Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 07 23, 21:14)
Vienas paskutinių mano darbelių - pirmoji smeigtukinė (pinkeep'as)biggrin.gif


Kibirkštėle, labai dailu 4u.gif Viskas taip gražiai suderinta thumbup.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 07 23, 21:19)
Rodausi su savo pabaigtu darbeliu... HAEDas  mirksiukas.gif  Neplautas, nelygintas...

zuzanele, nuostabus darbelis thumbup.gif labai greitai išsiuvinėjai 4u.gif
Atsakyti
Zuzanele-labai laukiau viso vaizdo ir jis tikrai nuostabus wub.gif
Dabar lauksiu įrėminto vaizdo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Nusipirkau turguj paveikslo schema ir suabejojau ar ant jos siuvinet ar dar medziagos aida reik? Ji tokia standi kaip iskrakmolinta. bandziau, bet nesigauna sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirmina @ 2010 07 24, 23:38)
Sveikutes,
Nusipirkau turguj paveikslo schema ir suabejojau ar ant jos siuvinet ar dar medziagos aida reik? Ji tokia standi kaip iskrakmolinta. bandziau, bet nesigauna sad.gif

o kaip jinai pati atrodo? jei ant medziagos atspaustas spalvotas paveikslas, tada ant jos ir siuvineji. schemos tai buna popieriniam variante g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 24, 23:55)
o kaip jinai pati atrodo? jei ant medziagos atspaustas spalvotas paveikslas, tada ant jos ir siuvineji. schemos tai buna popieriniam variante g.gif

Is arti atrodo taip

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirmina @ 2010 07 25, 00:11)
Is arti atrodo taip

user posted image

Taip ant jos ir reikia siuvinėti
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 07 25, 00:21)
Taip ant jos ir reikia siuvinėti


Bet kad negraziai iseina. Kokio storio siula imti? Kryziukai tokie neisvaizdus gaunas, o durti adata i tuos didesnius langelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirmina @ 2010 07 25, 00:25)
Bet kad negraziai iseina. Kokio storio siula imti? Kryziukai tokie neisvaizdus gaunas, o durti adata i tuos didesnius langelius? g.gif

as tokio tipo paveiksla dovanu buvau gavus, tai buvo prideti tokie vilnoniai siulai. nelabai man patiko, labai jau stambiai viskas gaunasi. taip, adata i tuos didesnius langelius reik best mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 25, 00:28)
as tokio tipo paveiksla dovanu buvau gavus, tai buvo prideti tokie vilnoniai siulai. nelabai man patiko, labai jau stambiai viskas gaunasi. taip, adata i tuos didesnius langelius reik best mirksiukas.gif

Aciu uz pagalba. Noriu metrikus issiuvinet, Gal galetumet trumpai patart nuo ko pradet blush2.gif Zinau, kad medziagytes nusipirkt, schemute pasidaryt o toliau ka su ja daryt g.gif Atleiskit pradziamoksle esu...
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 07 25, 00:28)
as tokio tipo paveiksla dovanu buvau gavus, tai buvo prideti tokie vilnoniai siulai. nelabai man patiko, labai jau stambiai viskas gaunasi. taip, adata i tuos didesnius langelius reik best mirksiukas.gif

Aš visada į tuos mažesnius adata durdavau,didieji langeliai likdavo po kryžiukais.. g.gif
Atsakyti
siuvinejimu nusivyliau visiskai cray.gif isireminau savuosius venecija ir kaira,atrodo tragiskai doh.gif verysad.gif norejau graziau ireminti remeliu parduotuvej,tai vienam butu kainave 20 lt,man per brangu.nusipirkau akropoly paprastus remelius po 4 lt,tik gaila buvo kirpti. siuvinejimas man nebe malonumas,nes remeliam reikia daugiau nei siulam isleidziu unsure.gif ir issilygino nelygiai,kaip jus lyginate kad gautusi lygiai,ir ar zinote klp kur pigiau remelius remina,aciu .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 liepos 2010 - 10:49
Kaip suprantu, jie siuvinėti ant aidos. Aš taikiau medžiagą užlankstyti ant kartono taip, kad briauna eitų pagal nuaustą giją - lygiai lygiai. Sunaudojau siūlo medžiagos įtempimui nugarėlėje begalybę. Tik aš netvirtinau pasibaigusio siūlo uodegėlės ant medžiagos, o rišau prie naujo siūlo. Tokiu būdu, kai suvarsčiau adata siūlą iki pat galo, galėjau dar ir dar kartą jį pertemti, kaip kad batų raikštelius pertempi ir suvaržai nuo pačios pradžios. Analogiškai su kitais dviem šonais. Išsitempė labai gerai, kur truputį pasikreivino, tai ten ranka pataisiau ir taip liko, nes labai stipriai įtempta medžiaga, net kartonas kiek išsilenkė.

Jei brangu rėminti ir vistiek norisi siuvinėti, tai pradėčiau siuvinėti pagalves, kalėdines kojines ir žaisliukus, o labiausiai tai susikoncentruočiau ant džinsų ir palaidinių puošybos. Aš Airijoje, man irgi brangu rėminti, apie nešimą į dirbtuves net negalvoju. Pradėjus mąstyti apie naują siuvinį, dažniausiai žiūriu, kokio dydžio ir spalvų būna gatavų rėmelių, tada atitinkamai tokius paveiksliukus ir renkuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 25 liepos 2010 - 11:52