Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

noreciau pasitikrint, kokiu numeriuku yra zymima juoda,pas mane 403,ar teisinga?
gal florestina, esi teisi, gal man ne numeriukai blogai buvo surasyti o pavadinimai, nes as vakar pardeje butent stengiausi spalvu aprasyma atitaikyti,nei kad numeriukus. Man taip atrode saugiau, o atspalviai skiriasi g.gif

merginos ar paveiksliukas labai bus sugadintas,jei atspalviai siektiek sviesesni,ar tamsesni nei kad prasoma schemoje smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat .....

bigsmile.gif nerealiai grazu, cia uz kantrybe 4u.gif

Maza smulkmenele siuvineta ant 18 aidos 15 DMC spalvu. Kiseninis veidrodelis
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 07 27, 17:06)

Maza smulkmenele siuvineta ant 18 aidos 15 DMC spalvu. Kiseninis veidrodelis


Drugelis wub.gif Gražus darbelis 4u.gif O kur būna pirkti tokių veidrodėlių, kad būtų galima išsiuvinėtą darbelį į jį patalpinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 27, 16:06)
noreciau pasitikrint, kokiu numeriuku yra zymima juoda,pas mane 403,ar teisinga? 
gal florestina, esi teisi, gal man ne numeriukai blogai buvo surasyti o pavadinimai, nes as vakar pardeje butent stengiausi spalvu aprasyma atitaikyti,nei kad numeriukus. Man taip atrode saugiau, o atspalviai skiriasi  g.gif

merginos ar paveiksliukas labai bus sugadintas,jei atspalviai siektiek sviesesni,ar tamsesni nei kad prasoma schemoje smile.gif ?

parodyk paveiksliuką

QUOTE(Višniukė @ 2010 07 27, 16:06)
bigsmile.gif nerealiai grazu, cia uz kantrybe  4u.gif

Maza smulkmenele siuvineta ant 18 aidos 15 DMC spalvu. Kiseninis veidrodelis


wub.gif labai daili smulkmenėlė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 27, 16:43)
Drugelis wub.gif Gražus darbelis 4u.gif O kur būna pirkti tokių veidrodėlių, kad būtų galima išsiuvinėtą darbelį į jį patalpinti? g.gif

dekui mergikes:4u:
As pirkau is www.darbstuole.eu
Labai patiko aptarnavimas wub.gif jei neturi savo asortimente prekes, visada gali uzklausti - visada padeda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 27 liepos 2010 - 15:47
LadyAgne, tiek daug prisiuvinėjusi jau turi turtingą patirtį ir pati jauti, kas tinka, o kas ne. Paprastučiai vaikiški paveiksliukai su nedaug spalvų nereikalauja labai kruopštaus siūlų parinkimo. Koks skirtumas, ar kokio ten meškino kaspinas salotiškai žalias ar žalias į mėlynumą. Kad tik bendras vaizdas būtų geras ir spalvos nesipjautų. O štai kur daugybė tos pačios spalvos tonų vienoje vietoje arba žmogaus odos spalvos - ten tai jokių machinacijų nesiryžčiau daryti. Kita vertus, jei pasitiki savimi, tai eksperimentuoji kaip nori biggrin.gif Ką tik prisiminiau, kad paskutinio mano rudens paveikslo spalvos nepatiko, jos man pasirodė visai kitokios, nei sūlomam galutiniam variante, tai stovėjau parduotuvėj ir rankiojau iš akies rudens spalvų paletę. Parsinešdavau namo, pasižiūrėdavau normaliam dienos apšvietime, pasirodydavo kokios spalvos ne tokios, ir vėl eidavau taikyti iš naujo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.
user posted image










Labas, labai grazus darbelis smile.gif
Gal ir mano darbelius paziuresi??? rolleyes.gif
http://members.fotki...Ritulis2/about/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritulis2: 27 liepos 2010 - 17:56
QUOTE(Višniukė @ 2010 07 27, 16:06)
bigsmile.gif nerealiai grazu, cia uz kantrybe  4u.gif

Maza smulkmenele siuvineta ant 18 aidos 15 DMC spalvu. Kiseninis veidrodelis
user posted image

Uploaded with ImageShack.us



vajei labai grazu, ypatinga dovana geram draugui butu pats tas thumbup.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 27, 16:44)
parodyk paveiksliuką
wub.gif  labai daili smulkmenėlė  wub.gif


SITAS PAVEIKSLIUKAS po apacia yra nuoroda su spalvu kodais, taigi, tarkim imu pirma spalva 309 roze DK,
o va spalva is Anchor kolekcijos siulu, 309 - kazkokia ruda va si spalva
del to as ir klausiau blush2.gif o siuvinejime esu dar labai nauja smile.gif, tai buz mano pirmas darbas.

