Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

JViktorija - puiku 4u.gif Ypač tos baltos wub.gif

Paukščiuk, dovana - tiesiog svajonių svajonė thumbup.gif
Atsakyti
tute, Metija ačiū 4u.gif , aš kaip vaikas gavęs saldainį biggrin.gif
Atsakyti
Puiki dovana, paukščiuk thumbup.gif Viskas tvarkingai, matomai ir vienoj vietoj sudėta. Ko daugiau ir norėt... 4u.gif

Norėjau paklausti, su kuo reiktų plauti siuvinį, nes jis buvo ilgai siuvinėjamas ir balti siūlai pasimurzino... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 liepos 2010 - 14:02
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 23, 11:47)
tute, Metija ačiū  4u.gif , aš kaip vaikas gavęs saldainį  biggrin.gif


Tik su savo vaiku nesidalink - maniškio rankutės greit aptiko, kad galima tuos didelius gražius varžčiukus atsukti. Galų gale jį teko paslėpti...
Atsakyti
[
QUOTE(Donalita @ 2010 07 23, 15:09)
Tik su savo vaiku nesidalink - maniškio rankutės greit aptiko, kad galima tuos didelius gražius varžčiukus atsukti. Galų gale jį teko paslėpti...

Maniškis jau išaugo iš to periodo, o draugės, kuri dovanojo, vaikai ne, tad ir gavau dovanų be vieno varštuko kitoje pusėje. dabar laukiu kol suras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 23, 14:55)
Norėjau paklausti, su kuo reiktų plauti siuvinį, nes jis buvo ilgai siuvinėjamas ir balti siūlai pasimurzino... blush2.gif

Jeigu siuvinys buvo sužymėtas markeriu - tuomet pirmiausiai pamerkt į šaltą vandenį, o kai žymės išnyks - pamerkt į šiltą vandenį su Fairy arba kokiu skystu plovikliu ir pamirkyt. Esu plovus ūkiško muilo pamuilėse, nes siuvinėjau baltą suknelę, kuri buvo visa pasipurvinus. Stipriai primuilavau, pamirkiau, paminkiau ir išsiplovė kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 23 liepos 2010 - 15:09
QUOTE(Metija @ 2010 07 23, 16:50)
Jeigu siuvinys buvo sužymėtas markeriu - tuomet pirmiausiai pamerkt į šaltą vandenį, o kai žymės išnyks - pamerkt į šiltą vandenį su Fairy arba kokiu skystu plovikliu ir pamirkyt. Esu plovus ūkiško muilo pamuilėse, nes siuvinėjau baltą suknelę, kuri buvo visa pasipurvinus. Stipriai primuilavau, pamirkiau, paminkiau ir išsiplovė kuo puikiausiai  4u.gif


O Fairy nesugadins spalvų, nes darbas ne vien baltais siūlais siuvinėtas, bet ir juodais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 23, 16:05)
O Fairy nesugadins spalvų, nes darbas ne vien baltais siūlais siuvinėtas, bet ir juodais... g.gif


Aš skalbiu su paprasčiausiu plaukų šampūnų arba su skystu universaliu skalbikliu, mes namuose naudojam SentiMat iš Thomas Philips. Ir jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 07 23, 11:48)
Petit ar jryziuka 1x1? Čia du skirtingi dalykai ir siuvinejasi skirtingai. Ankstesnėse teose daug kartų rašiau ir aš, ir schemas kaip siuvinėti buvau įdėjusi, antrą kartą nebesikartosiu.Šiaip tokie siuvinėjasi ant lino arba evo, bet ne ant Aidos butent dėl to, kad nėra kur besti adatos ir tiek petitas, tiek kryžiukai 'a la 1x1' gaunasi šleivi kreivi.



as apie pusinius kryziukus kalbejau, nes as pvz dabar siuvineju ant 18 aidos, tai ir ten ziausiai sunku ibesti adata per viduri kvadratelio...

o kitas siuvinukas guli pradetas ant Evo ir daromas x per 1 siula, ne per 2 kaip kad dazniausiai buna. Tai jau ten niekaip pusinio nepadarysi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 23 liepos 2010 - 15:28
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 23, 16:05)
O Fairy nesugadins spalvų, nes darbas ne vien baltais siūlais siuvinėtas, bet ir juodais... g.gif

Negirdėjau, kad sugadintų. Aš pati plaunu su skystu plovikliu, bet pernai esu ir su Fairy plovus. jei bijai - plauk su skystu plovikliu ar šampūnu.
QUOTE(ChinChin @ 2010 07 23, 16:10)
o kitas siuvinukas guli pradetas ant Evo ir daromas x per 1 siula, ne per 2 kaip kad dazniausiai buna. Tai jau ten niekaip pusinio nepadarysi... doh.gif
dar norejau paklausti - gal zinote, ar DMC 724 spalva nera dubliuojama? ta prasme, kad buna kartais tarkim numeris 3778 o skliaustuose tarkim (915) ir tada pagrindinis numeriukas yra jau 3778, bet kartais schemose nurodomas 915 ir tada negali surasti?

nes man reikia 724, mano paleteje kazkodel jo nera, DMC puslapyje bandau atrasti paletes, bet nerandu vis tiek kur paziureti... verysad.gif

Padarysi per vieną siūlą ir pusinį, tik geriau Petit žingsneliu.

724 numerio neradau paletėj net prie dubliuojamų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 07 23, 16:28)
Negirdėjau, kad sugadintų. Aš pati plaunu su skystu plovikliu, bet pernai esu ir su Fairy plovus. jei bijai - plauk su skystu plovikliu ar šampūnu.

Padarysi per vieną siūlą ir pusinį, tik geriau Petit žingsneliu.

724 numerio neradau paletėj net prie dubliuojamų  g.gif


as jau radau - tokios spalvos nera, pasirodo schemuteje klaida, turi buti 728, gerai kad ten nurodytas pavadinimas Gold ir kodukas CT1, rada konverteri doh.gif

dekui labai , Metija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 23 liepos 2010 - 15:36
Vienas paskutinių mano darbelių - pirmoji smeigtukinė (pinkeep'as)biggrin.gif

Motyvai iš Garden Stars dizaino, melanžinis DMC 52 siūlas, Belfast baltas 32ct linas, juostelė ir smeigtukai.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti