Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 15:36)
Lanarte Two orchids savaip


Labai mielosorchidėjos thumbup.gif

Ruci, pauksciuk,
jūsų smulkūs darbeliai fantastiški, 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif o apie tokius vaistažolių maišelius ir aš svajoju, bet... vis ką nors kitą turiu prieš tai pabaigti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 07 31, 13:57)
Pasižiūrėjau - избраннoe - tikrai nebėra  blink.gif  doh.gif  Bet  друзя - lyg ir viskas yra  g.gif


į избраннoe galima įeiti per paskutines naujienas, ką į ten užsaugojai. Spausti ne ant foto, o ant užrašo šalia.
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

Siuvinėjau tarpe tarp fėjos, kurios sijonas man kažkodėl žiauriai nuobodžiai siuvinėjos, bet dabar grįžau vėl prie jos, tai tiek geltonos kol kas dar vėl neerzina smile.gif

Mirabilia The Petal Fairy
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 21:57)
Ačiū visoms  4u.gif

Siuvinėjau tarpe tarp fėjos, kurios sijonas man kažkodėl žiauriai nuobodžiai siuvinėjos, bet dabar grįžau vėl prie jos, tai tiek geltonos kol kas dar vėl neerzina smile.gif

Mirabilia The Petal Fairy


Gražus darbas ir labai kruopštus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 31 liepos 2010 - 20:47
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 20:57)
Siuvinėjau tarpe tarp fėjos, kurios sijonas man kažkodėl žiauriai nuobodžiai siuvinėjos, bet dabar grįžau vėl prie jos, tai tiek geltonos kol kas dar vėl neerzina smile.gif

Mirabilia The Petal Fairy

Šią fėją pernai buvau nusižiūrėjus ir siūliukus susižymėjus, bet taip ir liko planuose. Gal kada..

Dailu, Kaktusine 4u.gif Ant kokios medžiagėlės siuvinėji?
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 07 30, 09:05)
Na va, ir aš galiu savo darbeli parodyti... Vakar pasiėmiau įrėmintą  ax.gif


QUOTE(PASmane @ 2010 07 30, 19:11)
Vėl rožytės  ax.gif ...Ryt iškeliauja dovanų,tai šiandien pasirodau  blush2.gif .


QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 15:36)
Lanarte Two orchids savaip
Į kompaniją šiam jau rodytam.


QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 20:57)
Mirabilia The Petal Fairy

Labai gražūs visų darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Jetau kaip reikės man ant lino išmokti blush2.gif na bet dabar tai bus Mystic jūros gėrybių virėjas,jau gavau pilnas schemas assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 07 31, 22:16)
Šią fėją pernai buvau nusižiūrėjus ir siūliukus susižymėjus, bet taip ir liko planuose. Gal kada..

Dailu, Kaktusine  4u.gif  Ant kokios medžiagėlės siuvinėji?


Aš ją pamačius įsimylėjau wub.gif Fėja ant 32ct lino iš Mirabilia rinkinio. O orchidėjos ant 28ct Zweigart evenweave.
Nėra ko bijoti to lino ar ewo, akis pripranta greit, mano Aida dabar toli nukišta ir nežadu traukti smile.gif

Dar paskutinį įdedu, senokai baigtas, daug kartų matytas.

Nimue Pomme
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusine: 31 liepos 2010 - 22:22
Ačiukas visom 4u.gif 4u.gif levandinės siūtos su dviem maišiukais, kad niekas niekur neišbyrėtų mirksiukas.gif O levandas renku pas mamą sode, apsiuosčiau besiūdama wacko.gif

kaktusine wauuu wub.gif
Atsakyti
Kiek suprantu, siuvinėjant ant lino lankelis būtinas g.gif Nes aš ant Aidos siuvinėju be lankelio, su juo nemoku, per lėtai einasi blush2.gif

Kaktusine, ir vėl nustebinai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 01 rugpjūčio 2010 - 06:51
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 07 13, 16:55)
Rėminau šv. Gertrūdos 68, prie pat Kauno pilies. Man Daukšos gatvėje nepatiko darbuotoja, kuri priima užsakymus, nes nieko patarti negalėjo, reikia viską pačiai sugalvoti ir dar pusės rėmų iš ten esančių pavyzdžių nebuvo sandėly, tai jau atrodo suderini viską, o žiūrėk nėra tokio rėmo ir vėl viskas nuo pradžių. O čia viskas kitaip. Patarimai geri, darbas kokybiškas. kainos panašios kaip ir kitur. Už nedidelį darbelio 13x18cm rėmus, du pasportus, matinį stiklą ir nugarėlę (pati rėminau) mokėjau 50 lt, o kitas jau gerokai didesnis paveikslas man kainavo dvigubai, bet rėmino dirbtuvėse. Įrėmino per dvi dienas.


Labai gerai rėmina ir kainos, ir patarimų atžvilgiu Pramonės "Maximoje", šalia Kikos.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2010 08 01, 08:39)
Labai gerai rėmina ir kainos, ir patarimų atžvilgiu Pramonės "Maximoje", šalia Kikos.


Jau nebera to skyriaus salia kikos.
Atsakyti
sveikutės,

kaip visada visų darbeliai nerealūs wub.gif wub.gif wub.gif , kiekvieną dieną vis pasižiūriu ir vėl pati kabliuojuosi siuvinėti toliau biggrin.gif

dabar paklausiu jūsų patarimo, ką išsiuvinėti mergaitei 6 m progą, gal kas panašaus ką siuvinėjot g.gif , laukiu patarimų 4u.gif 4u.gif

ps tik nežinau kur klausti, čia, ar paieškose blush2.gif , per daug neužpykit, jei ne čia paklausiau 4u.gif
Atsakyti