QUOTE(Donalita @ 2010 07 27, 17:10)
LadyAgne, tiek daug prisiuvinėjusi jau turi turtingą patirtį ir pati jauti, kas tinka, o kas ne. Paprastučiai vaikiški paveiksliukai su nedaug spalvų nereikalauja labai kruopštaus siūlų parinkimo. Koks skirtumas, ar kokio ten meškino kaspinas salotiškai žalias ar žalias į mėlynumą. Kad tik bendras vaizdas būtų geras ir spalvos nesipjautų. O štai kur daugybė tos pačios spalvos tonų vienoje vietoje arba žmogaus odos spalvos - ten tai jokių machinacijų nesiryžčiau daryti. Kita vertus, jei pasitiki savimi, tai eksperimentuoji kaip nori  biggrin.gif  Ką tik prisiminiau, kad paskutinio mano rudens paveikslo spalvos nepatiko, jos man pasirodė visai kitokios, nei sūlomam galutiniam variante, tai stovėjau parduotuvėj ir rankiojau iš akies rudens spalvų paletę. Parsinešdavau namo, pasižiūrėdavau normaliam dienos apšvietime, pasirodydavo kokios spalvos ne tokios, ir vėl eidavau taikyti iš naujo  doh.gif


dekui uz tikslu atsakyma,mane butent ir domino,ne vaikiski paveiksliukai, o tie rimtesni jau smile.gif tikiu kad kai pramoksiu,busiu padariusi kelis darbus,jau ir pati jausiu kur galima kazka pakeisti savaip,o kur neverta rizikuot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.
user posted image


nenusakomai grazu wub.gif o kokio dydzio jis yra ???
Atsakyti
QUOTE(ritulis2 @ 2010 07 27, 19:55)
Labas, labai grazus darbelis smile.gif
Gal ir mano darbelius paziuresi??? rolleyes.gif
http://members.fotki...Ritulis2/about/


Labai gražūs darbeliai. Ypač įsiminė dėžutę bigsmile.gif Kaip ji ten siuvinėta? Ji išardoma ar siuvinėjai taip kaip yra padaryta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 27, 19:02)
po apacia yra nuoroda su spalvu kodais, taigi, tarkim imu pirma spalva 309 roze DK,
o va spalva is Anchor kolekcijos siulu, 309 - kazkokia ruda 

tai kad ten kiek supratau DMC spalvos, o ne Anchor, uztai ir neatitinka. Jei butinai nori anchor siuvineti, tada reikia issikonvertuoti duotus DMC numerius i Anchor 4u.gif

Višniuke, drugelis labai mielas, toks kaip tikras, tik man virs jo dar kokio niekucio noretusi, na kokiu inicialu, ar kokios mazytes gelytes blush2.gif

Haedo procesas nerealus wub.gif kada nors gal pasirysiu ir as, kai visus suplanuotus darbus pabaigsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 07 27, 16:06)
bigsmile.gif nerealiai grazu, cia uz kantrybe  4u.gif

Maza smulkmenele siuvineta ant 18 aidos 15 DMC spalvu. Kiseninis veidrodelis


Nu tikrai labai nuostabi smulkmenėlė. Labai dailus veidrodėlis ! Ir jau foto kokia vasariška !
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 27, 19:53)
tai kad ten kiek supratau DMC spalvos, o ne Anchor, uztai ir neatitinka. Jei butinai nori anchor siuvineti, tada reikia issikonvertuoti duotus DMC numerius i Anchor 4u.gif



Tikrai???? !!! va ir pirma pamoka, as nesupratau ka tas DMC reiskia doh.gif
Atsakyti