Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Merginos kur užsakinėjat rėmus siuvinėjimui, žinau, kad kažkuri mergina SM siūlo, bet nerandu?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 07 30, 22:11)
Merginos kur užsakinėjat rėmus siuvinėjimui, žinau, kad kažkuri mergina SM siūlo, bet nerandu?

parašyk į až Džeinei arba Metijai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2010 07 30, 20:47)
Keletas mano smulkmeneliu  rolleyes.gif 

o kas tuose mažuose maišiukuse ax.gif ten pakabukai?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 26, 18:06)



merginos, o sakykit o paveikslus pacios reminat ar nesat kur tai ireminti? jei pacios is kur remelius gaunate tokius didelius? ar labai brangus?


LLabai grazus visu darbai!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 31 liepos 2010 - 00:41
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 31, 02:40)
merginos, o sakykit o paveikslus pacios reminat ar nesat kur tai ireminti? jei pacios is kur remelius gaunate tokius didelius? ar labai brangus?
LLabai grazus visu darbai!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Rėminti galima ir pačiai, ir nešti į rėminimo dirbtuves. Rėmą padaro kokį nori.
Jei pati rėminsi, tai gali viską ko reiks užsisakyti rėminimo dirbtuvėse, beliks tau pačiai įsirėminti. Bus pigiau...
Rėminimas - brangus malonumas wub.gif Aš rėminu rėminimo dirbtuvėse ir tik tada, kai reikia dovanoti ar kabinti ant sienos. Kiti darbai laukia savo eilės. Pati įsirėminu tik nedidelius darbelius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 31 liepos 2010 - 06:47
QUOTE(Džeinė @ 2010 07 30, 23:32)
o kas tuose mažuose maišiukuse  ax.gif  ten pakabukai?

vieni adatinė/pakabukai, kiti su levandom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 07 30, 14:01)
Sveikutes dar karta  noriu savo kirpejai dovanu issiuvineti, turiu va tokia schema:
gal katra supranta, kokia cia reiektu aida, ir kokie ismatavimai sio siuvinejimo, bei kiek reiketu medziagytes? 


Čia reikia audinio kaip kažkuri minėjo, antram lape nurodyta: 7 kryziukai į 1 cm arba dar smulkesnė (jei neklystu 12 į 1 cm) ir baltų baltų siūlų B5200 (o iš esmės juk gali improvizuoti)

Orchidėjos gražios, rožių medžiaga labai įdomi thumbup.gif . Na, moteros Ruci, paukščiuk, jūsų smulkmenos nuostabios wub.gif kruopščios, subtilios. O mane patraukė gigantiški darbai blush2.gif nors iš galvos keli smulkūs vis neišlenda - teks įgyvenint matyt.
Paukščiuk o maišėlis su levandom - vienguba medžiaga ar pamušaliuko dėta? Iš aidos tarpelių nebyra žolės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 31 liepos 2010 - 10:21
Dailūs darbeliai, merginos wub.gif wub.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 31, 09:20)
vieni adatinė/pakabukai, kiti su levandom  mirksiukas.gif


O iš kur jūs levandas imat? Gal išduosit paslaptį... blush2.gif Aš jau ne pirmi metai svajoju pasiradyt tokių levandinių maišiukų į spintą padėt, bet kur tų levandų gaut? Niekad neteko matyt pirkt. Pati auginau, tai neišdygo pernai, o šiemet pervėlai sėklų nusipirkau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2010 07 31, 12:23)
O iš kur jūs levandas imat? Gal išduosit paslaptį...  blush2.gif Aš jau ne pirmi metai svajoju pasiradyt tokių levandinių maišiukų į spintą padėt, bet kur tų levandų gaut? Niekad neteko matyt pirkt. Pati auginau, tai neišdygo pernai, o šiemet pervėlai sėklų nusipirkau  verysad.gif


pati iš Vilniaus, tai pavasarį garsiai garsiai rėk (jei iki to laiko dar neturėsi). Tada bandysiu savo krūmynus atskirt ir 1 galėsiu duot. Aišku jei atsiskirs, nes 3 daigiukai nuo pradžių augo, tai šaknys baisiai persipynę. Bet bendysiu gražiai atskirt bo vazonas per mažas darosi doh.gif gaila, kad negaliu tiesiai iš kompo įkelt foto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 31 liepos 2010 - 10:48
Eglužė žiemos, bučiukas Tau dideliausias 4u.gif

Bet gal dar kuri bus netyčia mačius pirkt?..
Atsakyti
Sėklų tai visusr, o krūmelių kažkada Ermitaže (žiemą ar ankstyvą pavasarį g.gif )
Atsakyti
Dailūs visų darbeliai. Tarsi parodoj pabuvau - ačiū visoms 4u.gif

Labiausiai įstrigo Paukščiuko maišiukai - jau tokie mieli dizainiukai, kad atsižiūrėt negaliu... 4u.gif Eisiu tavo sandėliukan ieškot blush2.gif wub.gif

...ir Ruci vestuvinės dovanėlės - tokie mieli dalykai mane visuomet labai žavi wub.gif

QUOTE(gadik @ 2010 07 30, 13:01)
noriu savo kirpejai dovanu issiuvineti, turiu va tokia schema:

Bet čia juk siuvinėtojų žirklutės - gervės... g.gif Aš tai kirpėjai tokių nesiuvinėčiau, galima kažką kita rast... nesupyk - tai tik mano nuomonė 4u.gif

Atsakyti