Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 25, 10:47)
siuvinejimu nusivyliau visiskai cray.gif isireminau savuosius venecija ir kaira,atrodo tragiskai  doh.gif  verysad.gif norejau graziau ireminti remeliu parduotuvej,tai vienam butu kainave 20 lt,man per brangu.nusipirkau akropoly paprastus remelius po 4 lt,tik gaila buvo kirpti. siuvinejimas man nebe malonumas,nes remeliam reikia daugiau nei siulam isleidziu  unsure.gif ir issilygino nelygiai,kaip jus lyginate kad gautusi lygiai,ir ar zinote klp kur pigiau remelius remina,aciu .



tai o ko siuvinėjimu nusivylei? Juk siuvinėliai gražūs ,visų išgirti thumbup.gif , tik įrėminti netinkamai.Pirmame temos puslapyje yra nuoroda kaip ištempt ant kartono siuvinį ,labai lengvas darbas ir įsitempia gerai,nes viskas siuvama pagal audinio siūlą,žodžiu nereikia čia verkt be priežasties ,pataisysi ir viskas gražiai atrodys,o medžiagytės tarpai neužsiuvinėti dar nėra taip baisu ,kaip nelygiai ištemptas siuvinys ...Aukštyn nosį,pabandyk dar kartą ir viskas bus gerai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O aš darau pertrauką siuvinėjime, turiu ką siuvinėti. Bet kažko akis greitai paskausta. Sakiau gal reikia duot pailsėt. g.gif
Atsakyti
nelabai man patinka ant dzinsu ar kaledines kojines.kazkaip kai reikia reminti man per sudetinga. verysad.gif

o ten parodyta su visokiais skaiciavimais ,reikia siuvini prisiuti prie kartono.kada as pasimokysiu galvojau aptraukti kartona ,na kaip donalita siule,bet va ant kartono uzklijavau su lipnia abipuse juosta.
Atsakyti
QUOTE(Sirmina @ 2010 07 24, 22:34)
Aciu uz pagalba. Noriu metrikus issiuvinet, Gal galetumet trumpai patart nuo ko pradet blush2.gif Zinau, kad medziagytes nusipirkt, schemute pasidaryt o toliau ka su ja daryt g.gif Atleiskit pradziamoksle esu...

tada nusipirkti siuliukus,atsisesti prie stalo,sugalvoti nuo kurio kampo pradeti ir pirmyn mirksiukas.gif dazniausiai siuvinejame is dvieju siulu.atsiskiri du siuliukus(dvi gijas)ir pradedi siuvineti mirksiukas.gif (jei nenurodyta kitaip)paskui jungi kt.spalva.ir taip pamazu,pamazu,issisiuvines visi metrikuciai mirksiukas.gif .taigi,pirmyn thumbup.gif lauksim darbo eigos,ir,galiausiai,rezultatu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas mamytes. labai jau grazus jusu darbeliai visi, labiausiai suzavejo Bethovenas. visada pasiziuriu ir noro daugiau siuvinet atsiranda. noriu pasirodyt ka dabar siuvineju, dar tik procesas vyksta. 4u.gif
http://public.fotki....bus-drauge.html

nesupykit, kad nuoroda idedu
Atsakyti
QUOTE(labre @ 2010 07 25, 13:46)
Labas mamytes. labai jau grazus jusu darbeliai visi, labiausiai suzavejo Bethovenas. visada pasiziuriu ir noro daugiau siuvinet atsiranda. noriu pasirodyt ka dabar siuvineju, dar tik procesas vyksta.  4u.gif
http://public.fotki....bus-drauge.html

nesupykit, kad nuoroda idedu


bus grazus darbelis, man rods cia Kaledu angelas is siuv kryzeliu, m? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 25, 09:54)
Aš visada į tuos mažesnius adata durdavau,didieji langeliai likdavo po kryžiukais..  g.gif

susiradau ta savo senaji siuvini, jezau, kandziu apgrauztas doh.gif bet jei i tas mazasias skylutes durt, vis tiek kryziuko dydis toks pats iseina, tai manau patogiau i tas dideles, juk ir siulai stori g.gif bet kaip baisiai atrodo, labai seniai siuvinetas, tai ir kryziuku i skirtingas puses yra ir jie tokie issipute doh.gif gal ten gobeleniniu reik siuvinet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 25, 15:53)
susiradau ta savo senaji siuvini, jezau, kandziu apgrauztas doh.gif bet jei i tas mazasias skylutes durt, vis tiek kryziuko dydis toks pats iseina, tai manau patogiau i tas dideles, juk ir siulai stori g.gif bet kaip baisiai atrodo, labai seniai siuvinetas, tai ir kryziuku i skirtingas puses yra ir jie tokie issipute doh.gif gal ten gobeleniniu reik siuvinet g.gif

