Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

JViktorija, labai gražios gėlės wub.gif
Atsakyti
JViktorija,labai grazu!o tas triptikas thumbup.gif beje,aciu uz pagyrimus mano paveikslui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2010 07 22, 20:24)
Retai as cia pasisakau, bet visad apziuriu jusu grazius darbelius  wub.gif
Dabar noriu parodyt ir savo  smile.gif

bigsmile.gif kaip dailu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2010 07 22, 20:24)
Dabar noriu parodyt ir savo  smile.gif

Nuostabūs darbai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 22, 18:58)
Aha, gali pasirodyt ne taip jau ir smagu ant drobės spausdintą piešinį siuvinėt  g.gif Kita vertus, pavienių kryželių tikriausiai nėra, schema tiesiai po adata - niekaip nenusigrybausi. Taigi visi šansai tokį dičkį užbaigti labai greitai. Svarbiausia, kada piešinukas patiktų. O dėl panašių spalvų ir dalinių kryžiukų... Jei nenaujokė siuvinėjime, tai galiu patart pasižymėt problemiškas vietas ryškioje dienos šviesoje su išplaunamu markeriu ir net numerius užsirašyt.
Štai čia yra populiariausia parduotuvė ir atverstas puslapis su rinkiniais ir atspausdinta kanva. Tik kad visur rašo, kad į rinkinį įeina wool - reiškia stori siūlai ir didelės kanvos skylės. Reik žiūrėt, kur normalūs siūlai.
http://www.sewandso.co.uk/cat3.html
jei pati nesupranti angliškai, tai prašyk pagalbos.
Pagalvojau, visai norėčiau pati pabandyti  biggrin.gif


Ačiū! Keliauju apsidairyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2010 07 22, 21:24)
Retai as cia pasisakau, bet visad apziuriu jusu grazius darbelius  wub.gif
Dabar noriu parodyt ir savo  smile.gif



thumbup.gif wub.gif labai gražu
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 22, 13:36)
ta prasme? ax.gif  is kur gavau?is lenkisko zurnalo  ax.gif

Dizainas nematytas, todel ir idomu buvo.

QUOTE(JViktorija @ 2010 07 22, 21:24)
Retai as cia pasisakau, bet visad apziuriu jusu grazius darbelius  wub.gif
Dabar noriu parodyt ir savo  smile.gif

Labai grazios gelytes, ypac tos pirmos thumbup.gif
Atsakyti
JViktorija, super ploja.gif clap_1.gif:

QUOTE(ChinChin @ 2010 07 22, 12:35)
kiek as suprantu, ta PETIT kryziuka sitaip galima padaryti jei siuvinejama per 2 siuliukus, o jei ant Aidos? arna EWO bet per 1 siula, tai nera kur ibesti adatos jau g.gif

Petit ar jryziuka 1x1? Čia du skirtingi dalykai ir siuvinejasi skirtingai. Ankstesnėse teose daug kartų rašiau ir aš, ir schemas kaip siuvinėti buvau įdėjusi, antrą kartą nebesikartosiu.Šiaip tokie siuvinėjasi ant lino arba evo, bet ne ant Aidos butent dėl to, kad nėra kur besti adatos ir tiek petitas, tiek kryžiukai 'a la 1x1' gaunasi šleivi kreivi.
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus mano darbeliams rolleyes.gif . Pirmas dvi geles dovanosiu savo teciui, jubiliejaus proga. Tikiuos jam patiks lygiai taip pat kaip ir jums wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2010 07 22, 21:24)
Retai as cia pasisakau, bet visad apziuriu jusu grazius darbelius  wub.gif
Dabar noriu parodyt ir savo  smile.gif
user posted image
user posted image

super geles, ypatingai man triptikas atrodo, didelej erdvej labai graziai ziuretusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2010 07 23, 12:39)
Aciu uz pagyrimus mano darbeliams rolleyes.gif . Pirmas dvi geles dovanosiu savo teciui, jubiliejaus proga. Tikiuos jam patiks lygiai taip pat kaip ir jums  wub.gif

Darbai verti gražiausių pagyrimų wub.gif , viskas atlikta nuostabiai ir įrėminta puikiai wub.gif wub.gif

Aš nelabai į temą, bet noris garsiai pasidžiaugti blush2.gif ,po gero mėnesio dar gavau dovanų bigsmile.gif bigsmile.gif
user posted image
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
JViktorija clap.gif clap_1.gif Ypač du viršutiniai. wub.gif Labai kruopštu.

PAUKŠČIUK, na labai jau dovana thumbup.gif Kad man kas padovanotų g.gif biggrin.gif
Atsakyti