Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE
bet va bėda tame kai siuvinėjau pats siuvinys susikreivino ir taip gaila darbo


va ta pati sakau doh.gif kaip reikia istiesinti jai medziaga susispaudzia per issiuvineta.ir istiesinti labai sunku. verysad.gif

cia mano dar vienas darbelis ax.gif

user posted image
Atsakyti
Manau, svarbu nenuleisti rankų ir vis bandyti. Juk geras rezultatas ateina per praktiką 4u.gif

Nors man visada pirmas darbas, ką bedaryčiau, gaunasi lengvai ir super, o antras - prasčiau biggrin.gif Va tada tai tenka darbuotis... ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 26, 11:57)

cia mano dar vienas darbelis  ax.gif



Kaip originalu, Uodegyte thumbup.gif O ir pats darbelis gražiai atliktas 4u.gif
Atsakyti
aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 26, 09:56)


Dėkoju už greitą atsakymą 4u.gif Tik tokio labiausiai bijojau, nes vieną HEAD'ą pradėjau normaliais kryželiais. Pražilsiu, kol išsiuvinėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(labre @ 2010 07 25, 13:46)



Labukas - aš kaip tik irgi siuvinėju šitą darbelį smile.gif)) Man jis nuostabus .
Atsakyti
gražūs darbeliai, Uodegyte ar negaila į tokį darbelį vazoną su žemėm statyt, o jei netyčia perliesi?

O jei HAED siuvinėt be rėmo ir lankelio gobeleniniu - neišsikreivins medžiaga į vieną kurį šoną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 26 liepos 2010 - 10:19
QUOTE
gražūs darbeliai, Uodegyte ar negaila į tokį darbelį vazoną su žemėm statyt, o jei netyčia perliesi?


pagalvojau apie tai g.gif ,teks isimineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 26, 11:18)
gražūs darbeliai, Uodegyte ar negaila į tokį darbelį vazoną su žemėm statyt, o jei netyčia perliesi?

O jei HAED siuvinėt be rėmo ir lankelio gobeleniniu - neišsikreivins medžiaga į vieną  kurį šoną?

Aš siuvinėjau su lainkeliu ir pusiniais tai išsikreivino sad.gif
Atsakyti
ateinu pasirodyt kad dirbu 4u.gif
dar du zuikiai ax.gif jau puse pleduko iveikta blush2.gif liko dar puse cool.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikutes, labai grazus jusu darbeliai thumbup.gif norejau paklausti keliom gijomis siuvinejate ant 16 aidos? dabar ant juodos tamsiai rudu siulu siuvineju tai jau akis baigiu praziuret, nors regejimu niekad nesiskundziau, bet jau mirgu margu akys raibsta biggrin.gif as bandau siuvinet dviem gijom, kadangi anksciau esu siuvinejusi ant aidos 11, tai nezinau ar normaliai man tas kryzelis toks gaunasi ar reikia viena gija siuvinet ant tokios aidos doh.gif
Atsakyti
super zuikučiai man jie tokie meilučiai 4u.gif
bus begalo gražus pledukas thumbup.gif
Atsakyti
meiluciai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti