Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Aš irgi merkiu siuvinį į mažumytę šiltą vandenį - juk siuvinėjant markeris nuo pirštų pradeda blykšti, vadinasi tokia temperatūra kaip sykis ir yra. Ir dar. Aš nebijočiau sugadinti medžiagos normaliai skalbdama. Turiu vieną siuvinuką sūnui ant maikės prisiuvus, kitą - jam ant užvalkalo. Skalbiasi dažnokai, pvz., trikotažinė maikė jau beveik visai sudėvėta, o siuvinukas kuo puikiausiai atrodo. Iškirpsiu aš jį ir keliaus tas paukštukas į kompaniją meškai ant užvalkalo - toliau dar tarnaus.
Gadik, jei markeris drungname vandenyje nenyksta, tai mesčiau siuvinį į skalbimo mašiną. Jei dar liks žymės, tai ir pasidarbuočiau su Ace ar dėmių išėmėju pasiėmus degtuką ar kitą nedidelį kietą daiktą - kad netyčia per daug skalbiklio nepasikabintų ir bėdos nepasidarytų.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 13, 22:14)
Noriu pasitarti, kaži šis paveikslas žiūrėtųsi ne ant žalsvo audinio, o ant kokios ivory spalvos  g.gif

Man atrodo, kad dailiai žiūrėtųsi. O ant vintažinio gelsvo - būtų panašu į saulėtą dieną 4u.gif Bet ant ivory irgi neblogai smile.gif Apskritai - nuostabus paveikslėlis 4u.gif Man labai tokie patinka, o ypač - alyvos wub.gif Jas tiesiog dievinu... wub.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 07 13, 23:03)
Žodžiu ,pirmas blynas čia blush2.gif ,tokių dalykų siuvime wub.gif ,bet galiu pasakyt ,kad užkabino ,jau noriu pasiūti kitą. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...


Na, merginos, jūs pavarot... blink.gif

Zundyte, esu iki širdies gelmių apžavėta. Tai štai kam ruošei tą raidelę... Ech, kaip pasisekė draugei...

Nuostabi rankinė - puikiai įsiūtas pamušalas, viskas dera tarpusavy, puikus modelis wub.gif Nagi tu dar ir puiki siuvėja 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 14 liepos 2010 - 00:32
QUOTE(zundyte @ 2010 07 14, 00:03)
Kiek darbelių gražių wub.gif  wub.gif  ,aš irgi pasirodysiu su savo paskutiniu darbeliu ,kelis vakarus prakaitavau tokiame karštyje ,sulaužiau penkias mašinines adatas,ir va rezultatas


Labai puikus rezultatas thumbup.gif Manau kaip ir tu, taip ir draugė tavo darbu bus labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Zundyte - labai gražu wub.gif
O dėl markerio tai aš visada po tekančiu plaunu, dar niekada nemerkiau, ir viskas man išsiplovė g.gif Ir dar skysto muilo užlašinu ir švelniai patrinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 13, 22:14)
Noriu pasitarti, kaži šis paveikslas žiūrėtųsi ne ant žalsvo audinio, o ant kokios ivory spalvos  g.gif
Aš nekeisčiu medžiagos. Žalsvam fone kaip krūme žiedai atrodo natūraliai, šiek tike prislopinti ir labai savo vietoj. Ivory fone jie atrodys nenatūraliai.
QUOTE(zundyte @ 2010 07 13, 23:03)
Kiek darbelių gražių wub.gif  wub.gif  ,aš irgi pasirodysiu su savo paskutiniu darbeliu ,kelis vakarus prakaitavau tokiame karštyje ,sulaužiau penkias mašinines adatas,ir va rezultatas

Rezultatas gražus, šaunuolė clap_1.gif: ploja.gif Kitą kartą dar pabandyk įsiųti užtrauktuką arba lipuką, kad didelis tašiukas nešiojant neišsižiotų.
QUOTE(Metija @ 2010 07 14, 01:29)
Man labai tokie patinka, o ypač - alyvos  wub.gif  Jas tiesiog dievinu...  wub.gif

Čia ne alyvos. Čia budlėja.
Atsakyti
zundyte, bigsmile.gif nuostabi terbikė, aš ir iš tų kur brėžinių nebraižau, nors pavargt daugiau tenka. Bet tavo ''blynukas'' tikrai superinis gavos wub.gif

Dantiste, Toli, Metija ačiū už išsakytą nuomonę 4u.gif Krito vakar į širdį šis paveikslas, bet žalia man netinka, o ir siūlai anchor, reiktų konvertuot. Jei ta meilė nedings, kol laiko rasiu, būtinai siuvinėsiu bigsmile.gif Apie vintažinį ir aš pamasčiau, manau dailiausiai žiūrėtųsi thumbup.gif

va atėjo Dvi ir visas kortas sumaišė biggrin.gif mirksiukas.gif Nenoriu aš žalsvos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 14 liepos 2010 - 08:22
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 14, 09:20)
va atėjo Dvi ir visas kortas sumaišė  biggrin.gif  mirksiukas.gif  Nenoriu aš žalsvos  blush2.gif

