Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Ameera, radau video kaip iremint darbeli.
Reminimas prisiuvant prie kartono
Atsakyti
dabar jau bus aisku thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 07 26, 14:52)
zuikuciai  wub.gif

gal galima pamatyt bendra vaizda?smile.gif



cia tik puse dar ax.gif bus visi susiuti ir nugara bus minksto pleduko o dar tarp zuikiui eis juostele dar tokia ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amiyra: 26 liepos 2010 - 14:31
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 16:30)
cia tik puse dar  ax.gif  bus visi susiuti ir nugara bus minksto pleduko o dar tarp  zuikiui eis juostele dar tokia  ax.gif

Nu labai labai lauksiu galutinio resultato wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 15:30)
cia tik puse dar  ax.gif  bus visi susiuti ir nugara bus minksto pleduko o dar tarp  zuikiui eis juostele dar tokia  ax.gif




mmmmh wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 15:30)
cia tik puse dar  ax.gif  bus visi susiuti ir nugara bus minksto pleduko o dar tarp  zuikiui eis juostele dar tokia  ax.gif


blink.gif labai lauksiu galutinio rezultato wub.gif labai labai gražu drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 26 liepos 2010 - 15:04
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 15:30)
cia tik puse dar  ax.gif  bus visi susiuti ir nugara bus minksto pleduko o dar tarp  zuikiui eis juostele dar tokia  ax.gif

Pasakiškas pledukas bus wub.gif
Atsakyti
uj koks mielas bus pledukas.
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 13:36)
ateinu pasirodyt kad dirbu  4u.gif
dar du zuikiai  ax.gif  jau puse pleduko iveikta  blush2.gif  liko dar puse  cool.gif



Įsimylėjau šiuos zuikučius, kaip ir TT meškučius bei heritage paukštelius thumbup.gif
Nuostabūs, mieli ir šilti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 12:30)
cia tik puse dar  ax.gif  bus visi susiuti ir nugara bus minksto pleduko o dar tarp  zuikiui eis juostele dar tokia  ax.gif


Uodegyte, nuostabus pavyzdys ką veikti su siuvinėjimu neleidžiant pinigų rėminimui biggrin.gif
aš irgi renku pamažėle visokią smulkmę - triušiukus ir kitokius gyvūnėlius, mėgstamų filmukų herojus - kas mano mažiui patinka, kad išsiuvinėjus prisiūčiau ant antklodėlės užvalkalo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 26 liepos 2010 - 16:15
nelabai man tokie dalykai,nebent ateity ,na su vazonu jau predejau biggrin.gif
Atsakyti