Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Sela:) @ 2010 07 24, 10:47)
Zuzanele, fantastika wub.gif Jau zinau koks bus mano sekantis darbas thumbup.gif Ir schemute jau parsisiunciau! smile.gif

O koks? Smalsu blush2.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 07 24, 23:05)

zuzanele, nuostabus darbelis  thumbup.gif labai greitai išsiuvinėjai 4u.gif

Užtrukau gerą pusmetį. Jei nebūčiau padėjus į šoną, tai būčiau baigus greičiau. mirksiukas.gif

QUOTE(Ameera @ 2010 07 25, 00:13)
Zuzanele-labai laukiau viso vaizdo ir jis tikrai nuostabus  wub.gif
Dabar lauksiu įrėminto vaizdo  blush2.gif  biggrin.gif

Būtinai bus įrėmintas. Rugpjūčio mėnesį pamatysi, nes dukros gimtadienis ir jis jai skirtas mirksiukas.gif Pasirodysiu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(labre @ 2010 07 25, 13:46)
Labas mamytes. labai jau grazus jusu darbeliai visi, labiausiai suzavejo Bethovenas. visada pasiziuriu ir noro daugiau siuvinet atsiranda. noriu pasirodyt ka dabar siuvineju, dar tik procesas vyksta.  4u.gif
http://public.fotki....bus-drauge.html

nesupykit, kad nuoroda idedu

Saunuole, grazi bus dovana wub.gif manau drauge neatsidziaugs bigsmile.gif
Atsakyti
Kibirkštėle - tavo pinkepas - puikus!!! Toks elegantiškas wub.gif Šaunuolė 4u.gif

Zuzanėle, vai koks Haed thumbup.gif Kiek laiko siuvinėjai?

QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 25, 11:47)
siuvinejimu nusivyliau visiskai  cray.gif



Na, skaičiau ir krūva minčių galvoj kirbėjo... Tikrai - man siuvinėjimas taip pat mielesnis, nei apipavidalinimas. Bet aš iš pat pirmo karto ryžausi rėminti pati - ačiū Dvi už paskatinimą. Dariau ne visai taip, nei ji, bet pasinaudojau jos duotomis nuorodomis, apie kurias tau ir kalbėjo Zundytė.

Mane pačią be galo žavi ne tik paveikslai. Net nežinau, bet turbūt daug labiau man patinka praktinis darbų pritaikymas - pagalvėlės, tašikės... Jei norėtum - galiu pamėtyti nuorodų ką gražaus galima sukurti iš siuvinėjimo... Tarkim - "aprengti" užrašines. Bet šiaip jau - visų darbų apipavidalinimui reikia įdėti pastangų, norint gauti gerą rezultatą. Užrašines "aprengti" man asmeniškai, sunkiau, nei įrėminti paveiksliuką...

Tavo darbeliai labai dailūs, tik man atrodo, kad baimė per didelė, o gal pastangos per mažos? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 25, 13:13)
nelabai man patinka ant dzinsu ar kaledines kojines.kazkaip kai reikia reminti man per sudetinga. verysad.gif

o ten parodyta su visokiais skaiciavimais ,reikia siuvini prisiuti prie kartono.kada as pasimokysiu galvojau aptraukti kartona ,na kaip donalita siule,bet va ant kartono uzklijavau su lipnia abipuse juosta.

Uodegyte tavo darbeliai labai mažučiai ir manau tikrai galėjai kuo puikiausiai ištempti ax.gif o gal kaip Metija sako pastangų per mažai blush2.gif
Mano orches tikrai labai didelis paveikslas,bet aš netempiau ant kartono,nes neturėjau o gal pabijojau kad nepavyks. Tai mes abu su vyru pagal aidos juosteles tempėme paveiksla lipnia juosta ir tikrai viskas pavyko. Reikia tik pastangų ir užsispyrimo mirksiukas.gif
Darbai gražūs bet kai neištempti tai tikrai nesižiūri schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 25, 23:38)
Uodegyte tavo darbeliai labai mažučiai ir manau tikrai galėjai kuo puikiausiai ištempti  ax.gif o gal kaip Metija sako pastangų per mažai  blush2.gif
Mano orches tikrai labai didelis paveikslas,bet aš netempiau ant kartono,nes neturėjau o gal pabijojau kad nepavyks. Tai mes abu su vyru pagal aidos juosteles tempėme paveiksla lipnia juosta ir tikrai viskas pavyko. Reikia tik pastangų ir užsispyrimo  mirksiukas.gif
Darbai gražūs bet kai neištempti tai tikrai nesižiūri  schmoll.gif

