Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Auryte @ 2010 07 26, 21:45)
aciuks.gif Paguodėt, reiškia dar ne visai nusigrybavau. Reiks apsišvarvuoti kantrybe ir toliau kibt į darbus.

o man gražiau kryželiu HAED siuvinėt ax.gif ,tai ir siuvinėsiu kryželiu ant 18 Aidos dviem siūliukais ,čia gi kaip kam patogiau ir gražiau 4u.gif , taisyklės interpretuojamos pagal save ,svarbu, tave rezultatas tenkintų 4u.gif 4u.gif

Ps-visų darbeliai labai gražūs ,net nežinau ką išskirti, blush2.gif visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu rolleyes.gif Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus doh.gif Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurblond: 27 liepos 2010 - 07:07
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 09:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.


Koks grožis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ameera @ 2010 07 25, 20:14)
Vėl man panika prasidėjo, kaip ir prieš kiekvieną rėminimą. Vėl nežinau kur nešti..Kur Kaune neklijuoja darbų?
Nežinau kada pribręsiu iki rėminimo savarankiškai..Turbūt nedrįstu, nes nežinau nuo ko pradėti ir kuo baigti.. blink.gif


Aš ir draugė savo darbus rėminom Senamiesty Daukšos gatvėj arčiau Nemuno krantinės (nežinau adreso blush2.gif ). Abi darbais buvom patenkintos, viską puikia padarė. Ten nešiu rėminti ir ką tik pabaigtą savo darbą. O ko bijot klijavimo? g.gif Jei viską puikiai padaro, tai jis netrukdo... ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kur jūs randat HAED schemų?
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 07 27, 10:09)
Mergaitės, o kur jūs randat HAED schemų?


Aš tai kažkada radau iš šios serijos ir visas parsisiunčiau. Bet kur jos buvo, nepamenu... ax.gif
user posted image

Jos yra Adobe reader programa ir po vieną neina siųsti. Reikia visą albumą arba iš karto spausdinti. Arba aš ko nors nemoku... blush2.gif
Papildyta:
Va čia kažką radau. Spausti ant paveikslėlio ir atsidaro schema... mirksiukas.gif
http://picasaweb.google.com/sorvolvo
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.


nesu jų gerbėja, bet įdėtas darbas mane keri bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 07:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.

Labai gražu, ir rezultatas stebinantis bigsmile.gif wub.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.



labai grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinėtojos.
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.


Wow - nerealus grožis. Per kiek laiko čia tiek išsiuvinėta ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite100: 27 liepos 2010 - 10:00
QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos. Foto ne kokia, bet parodysiu  rolleyes.gif  Vaizdą siuvinėju dviem siūlais, o foną vienu, tai darbelio atskiriant kontūrus  doh.gif  Bet gražu, pats vaizdas truputėli iššokęs ir ryškesnis.

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 23:55)
aciu uz pagyras 


Labai gražu bus, na jau ir dabar yra smile.gif Bet pledukas jau akyse stovi koks gražus bus biggrin.gif
O zuikiai va tokie tikriausiai:
user posted image

QUOTE(Jurblond @ 2010 07 27, 08:06)
Aš Haed taip pat normaliu kryžiuku siuvinėju ant 18 aidos.


Bet tai kaip gražu bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif Na gausiu kada nors rėmą dovanų tai imsiuosi ko nors panašaus wub.gif Su lankeliu tikriausiai galą galima gauti tokį siuvinėjant doh.gif
Atsakyti
Ačiū, realiai ryškesnės spalvos. Aš su lankeliu siuvinėju, su rėmu nepatogu man kažkaip. Siuvinėju dabar labai retai, metus aplamai numetusi buvau, dabar vėl išsitraukiau, tai jau 3 metai eina, o čia dar pusės nėra. Turiu išsiuvinėjusi nespalvotą Haed Bičių mergaitę. Su šiuo užtrukau tik metus, džiaugiuosi rezultatu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurblond: 27 liepos 2010 - 10:47