Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

zundyte grazi rankine thumbup.gif nors ne i tema atsiprasau merginos ,as taipat noriu pasigirti savaja,norejau kazka issiuvineti bet ant geletos medziagos niekas netiko blush2.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 liepos 2010 - 10:56
nugi graži rankinė,o jei norėjai išsiuvinėt kažką ,tai galėjai vienspalvio audinio kišenę įdėt savo rankinei,o ant jos ką nors išsiuvinėt 4u.gif ,čia patarimas kitam kartui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
bandziau ant aidos bet man negraziai ziurejosi.ant audinio siuvineciau tik jai rankines adinys ne geletas butu. blush2.gif taip kisenes cia truksta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 liepos 2010 - 11:03
QUOTE(ZMama @ 2010 07 14, 11:20)
karsta.gif  viskas darbelis pabaigtas  biggrin.gif , koks dabar sekantis  g.gif , gerai kaip viskas gaunasi eksprontu  biggrin.gif


thumbup.gif labai gražus darbelis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 07 14, 11:47)
PS-nieko nesupratau ,kodėl pasicitavo nenormaliai,atsiprašau wub.gif

Nes cituodama kai kur nutrynei laužtinius skliaustus. Kai vieną žinutę negerai suformatuoji - susigadina ir kitos 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 14, 11:53)
merginos ,as taipat noriu pasigirti savaja,norejau kazka issiuvineti bet ant geletos medziagos niekas netiko blush2.gif

Labai daili 4u.gif O siuvinėt čia nieko ir nereikėjo, galėjo gautis ne į temą. Puiki ir taip wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 07 14, 11:47)
ZMama,darbelis nuostabus ir žodžiai nusoatabūs ,ir šriftas labai tinkantis ,tikrai už širdies griebia,dovana visam gyvenimui wub.gif  wub.gif

QUOTE(murkse @ 2010 07 14, 12:22)
thumbup.gif  labai gražus darbelis  wub.gif  wub.gif

4u.gif

bet tašikių grožis irgi thumbup.gif , čia jau ne man schmoll.gif , aš su siuvimu nedraugauju , bet tokią dovaną tai tikrai norėčiau gauti wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 07 14, 08:52)
as buvau emus is krano, i lekstute, ir su pagaliuku ausim valiau.... manau, kol knysausi, tai jis tikrai buvo kambario temper, tuolab tokie karsciai daba pas mus  unsure.gif

doh.gif tu taip tikrai neišplausi, merk visa siuvini i bliuda vandens ir laikyk apie 15 min., o tada siuvini dėk ant frotinio rankšluoščio blogaja puse i viršu ir lygink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 07 14, 00:03)
kelis vakarus prakaitavau tokiame karštyje ,sulaužiau penkias mašinines adatas,ir va rezultatas

Draugė tikrai apsidžiaugs wub.gif labai gražu ax.gif

QUOTE(ZMama @ 2010 07 14, 12:20)
karsta.gif  viskas darbelis pabaigtas  biggrin.gif , koks dabar sekantis  g.gif , gerai kaip viskas gaunasi eksprontu  biggrin.gif

superinis rezultatas thumbup.gif taip švelnu, šilta... wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 14, 12:53)
zundyte grazi rankine  thumbup.gif nors ne i tema atsiprasau merginos ,as taipat noriu pasigirti savaja,norejau kazka issiuvineti bet ant geletos medziagos niekas netiko blush2.gif

O man tai čia nieko netrūksta ax.gif labai liuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 07 14, 10:21)
Lėkštutėje? Tai ar buvo apsėmę darbelį tokiam nedideliam kiekyje vandens?  ax.gif Aš tai pastebėjau, kad kai drėgnu pirštu paspaudžiu ant markeriu pažymėtos vietos, jis išnyksta, bet po kiek laiko vėl atsiranda, bet kai pakišu po srove arba palaikau gausiam kiekyje vandens, tada jau niekas neatsiranda  thumbup.gif



QUOTE(Džeinė @ 2010 07 14, 13:02)
doh.gif  tu taip tikrai neišplausi, merk visa siuvini i bliuda vandens ir laikyk apie 15 min., o tada siuvini dėk ant frotinio rankšluoščio blogaja puse i viršu ir lygink  mirksiukas.gif


as is pradziu tik su ausu "pagaliuku" patepus vandeniu valiau, kazkas issitrine, kai kur ne. tada po kranu pokysau, ir padejau dziuti... ir vistiek, kai kur dar matosi tas markeris, ir jau nebe "turkish" spalvos, o kaip tamsiai melyna unsure.gif
tai zodziu, dabar bandyti ilgiau palaikyti vandenyj, ir po to is karto lyginti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 07 14, 11:02)
tai zodziu, dabar bandyti ilgiau palaikyti vandenyj, ir po to is karto lyginti?  g.gif


jei dar nebus išnykę, tai mano manymu su karščiu tik užtvirtinsi g.gif Juk šnekėjo, kad šitaip galima pačiai audinius dažyt - užliejai arbata ir po lygintuvu iškart
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 14, 14:42)
jei dar nebus išnykę, tai mano manymu su karščiu tik užtvirtinsi  g.gif Juk šnekėjo, kad šitaip galima pačiai audinius dažyt - užliejai arbata ir po lygintuvu iškart


na jau visai nebesuprantu g.gif nes man parase, jog reiketu taip padaryti:
" QUOTE(Džeinė @ 2010 07 14, 13:02)
tu taip tikrai neišplausi, merk visa siuvini i bliuda vandens ir laikyk apie 15 min., o tada siuvini dėk ant frotinio rankšluoščio blogaja puse i viršu ir lygink"....

tai ka dabar daryti?
Atsakyti
Merginos , norejau paklausti ar Aida 16 smulksne(mazesni langeliai) , nei Aida 14?
Aciu labai.
Noriu pirkt internete ir nelabai gaudausi numeracijoj medziagu, kai perku parduotuveje tai matau kokia reikalinga man blush2.gif
Atsakyti