Man tai atrodydavo, kad per didelės skylės ten siūlams. O siuvinėjau su DMC trim gyjom. Rinkinukas ten buvo. Lyg Vervaco smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 25, 16:04)
Man tai atrodydavo, kad per didelės skylės ten siūlams. O siuvinėjau su DMC trim gyjom. Rinkinukas ten buvo. Lyg Vervaco smile.gif

tai gal kitoks. pas mane kazkoks Gobelin smile.gif ale dabar apziurejau ir radau parasyta Half cross stitch, o as pilnais variau lotuliukas.gif nu gal kada nors reikes prisest pabaigt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirmina @ 2010 07 25, 00:34)
Aciu uz pagalba. Noriu metrikus issiuvinet, Gal galetumet trumpai patart nuo ko pradet blush2.gif Zinau, kad medziagytes nusipirkt, schemute pasidaryt o toliau ka su ja daryt g.gif Atleiskit pradziamoksle esu...


QUOTE(Laura81r @ 2010 07 25, 13:20)
tada nusipirkti siuliukus,atsisesti prie stalo,sugalvoti nuo kurio kampo pradeti ir pirmyn  mirksiukas.gif  dazniausiai siuvinejame is dvieju siulu.atsiskiri du siuliukus(dvi gijas)ir pradedi siuvineti  mirksiukas.gif (jei nenurodyta kitaip)paskui


Sirmina, Laura parašė, kad reikia du siūliukus naudoti, o aš noriu pridėti, kad nedaryk pati schemos, eik į schemų paieškos temą, http://www.supermama...howtopic=611630 paskaityk ją, gali senesnes pasižiūrėti ir tikrai rasi daugybę profesionaliai padarytų metrikiukų schemų, beliks išsirinkti, ką siuvinėsi. Prie schemos bus nurodyta kokius siūliukus naudoti, o kiek audinio nusipirkti gali parduotuvėje paklausti, arba, kai nuspręsi kokius metrikus siuvinėsi, parašyk čia ir merginos padės apskaičiuoti audinio kiekį, kol pati nemoki apskaičiuoti. Lengviausia pradedančiai siuvinėti ant Aidos 14 arba Aidos 16 (ši tankesnė, bet darbelis gražiau atrodo). Sėkmės 4u.gif

QUOTE(labre @ 2010 07 25, 13:46)
noriu pasirodyt ka dabar siuvineju, dar tik procesas vyksta.  4u.gif

4u.gif Man šis kalėdinis angelas irgi labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
Vėl man panika prasidėjo, kaip ir prieš kiekvieną rėminimą. Vėl nežinau kur nešti..Kur Kaune neklijuoja darbų?
Nežinau kada pribręsiu iki rėminimo savarankiškai..Turbūt nedrįstu, nes nežinau nuo ko pradėti ir kuo baigti.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 25, 19:14)
Vėl man panika prasidėjo, kaip ir prieš kiekvieną rėminimą. Vėl nežinau kur nešti..Kur Kaune neklijuoja darbų?
Nežinau kada pribręsiu iki rėminimo savarankiškai..Turbūt nedrįstu, nes nežinau nuo ko pradėti ir kuo baigti.. blink.gif

visai nebaisu paciai remint mirksiukas.gif ir ner taip sunku. pasimatuoji kiek palikti krastu nuo siuvineto paveikslelio iki remo (as megstu pasizymet su isnykstanciu markeriu. siuvinejimui netiko, nes per greit isnyksta, tai reminimui sunaudosiu ax.gif) tada uzsidedi siuvinuka ant kartono, issicentruoji ir krastus prispaudi su spaustukais ar kokiom savarzelem. tada apverti, ir sudygsniuoji priesingus krastus. patampai siulus, kad lygiai ir gerai issitempes siuvinukas butu, ir uzmazgini siulo galiuka. ta pati padarai su likusiais dviem krastais. tada kisi i rema, uzdedi nugarele i psio biggrin.gif kasiulu bloge viskas vaizdziai parodyta:
http://blog.kasiulai.lt/reminimas.html

gali pradziai pabandyt maza darbeli, didelio as dar pati nebandziau, bet principas gi tas pats mirksiukas.gif

o remina neklijuojant Kaune Savam. ten paklausia ar gali klijuot. man kas patiko kad jokiu priekaistu negauni, kad atseit nepasitiki ju meistrais ir pan. tik jei neklijuoja, tai paprastai uzkisa siuvinuka ir prispaudzia. tai idealiai nesigauna. geriausia uzsisakyt remus ir pasidaryt paciai. tada jeigu idealiai lygiai nesigaus, tai bent zinosi, kad vadinasi geriau jau neimanoma padaryt lotuliukas.gif
Atsakyti