Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Nereali Bičių mergaitė (tik gaila, kad nuotrauka maža), o ir naujasis bus pasakiškas wub.gif
Atsakyti
Jurblond wub.gif Koks grožis, ir kruopštumas wub.gif Dieviška. Ir kaip taip greit tokį didelį išsiuvinėjote? blush2.gif
Atsakyti
Auryte, Bičių mergelė be fono, tai labai greitai ėjosi, dabartiniame viskas pilnumoje pasidengia. Bet man patinka didelius siuvinėti. Pirmas darbas buvo Gold žirgas wub.gif , o tada ir užsikabinau.
Atsakyti
Jurblond labai gražūs abu darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 11:46)
Ačiū, realiai ryškesnės spalvos. Aš su lankeliu siuvinėju, su rėmu nepatogu man kažkaip. Siuvinėju dabar labai retai, metus aplamai numetusi buvau, dabar vėl išsitraukiau, tai jau 3 metai eina, o čia dar pusės nėra. Turiu išsiuvinėjusi nespalvotą Haed Bičių mergaitę. Su šiuo užtrukau tik metus, džiaugiuosi rezultatu.
http://s006.radikal....04c5166dff4.jpg[/img][/url]


Ohoho, su lankeliu??? Nu tada tikrai pagarba 4u.gif
Atsakyti
laba diena,
merginos ar normalu kad siulu spalvu kodai skiriasi? nusipirkau siulus grynai ziurejau i kodus,o spalvos neatitinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 27, 14:25)
laba diena,
merginos ar normalu kad siulu spalvu kodai skiriasi? nusipirkau siulus grynai ziurejau i kodus,o spalvos neatitinka  schmoll.gif


Apie kokius čia siūlus eina kalba ?
Atsakyti
Kiek groziu prisiuvineta, seniai cia besilangiau tai jau viskas taip keiciasi... smile.gif ikelsiu ir as savaites begija savo siuvinejimo eiga... nes kai paskutini karta keliau tai visi dziugavo kad daug padaryta darbo... smile.gif o Dabar bus dar daugiau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 27, 14:25)
laba diena,
merginos ar normalu kad siulu spalvu kodai skiriasi? nusipirkau siulus grynai ziurejau i kodus,o spalvos neatitinka  schmoll.gif


Jei pirkai pagal numerius- tai viskas gerai. Kartais būna netinkamai išversti spalvų pavadinimai.

Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2010 07 27, 14:39)
Apie kokius čia siūlus eina kalba ?


apie Anchor siuliukus, kryziuku siuvinet. bent jau man neatitinka numeriukai ant siulu su duotais schemoje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 27, 15:23)
apie Anchor siuliukus, kryziuku siuvinet. bent jau man neatitinka numeriukai ant siulu su duotais schemoje  unsure.gif


Tai manau reikėjo pirkti tokius siūlus, kokie Nr. nurodyti schemoje.
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 27, 15:23)
apie Anchor siuliukus, kryziuku siuvinet. bent jau man neatitinka numeriukai ant siulu su duotais schemoje  unsure.gif

Pirkt reikia pagal Nr, ne pagal pavadinimus
Atsakyti