Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2010 07 26, 12:44)
keliom gijomis siuvinejate ant 16 aidos?

2-iem

Zuikiai puikiai nerealiai mieli wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 26 liepos 2010 - 12:37
Oi kokie faini zuikiai.

Ant 16 aš siuvinėjau 3 gijom
Atsakyti
4u.gif ACIU merginos uz pagyras zuikiams , man jie ir labai meiluciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 12:36)
ateinu pasirodyt kad dirbu  4u.gif
dar du zuikiai  ax.gif  jau puse pleduko iveikta  blush2.gif  liko dar puse  cool.gif


wub.gif meilumas wub.gif

16 siuvinėju 2 siūlais
Atsakyti
Niugi grazumas triusiuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 26, 08:37)
O jeigu jau išsiuvinėta ir palikta mažokai vietos? Vienoje vietoje liko tik pora cm.
Man neaiškiausia, jeigu aš noriu su paspartais, tai kaip juos ten. Tiesiog įdėti? Ir įrėmintas darbas dirbtuvėse būna kitoje pusėje dar apklijuotas juosta..
Galvojau nešti į Savą, nes arčiausiai man, nors vieną kartą bandžiau eiti, bet išėjau, nes pardavėja, tai patylėsiu kokio mandagumo buvo. Klijuoti blogai-neklijuojant, kiek supratau-nekoks vaizdas gaunasi, tai kuri blogybė geriau?  biggrin.gif

na jei priklijuos kreivai, tai nebeatlupsi, o jei uzkis kreivai, tai galesi issiardyt ir pataisyti ax.gif
jei nori su pasportu remint, tai dar paprasciau, tada prisiuni prie kartono. kazkur buvo video, kur tokius angeliukus remino, bet niekaip nerandu g.gif gaunasi kad darbelis prisiutas prie kartono, o tos siules pasislepia po pasportu. tada netgi lengviau lygiai istempti.

man ant 16 dviem gijom pats tas gaunasi.

zuikuciai kaip visada be proto mieli wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Uogytės darbeliai visada superiniai, originalūs ir labai jau kruopščiai išdirbti wub.gif

amiyra kokie mieli zuikučiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Uogytės darbeliai visada superiniai, originalūs ir labai jau kruopščiai išdirbti


aciu aciu uz tokius pagyrimus,neverta tokiu pagyrimu blush2.gif taip atrodo kad kruopsciai rolleyes.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 liepos 2010 - 13:39
QUOTE(amiyra @ 2010 07 26, 12:36)
ateinu pasirodyt kad dirbu  4u.gif
dar du zuikiai  ax.gif  jau puse pleduko iveikta  blush2.gif  liko dar puse  cool.gif


wub.gif jau tas zuikių meilumas, o ypač to, su morkom wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 26, 10:57)
va ta pati sakau  doh.gif kaip reikia istiesinti jai medziaga susispaudzia per issiuvineta.ir istiesinti labai sunku. verysad.gif

cia mano dar vienas darbelis  ax.gif



labai įdomus ir originalus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus, o tai as anksciau siuvinedama ant 11 aidos tokius tarpus matydavau medziagoj, tai dabar net atrodo, kad per pusti kryzeliai gaunas dviem gijom, matyt priprast reikia ax.gif
Atsakyti
zuikuciai wub.gif

gal galima pamatyt bendra vaizda?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 07 26, 15:52)
gal galima pamatyt bendra vaizda?smile.gif

Aha, ir man labai jau įdomu pasidarė ax.gif
Atsakyti