Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Mil@na @ 2010 07 28, 11:22)
Darbai labai gražūs, bet kainos.... sad.gif


Ta prasme kainos? Shemų? O tai dar pripliusuoti reikia siūlus, medžiagą.Kainytė gaunasi didelė, o tada dar rėminimas. O shemų galima susirasti nemokamai, merginos pasidalina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2010 07 28, 10:05)
Pabandyk pasiskaitinėti šiuose puslapiuose - gal rasi naudingos informacijos"
Giedružės siuvinėimai
Kasiūlai blog.



QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 07 28, 10:14)
smile.gif 16 yra smulkesnė medžiaga, t.y. mažesni langeliai.  Bet kuo jie mažesni, tuo mažesni gaunasi kryžiukai ir gražiau žiūrisi. Nors jei pirmą kartą siuvinėsi visada rekomenduojama nuo stambesnės medžiagos pradėti. Jei nuspręsi, kad nori smulkesnę siuvinėti atkreipk dėmesį, kad jos mažiau ir reikės smile.gif (Na keliais centimetrais). Pirmame temos puslapyje yra sąrašiukas kokių medžiagų būna ir kokios adatos tinka siuvinėjimui.
Šiaip pradžiamokslių siuvinėjimo internete yra labai daug su pavyzdžiais, man jie padėjo labai. Vienas iš jų:
http://blog.kasiulai...is.html#more-76
Dar buvo toks Aušrinės pradžiamokslis labai geras, bet neina į jį įeiti kažkodėl sad.gif
Dar šiek tiek info yra čia:
http://sites.google....kaip-ir-su-kuo-
Papildyta:
Nu va, aš tą patį nurodžiau  blush2.gif


Labai labai aciu merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif jei atvirai tai as maniau atvirksciai kuo didesnis skaicius tuo didesni kvadraciukai biggrin.gif , nusipirkau dar medziagytes su 32 count blush2.gif doh.gif

QUOTE(Mil@na @ 2010 07 28, 10:22)
Darbai labai gražūs, bet kainos.... sad.gif


Uzsiregistruok www.Ebay.com , nusipirksi siulu siuvinejimui 100 spalvu uz 30 litu, ir medziagos, pusmetri kaina mazdaug eina nuo 4-5 litus mirksiukas.gif dar pasto islaidas susimoket pati turi, bet tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 28, 07:58)
Uzsiregistruok www.Ebay.com , nusipirksi siulu siuvinejimui 100 spalvu uz 30 litu, ir medziagos, pusmetri kaina mazdaug eina nuo 4-5 litus  mirksiukas.gif  dar pasto islaidas susimoket pati turi, bet tikrai verta  thumbup.gif


O paskui neateis muitas dar papildomai susimokėti už pirkinį parkeliavusį iš už Europos Sąjungos ribų?
Atsakyti
as kartais per ebay perku, taciau kainos labai skirtingos ir jei gera medziagyte tai ne kapeikas kainuoja...

o 100 dmc siuliuku apie 100lt, uz 30nemaciau, o kokios firmos ten tie siulai?
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 28, 11:07)
O paskui neateis muitas dar papildomai susimokėti už pirkinį parkeliavusį iš už Europos Sąjungos ribų?


kas cia per mokestis???? jei is airijos ar anglijos ebay perki, tai nereik tu mokesciu moket schmoll.gif gal is kokios amerikos, nzn bet is anglijos tai nemanau. uz preke, uz siunta ir viskas, beto kai perki, reik is patikimos imones pirkti, ziurekit i zmoniu atsiliepimus apie ta pardaveja ir tikrai ateis mirksiukas.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 07 28, 11:09)
as kartais per ebay perku, taciau kainos labai skirtingos ir jei gera medziagyte tai ne kapeikas kainuoja...

o 100 dmc siuliuku apie 100lt, uz 30nemaciau, o kokios firmos ten tie siulai?


100 Anchor Cross Stitch Cotton Thread Floss *Brand New* ivesk paieskoje mirksiukas.gif , kaina litais skaiciuojant kazkur iki 40 litu. man gavosi 11 euru smile.gif
Papildyta:
o medziagos nusipikau sios
LINEN CROSS STITCH FABRIC 50x70 cm 32 count, uz 1.24 euro, plius siuntimas 1 svaras (is anglijos)

14 ct aidos, 57x38 cm uz 2.09 euro, plius siuntimas. siuntinio kaina reikes tartis su pardaveju. (dar kolkas nesusimokejau uz ja tad nzn kiek siuntimas, nes liko kelios val.iki aukciono pabaigos)