Kaliteja, tikrai - tos orchidėjos - gana didelės. Bet pagal Aidos juosteles tau pavyko puikiai 4u.gif Ir tikrai - pagal Aidos juosteles daug lengviau rėminti, nei liną ar ewą. Man labai patinka rėminimas prisiuvant. Labiausiai patinka. Iš pradžių vyras subadydavo skylutes, bet kai pabandžiau - su yla ir man puikiai pavyko thumbup.gif


Pažiūrėjau, kad ta gera nuoroda nebeveikia... Giliau nenaršiau. Bent jau tiesiogiai ji neveikia blink.gif doh.gif Nu ką galiu pasakyt - susižymi taškiukais prisiuvimo vietas ir pagal siūlą prisiuvi darbelį.
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 25, 22:38)
Mano orches tikrai labai didelis paveikslas,bet aš netempiau ant kartono,nes neturėjau o gal pabijojau kad nepavyks. Tai mes abu su vyru pagal aidos juosteles tempėme paveiksla lipnia juosta ir tikrai viskas pavyko. Reikia tik pastangų ir užsispyrimo  mirksiukas.gif Darbai gražūs bet kai neištempti tai tikrai nesižiūri  schmoll.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip, tai tikrai atsakingas darbas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 25, 21:09)
visai nebaisu paciai remint mirksiukas.gif ir ner taip sunku. pasimatuoji kiek palikti krastu nuo siuvineto paveikslelio iki remo (as megstu pasizymet su isnykstanciu markeriu. siuvinejimui netiko, nes per greit isnyksta, tai reminimui sunaudosiu ax.gif) tada uzsidedi siuvinuka ant kartono, issicentruoji ir krastus prispaudi su spaustukais ar kokiom savarzelem. tada apverti, ir sudygsniuoji priesingus krastus. patampai siulus, kad lygiai ir gerai issitempes siuvinukas butu, ir uzmazgini siulo galiuka. ta pati padarai su likusiais dviem krastais. tada kisi i rema, uzdedi nugarele i psio biggrin.gif kasiulu bloge viskas vaizdziai parodyta:
http://blog.kasiulai.lt/reminimas.html

gali pradziai pabandyt maza darbeli, didelio as dar pati nebandziau, bet principas gi tas pats mirksiukas.gif

o remina neklijuojant Kaune Savam. ten paklausia ar gali klijuot. man kas patiko kad jokiu priekaistu negauni, kad atseit nepasitiki ju meistrais ir pan. tik jei neklijuoja, tai paprastai uzkisa siuvinuka ir prispaudzia. tai idealiai nesigauna. geriausia uzsisakyt remus ir pasidaryt paciai. tada jeigu idealiai lygiai nesigaus, tai bent zinosi, kad vadinasi geriau jau neimanoma padaryt lotuliukas.gif

