Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Sveikos mergickos 4u.gif
Nzn ar padesit,niu bet tikiuos blush2.gif
Man reiktu siulu konvertavimo lenteles,kad is DMC i tuos rusiskus siuliukus(rasosi-MULINE "KIROVA KOMBINAT" )pasikeisciau.Gal aiskiai parasiau cool.gif
Buc dekinga ax.gif
Atsakyti
Pasirodau smile.gif
Lanarte Two orchids savaip

user posted image

Į kompaniją šiam jau rodytam.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 07 31, 12:28)
Bet čia juk siuvinėtojų žirklutės - gervės...  g.gif Aš tai kirpėjai tokių nesiuvinėčiau, galima kažką kita rast... nesupyk - tai tik mano nuomonė  4u.gif


as jau buvau rasius, kad nepastebejau jog siuvinejimo zirklutes.. nes man atrode jos gan dideles...
tai daba bandysiu didesniu ieskoti doh.gif
Atsakyti
Kaktusine - puikios orchidėjos 4u.gif Ankstesniosios rėmas itin tinka 4u.gif


QUOTE(gadik @ 2010 07 31, 15:37)
as jau buvau rasius, kad nepastebejau jog siuvinejimo zirklutes.. nes man atrode jos gan dideles...
tai daba bandysiu didesniu ieskoti  doh.gif

Taip, jos tikrai gan didelės ir tikrai labai gražios smile.gif Nemačiau to posto, kur buvai minėjusi, kad nepastebėjai 4u.gif

Gal mergaitės ką pasiūlys. Aš tikrai esu mačius įvairių profesijoms tinkančių schemučių, bet neatmenu kur... Pati išsisaugojusi neturiu. Gal net dideles žirkles esu mačiusi g.gif

Sėkmės 4u.gif Šaunią kirpėją turi, jei taip stengiesi wub.gif
Atsakyti
Sveikutės auksarankės. Kas naudojatės gallery.ru, čia pas visas dingo viršutinėj eilutėj избранногoe ir druzja? Na ten kur įsidedi patinkančius pav unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 07 31, 16:12)
Sveikutės auksarankės. Kas naudojatės gallery.ru, čia pas visas dingo viršutinėj eilutėj  избранногoe ir druzja? Na ten  kur įsidedi patinkančius pav  unsure.gif

Pasižiūrėjau - избраннoe - tikrai nebėra blink.gif doh.gif Bet друзя - lyg ir viskas yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 07 31, 16:12)
Sveikutės auksarankės. Kas naudojatės gallery.ru, čia pas visas dingo viršutinėj eilutėj  избранногoe ir druzja? Na ten  kur įsidedi patinkančius pav  unsure.gif

pas mane irgi nebera unsure.gif tuos vadinamus favoritus rodo tik ten kur surasyta ka as kuria diena dariau, tai per ten paspaudus atsidaro visi. Jau maniau kad prapuole su visam blink.gif
ir paieskos nebera swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 31 liepos 2010 - 16:01
QUOTE(Metija @ 2010 07 31, 14:57)
Pasižiūrėjau - избраннoe - tikrai nebėra  blink.gif  doh.gif  Bet  друзя - lyg ir viskas yra  g.gif

Na jo, žemiau yra visi draugai, bet buvo toj pačioj eilutėj, ku tas избраннoe. Nes buvo paspausi toj eilutėj draugai ir išmeta, ką kas įdėjo. Bet žemiau paspaudus ir atidaro.

QUOTE(Dantiste @ 2010 07 31, 14:57)
pas mane irgi nebera unsure.gif tuos vadinamus favoritus rodo tik ten kur surasyta ka as kuria diena dariau, tai per ten paspaudus atsidaro visi. Jau maniau kad prapuole su visam blink.gif

Aš ir taip radau unsure.gif Na tikiuosi čia laikinai, nes jie ten vis tvarko serverius ir tt
Atsakyti
yra paieska bigsmile.gif jei nueini i общая лента arba группы, tai duoda ieskot. as irgi tikiuos kad laikinai g.gif

Kaktusine, grazios orchidejos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 14:36)
Pasirodau smile.gif
wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 15:36)

didis.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 31, 16:36)
Pasirodau smile.gif
Lanarte Two orchids savaip



Gražu wub.gif
Atsakyti