Papildyta:
beje medziagyte - brand new mirksiukas.gif

tad nemanau kad taip blogai bigsmile.gif na bent gryzus is pardes, tai nuotaika labai pagerejo atradus ebay sitokias kainas, kitaip abejoju ar bandyciau siuvinet, nes man butu truputi per brangu smile.gif
Atsakyti
šiaip sąžiningai paskaičiavus siuvinėjimas nėra labai pigus hobis biggrin.gif , bet kokį malonumą suteikia kai dar vienas darbas pabaigtas thumbup.gif vis prisimenu (o man juokas ima, kad netiki) kaip dažnas svečias stebisi ir kiša nosį iš arti pažiūrėt ar tikrai siuvinėta.
Čia nuoroda siuvinėtų HAED siuvinėtų darbų galerija be to kartas nuo karto jie įmeta nemokamą schemą, t.y. kokio didelio piešinio fragmentą - galima atsisiūst
Jei Lietuvoj, tai medžiagų parduotuvėse galima atraižų rast, dažnai ir e.pardėse daugiau siūlų perkant nuolaidos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 28 liepos 2010 - 10:47
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 28, 11:43)
šiaip sąžiningai paskaičiavus siuvinėjimas nėra labai pigus hobis biggrin.gif , bet kokį malonumą suteikia kai dar vienas darbas pabaigtas thumbup.gif  vis prisimenu (o man juokas ima, kad netiki) kaip dažnas svečias stebisi ir kiša nosį iš arti pažiūrėt ar tikrai siuvinėta.
Čia nuoroda siuvinėtų HAED siuvinėtų darbų galerija be to kartas nuo karto jie įmeta nemokamą schemą, t.y. kokio didelio piešinio fragmentą - galima atsisiūst
Jei Lietuvoj, tai medžiagų parduotuvėse galima atraižų rast, dažnai ir e.pardėse daugiau siūlų perkant nuolaidos


kai bandau perziuret nemokamus dowload, praso prisiregistruot, bet registracija tik USA gyventojams, tai taip iseina mums neina prisiregistruot ir parsisiust g.gif ???
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 28, 09:43)
Čia nuoroda siuvinėtų HAED......

Ir sąžiningai pasakius toli gražu ne visi šedevrai schmoll.gif Nupiešti paveikslai tikrai gražūs, bet siūvinėti tokie neryškūs, išplaukę, kaip per rūką. Man tai schmoll.gif
Atsakyti
Taip, kažkada minėjau, kad net jie neatidirba kai kurių schemų, o ką norėt iš "igolki" biggrin.gif . Mažas patebėjimas dėl kai kurių darbų ryškumo: siuvinėta ant stambesnės nei rekomenduoja medž., didelių piešinių fragmentai kiek mačia gaunasi paplaukę-dėmėti (kai iš didelės schemos paima gabaliuką - pvz 5,8,9 pav.) Aišku, iki paveikslų originalių toli, kai kuriems laaabai toli. bet taip norisi tokius grožius turėt. Todėl ir ilgai nesiryžau apsiimt siuvinėt, nes nebuvau mačius kas gausis

Nu kad nereikia registruotis schmoll.gif
free nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 28 liepos 2010 - 12:00
Iš tiesų kai kurie Haed paplaukę ir nelabai ryškūs, nusivilia merginos. Ypač siuvinėjant veidus. Džiaugiuosi, kad man daug maž atitiko realų piešinį. Kitaip labai gaila įdėto darbo, laiko.
Atsakyti
merginos nepykit nesiuntinesiu kiekvienai tu kiskeliu schemu tikrai ju yra paieskot tik reikia as suprantu jeigu kazkurio norisi bet visu tai pagalvokit ax.gif paieskokit paiesku schemu temoj tikrai bus pilna nuorodu kaip juos rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 28, 09:55)
Taip, kažkada minėjau, kad net jie neatidirba kai kurių schemų, o ką norėt iš "igolki" biggrin.gif . Mažas patebėjimas dėl kai kurių darbų ryškumo: siuvinėta ant stambesnės nei rekomenduoja medž., didelių piešinių fragmentai kiek mačia gaunasi paplaukę-dėmėti (kai iš didelės schemos paima gabaliuką - pvz 5,8,9 pav.)


drinks_cheers.gif Tikrai neaišku, ant kokios medžiagos siuvinėta, ar nurodytais siūlais, ar nebandyta sutaupyti. Yra merginų, kurioms gražu ir nieko tokio, kad medžiaga nevisiškai uždengta šviečiasi. Iš arti pritrauktas metrikiukas koks visai pusiau su bėda mano akim žiūrisi, o vat HAED gigantas su daugybe pereinančių atspalvių gaunasi blankus. Čia mano nuomonė. Aš siuvinėju, kad siūlai visiškai uždengtų medžiagą ir man dzin, kad gaunasi stora. Joks čia nerodiklis.
Atsakyti