Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Dantiste @ 2010 07 13, 22:29)
bet va mane nustebino tas, kad paklause, ar galima darbeli klijuoti bigsmile.gif nu galvoju geras, niekad niekas neklausia, ir dar 10lt ar kazkiek paima uz ta priklijavima.


Man tai aiškino, kad yra kažkokie labai geri klijai, kuriais priklijuoja darbelį, jis puikiai laikosi ir nekeičia darbelio spalvos po kažkurio laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 13, 21:46)
Man tai aiškino, kad yra kažkokie labai geri klijai, kuriais priklijuoja darbelį, jis puikiai laikosi ir nekeičia darbelio spalvos po kažkurio laiko unsure.gif

as kai nesiau priesais mcdonalda, prie baldu, prasiau kad man ispjautu ta kartona, nes noriu pati remint. tai nepjove, nes sake kad tas kartonas yra padengtas lipnia plevele ir jie iskart ispjauna ir lipdo siuvinuka g.gif pats klijavimas tai gal ir nieko, gerai laikosi, bet kai kreivai priklijuoja, tai paskui atlupk kad nori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 13, 17:13)
Parodyk darbeli. Gal tose vietose, kur neuzsiuvineta, gali atsargiai pasidarbuoti degtuka padazius i ACE? As taip padariau, kai jau tik remindama pastebejau, kad sunus su tusinuku brukstelejo, dar gerai, kad ne ant siuvinetos vietos. Isnyko akyse.


va, jei matysis dabar g.gif kazkaip nesigauna gerai nufotkinti.....
user posted image
user posted image

o tas ACE nesugadins pacios medziagos?
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 07 13, 23:06)
va, jei matysis dabar  g.gif  kazkaip nesigauna gerai nufotkinti.....



Mane jau pradeda nervinti. Nusiperki brangų markerį, vadinamą išplaunamu. Susibraižai, siuvinėji, o paskui rezultatas... Neišnyksta ir darbas gadinasi. doh.gif

Aš susibraižiau su išplaunamu, siuvinėju HAEDą. Po pusmečiu jo jau beveik nebelikę. Reikia iš naujo braižytis doh.gif Iš kitos pusės gerai, vadinasi išsiplaus ir nesugadins darbo biggrin.gif Gal jie yra skirtingų firmų ar kažkokio neaiškaus gamintojo, kad tokie dalykai vyksta... g.gif
Atsakyti
Noriu pasitarti, kaži šis paveikslas žiūrėtųsi ne ant žalsvo audinio, o ant kokios ivory spalvos g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 07 13, 15:20)
Prasau pagalbos 

buvau aida suzimejusi spec markeriu, buvo parasyta jog lengvai issitrina su saltu vandeniu... daba pradejau saltu vandeniu plauti, ziuriu, kad nevisur issiplove, kai kur net labiau pamelynavo.... ka daryti????

Ir man vienas paveiksliukas yra neišsiplovęs nuo markerio. Tai kitą, kai juo žymėjausi, pamerkiau į šaltą valdenį ir palaikiau. Nors nerekomenduojama, bet ties linijom truputį patryniau ir išsiplovė.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 13, 22:14)
Noriu pasitarti, kaži šis paveikslas žiūrėtųsi ne ant žalsvo audinio, o ant kokios ivory spalvos  g.gif

bet ten panasu kad fone reikia kai kur zalsvai siuvinet g.gif siaip manau turetu graziai atrodyti ant kreminio audinio, bet tada ten kur reikia fona siuvinet, reiktu parinkti sviesiai rusvu tonu g.gif arba imti koki vintazini audini wub.gif man dar kazkodel atrodo, kad visai turetu tikti ant juodo audinio, panasiai kaip Maia hortenzijos blush2.gif
Atsakyti
Kiek darbelių gražių wub.gif wub.gif ,aš irgi pasirodysiu su savo paskutiniu darbeliu ,kelis vakarus prakaitavau tokiame karštyje ,sulaužiau penkias mašinines adatas,ir va rezultatas
user posted image
Siuvau iš lino, pirkto dar man mažai esant,o pamušaliukas ir visa kita -pirkta neseniai.
Viskas daryta iš akies ,be jokių brėžinių ,pasikliaujant tik savo viziją ir daug daug skaičiuojant ir matuojant doh.gif ,tiesa ,siuvau tašiuką ne pliažinį ,bet gavosi būtent toks blush2.gif ,tai bus dovana vaikystės draugei,o ji kaip tik rugpjūtyje atostogaus ,tai manau pasitarnaus mano dovanėlė ax.gif

