Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Kokių grožybių jūs čia prisiuvinėjot, aš visada paskaitinėju tik nėra kada paplepet ar savo darbelį parodyt, tad dabar pasirodysiu 4u.gif jau beveik baiginėju blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Višniuke, labai gražus veidrodėlis, dabar ir aš užsinorėjau tokio blush2.gif žiurėjau tame darbstuoles puslapyje bet nerandu niekur tokiu veidrodėliu g.gif gal galėtum padėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 28, 08:08)
Galutinis vaizdas turi būti toks  rolleyes.gif  Didelis jis labai, bet tuo ir žavus  smile.gif



Superinis, parodyčiau savo sesei, iš karto įsigeistų. Neužmirštuolės- jos mylimiausios gėlės.
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 07 28, 21:10)
Kokių grožybių jūs čia prisiuvinėjot, aš visada paskaitinėju tik nėra kada paplepet ar savo darbelį parodyt, tad dabar pasirodysiu 4u.gif  jau beveik baiginėju blush2.gif



Gražu. Man jis labai spalvingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 07 28, 18:10)
Kokių grožybių jūs čia prisiuvinėjot, aš visada paskaitinėju tik nėra kada paplepet ar savo darbelį parodyt, tad dabar pasirodysiu 4u.gif  jau beveik baiginėju blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Višniuke, labai gražus veidrodėlis, dabar ir aš užsinorėjau tokio blush2.gif  žiurėjau tame darbstuoles puslapyje bet nerandu niekur tokiu veidrodėliu g.gif  gal galėtum padėt 4u.gif

oho,sitas labai fainas! thumbup.gif o kas Egipte lankesi,manau,isvis toki griebtu siuvineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sesės darbelis.
Heritage Under The Arch
user posted image
Dydis 21x21 cm, Aida 16, 24 spalvos, daug dalinių kryželių ir blendingo.
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 07 28, 20:10)
Kokių grožybių jūs čia prisiuvinėjot, aš visada paskaitinėju tik nėra kada paplepet ar savo darbelį parodyt, tad dabar pasirodysiu 4u.gif  jau beveik baiginėju blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Višniuke, labai gražus veidrodėlis, dabar ir aš užsinorėjau tokio blush2.gif  žiurėjau tame darbstuoles puslapyje bet nerandu niekur tokiu veidrodėliu g.gif  gal galėtum padėt 4u.gif



QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 07 29, 10:10)
Sesės darbelis.
Heritage Under The Arch
user posted image
Dydis 21x21 cm, Aida 16, 24 spalvos, daug dalinių kryželių ir blendingo.


labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 07 28, 20:10)
labai gražus veidrodėlis, dabar ir aš užsinorėjau tokio blush2.gif  žiurėjau tame darbstuoles puslapyje bet nerandu niekur tokiu veidrodėliu g.gif  gal galėtum padėt 4u.gif

CIA
Atsakyti
na gal keistai nuskambes,bet jau ruosiuosi kaledinoms,isvyksiu studijuot i uzsieni ir manau,kad likus laisvam laikui siuvinesiu paveikslelius kaledu motyvais paskui prisiusiu ant maiseliu dovanu.maza problemele -reikia nelabai sunkiu scemeliu kalediniais motyvais 4u.gif gal pagelbesite? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 07 28, 20:10)
Kokių grožybių jūs čia prisiuvinėjot, aš visada paskaitinėju tik nėra kada paplepet ar savo darbelį parodyt, tad dabar pasirodysiu 4u.gif  jau beveik baiginėju blush2.gif
...Višniuke, labai gražus veidrodėlis, dabar ir aš užsinorėjau tokio blush2.gif  žiurėjau tame darbstuoles puslapyje bet nerandu niekur tokiu veidrodėliu g.gif  gal galėtum padėt 4u.gif

Oi koks didelis ir ispudingas darbas bigsmile.gif
Aciu tau lb 4u.gif
manau visada gali jai tiesiog laiska parasyti. tikrai atsilieps. Parasyk ko konkreciai nori info@darbstuole.eu
O matau Dvi jau nuoroda idejo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 29 liepos 2010 - 14:24
Labutis, labai gražūs darbeliai. wub.gif

Parodysiu įrėmintą jūrą:
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 29, 17:15)
Labutis, labai gražūs darbeliai. wub.gif

Parodysiu įrėmintą jūrą:


Labai gražu wub.gif Baltas rėmas tik papildo darbą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 07 29, 14:11)
na gal keistai nuskambes,bet jau ruosiuosi kaledinoms,isvyksiu studijuot i uzsieni ir manau,kad likus laisvam laikui siuvinesiu  paveikslelius kaledu motyvais  paskui prisiusiu ant maiseliu dovanu.maza problemele -reikia nelabai sunkiu scemeliu kalediniais motyvais 4u.gif gal pagelbesite? thumbup.gif

yra tema ieskancioms schemu wink.gif esu tikra merginos tau tikrai pagelbes smile.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 07 29, 16:15)
Labutis, labai gražūs darbeliai. wub.gif

Parodysiu įrėmintą jūrą:


oi koks grooozis wub.gif tikrai, kitoks remelis tikriausiai ir netiktu, tik baltas thumbup.gif thumbup.gif

sveikutes 4u.gif
reikia jusu pagalbos ir vel, taigi turiu viska ko reikia siuvinejumui, ir yra truputi neaisku, http://blog.kasiulai...is.html#more-76 sioje nuorodoje sako imti viena gija siulo.... viena gija siulo ar ne per mazai blush2.gif ? man noretusi kad langelis butu pilnas. Su keliomis gijomis jus siuvinejate?
Atsakyti