O jeigu jau išsiuvinėta ir palikta mažokai vietos? Vienoje vietoje liko tik pora cm.
Man neaiškiausia, jeigu aš noriu su paspartais, tai kaip juos ten. Tiesiog įdėti? Ir įrėmintas darbas dirbtuvėse būna kitoje pusėje dar apklijuotas juosta..
Galvojau nešti į Savą, nes arčiausiai man, nors vieną kartą bandžiau eiti, bet išėjau, nes pardavėja, tai patylėsiu kokio mandagumo buvo. Klijuoti blogai-neklijuojant, kiek supratau-nekoks vaizdas gaunasi, tai kuri blogybė geriau? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, siuvinėtojos 4u.gif Labai gražūs Jūsų darbeliai 4u.gif O dabar tikiuosi nemesit mane kokio papuvusio pomidoro, bet užduosiu klausimą, kuris gal ir buvo kada jau... Skaičiau skaičiau ir prisiskaičiau, kad HEAD paveikslai ir kiti dideli motyvai siuvinėjami pusiniu arba gobeleniniu dygsniu. Tai tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auryte @ 2010 07 26, 09:21)
Sveikutės, siuvinėtojos  4u.gif  Labai gražūs Jūsų darbeliai  4u.gif O dabar tikiuosi nemesit mane kokio papuvusio pomidoro, bet užduosiu klausimą, kuris gal ir buvo kada jau... Skaičiau skaičiau ir prisiskaičiau, kad HEAD paveikslai ir kiti dideli motyvai siuvinėjami pusiniu arba gobeleniniu dygsniu. Tai tiesa? g.gif

tiesa
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 07 26, 00:15)
Zuzanėle, vai koks Haed  thumbup.gif Kiek laiko siuvinėjai?


Siuvinėjau tikrai neilgai, gerą pusmetį, nes buvo atėjęs etapas, kai nesinorėjo į rankas paimti kai buvo likęs paskutinis lapas. Padėjau į šoną gal mėnesiui ar dviem. nebuvo įkvėpimo. Bet kai įsivažiavau RR, kai nebeturėjau ką siuvinėti, o rankos prašėsi darbo, tai prisiverčiau ir labai smagiai pabaigiau thumbup.gif Aišku nesiuvinėjau fono, nes man jis čia pasirodė nebūtinas ax.gif (Pasirinkau schemą, kurią sudarė tik 6 lapai, bet labai smulkiai viskas sužymėta ir padalinta į langelius po 20 kryželių. Gal todėl lėtokai ėjosi darbas... Yra kitas variantas, kur schemą sudaro gal virš 15 lapų, bet padalinta po 10 kryželių, ir daugiau siūlų įeina. Šiek tiek viena nuo kitos skiriasi. Bet man ši labiau patiko smile.gif )
Papildyta:
QUOTE(Auryte @ 2010 07 26, 10:21)
Sveikutės, siuvinėtojos  4u.gif  Labai gražūs Jūsų darbeliai  4u.gif O dabar tikiuosi nemesit mane kokio papuvusio pomidoro, bet užduosiu klausimą, kuris gal ir buvo kada jau... Skaičiau skaičiau ir prisiskaičiau, kad HEAD paveikslai ir kiti dideli motyvai siuvinėjami pusiniu arba gobeleniniu dygsniu. Tai tiesa? g.gif


Gal... Nežinau. blush2.gif Bet aš siuvinėjau ant 18 Aidos ir kryželiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 liepos 2010 - 09:00
niekada nebandziau uztempti,bet pabandysiu. 4u.gif aciu visoms.o jai kraste palikau pvz 2cm ar nieko tokio blush2.gif o siaip klaipedietes kur jus reminat ,as ir tai is klp bet zinau tik viena ''palete''. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(labre @ 2010 07 25, 13:46)
Labas mamytes. labai jau grazus jusu darbeliai visi, labiausiai suzavejo Bethovenas. visada pasiziuriu ir noro daugiau siuvinet atsiranda. noriu pasirodyt ka dabar siuvineju, dar tik procesas vyksta.  4u.gif
http://public.fotki....bus-drauge.html

nesupykit, kad nuoroda idedu

Labai gražu bus.

Aš irgi bandau rėmint pati, na nevisada pavyksta, bet bandau kol gaunasi gražiai, tiesa pati rėminau tik mažus darbelius, bet manau reikia prisiverst ir didesnį, bet va bėda tame kai siuvinėjau pats siuvinys susikreivino ir taip gaila darbo verysad.gif ir nežianu kaip čia gražiai įrėmint
Atsakyti