Žodžiu ,pirmas blynas čia blush2.gif ,tokių dalykų siuvime wub.gif ,bet galiu pasakyt ,kad užkabino ,jau noriu pasiūti kitą. lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 13, 22:13)
Mane jau pradeda nervinti. Nusiperki brangų markerį, vadinamą išplaunamu. Susibraižai, siuvinėji, o paskui rezultatas... Neišnyksta ir darbas gadinasi.  doh.gif

Aš susibraižiau su išplaunamu, siuvinėju HAEDą. Po pusmečiu jo jau beveik nebelikę. Reikia iš naujo braižytis doh.gif Iš kitos pusės gerai, vadinasi išsiplaus ir nesugadins darbo biggrin.gif  Gal jie yra skirtingų firmų ar kažkokio neaiškaus gamintojo, kad tokie dalykai vyksta... g.gif


vat, vat, ir man sake, nebijokit, viskas issitrins, labai geras markeris, ne is pigiuju ten buvo... dar siule kur kelias val ar pan tik laikesi, po to tipo savaime isnyksta, bet man netiko, kadangi taip greitai tikrai nesiuvinesiu, o kaskart is naujo braizyti, na ne....

QUOTE(Laurukasr @ 2010 07 13, 22:47)
Ir man vienas paveiksliukas yra neišsiplovęs nuo markerio. Tai kitą, kai juo žymėjausi, pamerkiau į šaltą valdenį ir palaikiau. Nors nerekomenduojama, bet ties linijom truputį patryniau ir išsiplovė.


vat as ir bijau labiau trinti, kad medziaga nesugadinti, ir siuvinio neiskripti...

na zodziu, prisidirbau su tuo markeriu... viena metrika savajam suneliui dariau, kita - krikstasuniui pradejau... ir sia tau.... daba reikes ieskoti gal jau nubraiziuota medziaga, kazin kaip ji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 13, 22:14)
Noriu pasitarti, kaži šis paveikslas žiūrėtųsi ne ant žalsvo audinio, o ant kokios ivory spalvos  g.gif



Man asmeniskai graziau ziuretusi ant kremines be tu siuvinejimu, nes background'as, tfu fonas hmmmm..... kaip cia subtiliau issireiskus. blush2.gif ai, dzin, kaip kokio WC padevetos sienos. blush2.gif Man vienspalvis kreminis graziau ziuretusi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 13 liepos 2010 - 22:22
gadik o kiek laiko vandeny laikei siuvini??
ar vanduo nebuvo labai ledinis??
man vienam siuviny taip neišsiplovė žymeklis, nes pamerkiau i ledini šulinio vandeni, o kitus merkiau kambario temperatūros vandeny, tai viskas ok , išsiplovė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 07 13, 15:22)
Metija  bigsmile.gif  - o kas ten per pribumbasai "krokodiliukai" prie remo audiniui tvirtinti???

Jų yra Senukuose 4u.gif Užuolaidų skyriuj 4u.gif
QUOTE(Džeinė @ 2010 07 13, 23:41)
gadik o kiek laiko vandeny laikei siuvini??
ar vanduo nebuvo labai ledinis??
man vienam siuviny taip neišsiplovė žymeklis, nes pamerkiau i ledini šulinio vandeni, o kitus merkiau kambario temperatūros vandeny, tai viskas ok , išsiplovė  smile.gif

Ačiū, Džeine, turėsiu minty. Aš merkiu į vandentiekio vandenį, na, jis ko gera, nebūna kaip iš šulinio bigsmile.gif
Atsakyti