukšos, esančioje dekupažo, skrepo reikmenų parduotuvėje. ten prie kasos pridėta daug gražių smulkmenų, kurias galima panaudoti, kaip siuvinėjimo aksesuarus.

QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 01, 21:44)
ohmy.gif 2-3 metus ??!!!  na as irgi leta  lotuliukas.gif  tai man td kokiems 5 metams darbo  doh.gif  lotuliukas.gif

Grid width: 198W
Grid height: 232H


maždaug gali visada gali pasiskaičiuoti 198x232=45 936 kryželių, jei per dieną išsiuvinėsi po 200 kryželių, tai tą paveikslą išsiuvinėsi maždaug per 230 dienų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 02, 14:13)
dar norejau pasitikslinti, tikiuosi neigristu as jums cia  blush2.gif , o su lankeliu siuvinet didesnius siuvinius ar galima,ar nesugadins jau issiuvinetos dalies,kai su  lankeliu ja perspausiu ???


Aš kol kas neturiu rėmų ir labai sėkmingai siuvinėju su lankeliu rolleyes.gif niekas nepersispaudžia, tik būna, kad kai kurie net ir gerų firmų mediniai lankeliai tepa audinį, tada jau blogiau, nes sunku išplauti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 02 rugpjūčio 2010 - 13:48
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 02, 13:13)
Dzeine tavo siuvinejimo remai  thumbup.gif  labai labai dailus. o jau isivaizduoju kaip patogu su tokiu siuvinet  smile.gif  o jau ir darbu tavo grazumas  thumbup.gif

ačiū 4u.gif
jei kada prireiks, prašom kreiptis, jie parduodami mirksiukas.gif
aš savo siuvinėjimo be rėmo, neisivaizduoju, net sprindini darbeli (šiuo metu adatine siuvinėju) ir ji ant rėmo prilipdyta biggrin.gif

Gražus šis tavo pasirinkimas, aš siuvinėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
KAKTUSINE, Tavo darbeliai siuvineti ant lino kazkas fantastisko, nepaprasto wub.gif
Atsakyti
Kaktusine nu jau tavo darbeliai wub.gif
Džeinė Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiko: 02 rugpjūčio 2010 - 22:46
Kaktusine nu jau tavo darbeliai wub.gif
Džeinė Labai grazu thumbup.gif

Paskutiniai 2 mazi darbeliai. Pirmas siuvinetas dovanai, o antram per maza remeli uzsakiau gaminant doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti

Paskutiniai 2 mazi darbeliai. Pirmas siuvinetas dovanai, o antram per maza remeli uzsakiau gaminant doh.gif

jie man visada buvo ir liks Apetita keliantys virejai wub.gif tolimuose planuose juos esu numaciusi 4u.gif super virejai!!!
Atsakyti
QUOTE(Daiko @ 2010 08 03, 01:14)

Paskutiniai 2 mazi darbeliai. Pirmas siuvinetas dovanai, o antram per maza remeli uzsakiau gaminant doh.gif



Virėjai wub.gif Vieną ir aš iš šitos serijos turiu išsiuvinėjusi. Man jie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 23:08)
Aš ją pamačius įsimylėjau  wub.gif Fėja ant 32ct lino iš Mirabilia rinkinio. O orchidėjos ant 28ct Zweigart evenweave.
Nėra ko bijoti to lino ar ewo, akis pripranta greit, mano Aida dabar toli nukišta ir nežadu traukti smile.gif

Dar paskutinį įdedu, senokai baigtas, daug kartų matytas.

Nimue Pomme



man ši serija wub.gif labai gražus ir mielas darbelis
Atsakyti