hihihi.gif Taip ir pagalvojau rašydama, kad ne tai nori išgirsti, betgi negalėjau susilaikyti neįkišus trigrašio lotuliukas.gif Nu neauga jos smėly, neauga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 14 liepos 2010 - 08:27
QUOTE(Dvi @ 2010 07 14, 09:26)
hihihi.gif Taip ir pagalvojau rašydama, kad ne tai nori išgirsti, betgi negalėjau susilaikyti neįkišus trigrašio  lotuliukas.gif Nu neauga jos smėly, neauga lotuliukas.gif


lotuliukas.gif 4u.gif

neauga smėly, bet kabo ore, va ir mastau kuom tą''orą'' pakeisti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 07 13, 23:41)
gadik o kiek laiko vandeny laikei siuvini??
ar vanduo nebuvo labai ledinis??
man vienam siuviny taip neišsiplovė žymeklis, nes pamerkiau i ledini šulinio vandeni, o kitus merkiau kambario temperatūros vandeny, tai viskas ok , išsiplovė  smile.gif


as buvau emus is krano, i lekstute, ir su pagaliuku ausim valiau.... manau, kol knysausi, tai jis tikrai buvo kambario temper, tuolab tokie karsciai daba pas mus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 07 14, 09:52)
as buvau emus is krano, i lekstute, ir su pagaliuku ausim valiau.... manau, kol knysausi, tai jis tikrai buvo kambario temper, tuolab tokie karsciai daba pas mus  unsure.gif

Lėkštutėje? Tai ar buvo apsėmę darbelį tokiam nedideliam kiekyje vandens? ax.gif Aš tai pastebėjau, kad kai drėgnu pirštu paspaudžiu ant markeriu pažymėtos vietos, jis išnyksta, bet po kiek laiko vėl atsiranda, bet kai pakišu po srove arba palaikau gausiam kiekyje vandens, tada jau niekas neatsiranda thumbup.gif
Atsakyti
karsta.gif viskas darbelis pabaigtas biggrin.gif , koks dabar sekantis g.gif , gerai kaip viskas gaunasi eksprontu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Metija,2010 07 14, 00:29

Zundyte, esu iki širdies gelmių apžavėta. Tai štai kam ruošei tą raidelę... Ech, kaip pasisekė draugei...

Nuostabi rankinė - puikiai įsiūtas pamušalas, viskas dera tarpusavy, puikus modelis Nagi tu dar ir puiki siuvėja
[/quote]
Ačiuks 4u.gif ,malonu ,kai pagiria,na nesu visai susipykusi su siuvimu ,kažkada prieš 20 metų ir kursus baigiau blush2.gif ,sijonus ,kelnes ,naktinukus siūdinausi,be to močiutė buvo siuvėja iš prigimties ,be "primierkos "drabužį pasiūdavo ir jis kaip nulietas ant figūros būdavo,o aš visas vaikystės vasaras prie jos prasėdėdavau,ir dabar džinsus ,kelnes pasitrumpinu,pataisau ką reikia ,tai siuvimo mašina man ne naujiena blush2.gif ,bet tokius atsakingus darbus tai dirbt nelabai moku,tašės niekada aplamai nesiuvau lotuliukas.gif ,tai baimės kažkiek buvo ,bet rezultatas mane tenkina

[quote=zuzanele,2010 07 14, 07:42]
Labai puikus rezultatas Manau kaip ir tu, taip ir draugė tavo darbu bus labai patenkinta
[/quote]
Ačiū 4u.gif

[quote=Peachy_sheila,2010 07 14, 08:07]
Zundyte - labai gražu
ačiū 4u.gif


[quote=Dvi,2010 07 14, 08:20]


Rezultatas gražus, šaunuolė clap_1.gif: ploja.gif Kitą kartą dar pabandyk įsiųti užtrauktuką arba lipuką, kad didelis tašiukas nešiojant neišsižiotų.

[/quote]
ačiū Dvi ,iš tavęs sulaukt įvertinimo ypač malonu 4u.gif 4u.gif ,o užtrauktuką buvau galvojusi padaryt ,ir netgi nusipirkau ,bet kažkaip kuo arčiau pabaigos ,man kitaip ten viskas išėjo,nemokėjau ten išsisukt ir pagalvojau ,kad bus gerai ir be jo,o va lipukai tai neatėjo į galvą ,gal reiks pagalvot ir prisiūt,tik nusipirkt reikia

[quote=paukščiukas,2010 07 14, 08:20]
zundyte, nuostabi terbikė, aš ir iš tų kur brėžinių nebraižau, nors pavargt daugiau tenka. Bet tavo ''blynukas'' tikrai superinis gavos

[/quote]
ačiū ,Paukščiuk 4u.gif

[quote=paukščiukas,2010 07 14, 08:38]


neauga smėly, bet kabo ore, va ir mastau kuom tą''orą'' pakeisti
[/quote]
aš rinkčiausi kažkokį vintažinį audinį blush2.gif ,ir manau ,kad ant smėlinio turėtų gražiai žiūrėtis

[quote=ZMama,2010 07 14, 10:20]
karsta.gif viskas darbelis pabaigtas biggrin.gif , koks dabar sekantis g.gif , gerai kaip viskas gaunasi eksprontu biggrin.gif


[/quote]
ZMama,darbelis nuostabus ir žodžiai nusoatabūs ,ir šriftas labai tinkantis ,tikrai už širdies griebia,dovana visam gyvenimui wub.gif wub.gif

PS-nieko nesupratau ,kodėl pasicitavo nenormaliai,atsiprašau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 14 liepos 2010 - 10:49