Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 29, 19:11)
http://blog.kasiulai...is.html#more-76  sioje nuorodoje sako imti viena gija siulo.... viena gija siulo ar ne per mazai  blush2.gif ?

Ant audinio „Aida 14 count“ rekomenduojama siuvinėti dviejomis gijomis. Perlenkę siūlą ir gauname dvi gijas.
Viena gija,bet ji perlenkiama pusiau. Ten pavaizduota viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia spalva jums derinasi prie juodos kanvos siuvinejant blackwork'u viena spalva?... Na siaip stiliaus rustic ar is daugiau rudu/smeliniu/rusvai gelsvu?...Ar bent jau purvinai purvinai baltu/pilsvu?.. Man makaule susisuko... blush2.gif
Atsakyti
Toli dar susuksiu biggrin.gif man gražu būtų ir gelsvos-smėlinės-auksinės-vario, žalsvos, melsvos. žiūrint dar ko nori: kad labai didelis kontrastas būtų (tada šviesesnes ar ryškesnes) ar ne (tada tamsesnės, purvinesnės ar pablukusios spalvos). Siūlus dėk prie audinio ir galvok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 29 liepos 2010 - 18:41
Toli, ką tu ten siuvinėji ir nesirodai? O fėją jau pabaigei? Pasirodyk pagaliau, nebeerzink biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 28, 20:26)
oho,sitas labai fainas!  thumbup.gif  o kas Egipte lankesi,manau,isvis toki griebtu siuvineti  mirksiukas.gif


O aš tokios tematikos visai nemėgstu, siuvinėčiau nebent pagal užsakymą. Kažkaip nesu egiptietiškų motyvų gerbėja.
Žinoma darbelio autorei 4u.gif už gražų atlikimą.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 29, 19:18)
Ant audinio „Aida 14 count“ rekomenduojama siuvinėti dviejomis gijomis. Perlenkę siūlą ir gauname dvi gijas.
Viena gija,bet ji perlenkiama pusiau. Ten pavaizduota viskas  mirksiukas.gif

tai viena gija 14 count medziagai, o 16 ar 32 count medziagai kaip gijos skaiciuojamos g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 29, 20:00)
tai viena gija 14 count medziagai, o 16 ar 32 count medziagai kaip gijos skaiciuojamos  g.gif ?

Na 14ct rinktis gali ar 2,ar 3, o 16ct ir smulkesnėm dažniausiai 2gijos,jei schemoje nenurodoma kitaip.
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 29, 20:00)
tai viena gija 14 count medziagai, o 16 ar 32 count medziagai kaip gijos skaiciuojamos  g.gif ?


Aš turiu schemą, kur ant 14 aidos naudojama viena gija. Ten tiesiog reikia išgauti tam tikrą vaizdą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 29 liepos 2010 - 19:19
aisku, dekui labai 4u.gif
Atsakyti
Reikia patarimo pas siuvinejusias si paveiksla. ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 07 29, 20:50)
O aš tokios tematikos visai nemėgstu, siuvinėčiau nebent pagal užsakymą. Kažkaip nesu egiptietiškų motyvų gerbėja.


Aš lygiai taip pat drinks_cheers.gif Ir dar man ne "prie dūšios" Rytų motyvai... rolleyes.gif

Bet vertinant darbą, tai jis labai gražus ir spalvingas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2010 07 29, 20:30)
Reikia patarimo pas siuvinejusias si paveiksla.  ax.gif
[img]


as ji pradejau, bet dar tik nykstukas pusiau tupi ir moliugo lapai pradeti smile.gif. kokie klausimai iskilo? smile.gif
Atsakyti