Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Perziurejau reminimo nuoroda,labai aisku viskas,tik kur nusipirkt tokio kieto kartono Kaune.Nes mano turimas is kanc.prekiu labai jau ''skystas'',net linksta tempiant siuliukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 15:30)
cia tik puse dar  ax.gif  bus visi susiuti ir nugara bus minksto pleduko o dar tarp  zuikiui eis juostele dar tokia  ax.gif



Man dar is tos serijos labai labai, kur du zuikiai vazone. Ar tie bus?
Atsakyti
QUOTE(Matus @ 2010 07 26, 20:30)
Perziurejau reminimo nuoroda,labai aisku viskas,tik kur nusipirkt tokio kieto kartono Kaune.Nes mano turimas is kanc.prekiu labai jau ''skystas'',net linksta tempiant siuliukus ax.gif


Kaune, Senamiestyje, Daukšos gatvėj, netoli parduotuvės "Šilas" yra popieriaus salonas, ten galima rasti kokio nori storio ir dydžio kartono. Kiek mačiau, maži pavyzdžiai susegti į knygutę ir padėti ant palangės. Ant tų pavyzdžių surašyta kokie jie dydžio ir kaina. Man kai kažkada reikėjo, tai dar ir supjaustė be papildomo mokesčio mano norimo dydžio kvadratais... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Matus @ 2010 07 26, 19:30)
Perziurejau reminimo nuoroda,labai aisku viskas,tik kur nusipirkt tokio kieto kartono Kaune.Nes mano turimas is kanc.prekiu labai jau ''skystas'',net linksta tempiant siuliukus ax.gif

man kai remeli padare tai buvo ispjautas toks paprastas kietas kartonas, kokiu 2mm storio, nelinko tempiant siulus, bet gal kad darbelis nedidelis buvo g.gif yra tokio kanceliarinese. Man dar atrodo kad presuoto kartono plokstes gerai tiktu, bet jos sunkios. Tokia diiiidele puzle suklijavau ant plokstes, tai teko imt galingus remus, nes kitaip butu neatlaike blush2.gif tai gal ir nelabai reminimui, bet tvirta ta plokste, nesilanksto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auryte @ 2010 07 26, 08:21)
Sveikutės, siuvinėtojos  4u.gif  Labai gražūs Jūsų darbeliai  4u.gif O dabar tikiuosi nemesit mane kokio papuvusio pomidoro, bet užduosiu klausimą, kuris gal ir buvo kada jau... Skaičiau skaičiau ir prisiskaičiau, kad HEAD paveikslai ir kiti dideli motyvai siuvinėjami pusiniu arba gobeleniniu dygsniu. Tai tiesa? g.gif

QUOTE(Auryte @ 2010 07 26, 10:10)
Dėkoju už greitą atsakymą  4u.gif  Tik tokio labiausiai bijojau, nes vieną HEAD'ą pradėjau normaliais kryželiais. Pražilsiu, kol išsiuvinėsiu doh.gif

nebutinai gobeleniniu dygsniu
ne viena mergina yra HEADA išsiuyvinėjus ir kryželiu, žiurisi labai gražiai, tik gal daugiau laiko užima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 07 26, 21:49)
nebutinai gobeleniniu dygsniu
ne viena mergina yra HEADA išsiuyvinėjus ir kryželiu, žiurisi labai gražiai, tik gal daugiau laiko užima  mirksiukas.gif


Kadangi aš nežinojau kaip reikia siuvinėti HAEDą tai ir siuvinėjau kryželiu. Tik baigdama darbą sužinojau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 26, 20:06)
Kadangi aš nežinojau kaip reikia siuvinėti HAEDą tai ir siuvinėjau kryželiu. Tik baigdama darbą sužinojau... blush2.gif

daug kas priklauso kokio dydžio nori paveikslo, jei siuvinėsi ta pati darba ant 25 ewo petitu, ir ant 14 aidos kryželiu, darbas bus dvigubai didesnis.

man reikia didesnio darboi, tad siuvinėsiu xxxxx smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 07 26, 22:59)
daug kas priklauso  kokio dydžio nori paveikslo, jei siuvinėsi ta pati darba ant 25 ewo petitu, ir ant 14 aidos kryželiu, darbas bus dvigubai didesnis.

man reikia didesnio darboi, tad siuvinėsiu xxxxx smile.gif


o nuo kelintos Aidos siuvinėjama gobeleniniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elzė 76 @ 2010 07 26, 11:16)
Labukas - aš kaip tik irgi siuvinėju šitą darbelį smile.gif)) Man jis nuostabus .

Labas. nugis, pasirodyk, kaip einasi bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 07 26, 20:49)
nebutinai gobeleniniu dygsniu
ne viena mergina yra HEADA išsiuyvinėjus ir kryželiu, žiurisi labai gražiai, tik gal daugiau laiko užima  mirksiukas.gif


aciuks.gif Paguodėt, reiškia dar ne visai nusigrybavau. Reiks apsišvarvuoti kantrybe ir toliau kibt į darbus.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 26, 21:08)
o nuo kelintos Aidos siuvinėjama gobeleniniu? ax.gif

viena rusaitė ant 18 aidos 4 siulais siuvinėja, o pagrinde merginos naudoja 25 EWĄ mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras 4u.gif

QUOTE(Toli @ 2010 07 26, 20:01)
Man dar is tos serijos labai labai, kur du zuikiai vazone. Ar tie bus?



tokiu net neturiu bigsmile.gif turiu tik kur vienas zuikis vazine ir ramaska laiko ax.gif
gal gali imest foto kaip atrodo tie du zuikiai blush2.gif
Atsakyti