Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

QUOTE(Ssl @ 2010 07 22, 11:33)
Laura81r kieno cia schema?

ta prasme? ax.gif is kur gavau?is lenkisko zurnalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 22, 14:11)
labas medlink,bendravatare  mirksiukas.gif  grazus visu darbeliai.noriu parodyti savo viena is darbeliu.tik,kaip visada,neplautas,neremintas dar  blush2.gif

Labas smile.gif
Labai gražu wub.gif Parodyk kai bus įrėmintas mirksiukas.gif
Atsakyti
Laura81r, labai gražus darbelis. wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
ieškojau, kur galima būtų rasti siuvinėjimo drobę su jau nupieštu piešiniu (noriu didžiulės), bet radau tik www.kasiuliai.lt. Gal žinote, kur dar paieškoti? Kažkada šiuose forumuose buvau radusi informaciją apie galimybę tokias siuvinėjimo drobes parsisiųsti iš užsienio. Gal kas prisimenate adresus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilte: 22 liepos 2010 - 15:26
QUOTE(ChinChin @ 2010 07 22, 13:35)
kiek as suprantu, ta PETIT kryziuka sitaip galima padaryti jei siuvinejama per 2 siuliukus, o jei ant Aidos? arna EWO bet per 1 siula, tai nera kur ibesti adatos jau

ant aidos labai paprasta: bedi per vidurį, t.y. į 1 langelį įeina 4 kryžiukai, o jei bet tačiau smulki kanva, oi kaip reiks atitaikyt doh.gif Jei ant audinio per 1 siūlą tai ir gaunasi petit kryžiukai biggrin.gif
Nu žinote, man ant kanvos piešta labai nepatiko siuvinėt: piešinys gražus, bet kai reikia kryžiukus daryt doh.gif net daliniai kryžiukai gražiai nesigavo. o juo labaiu jei dar šalia panašios spalvos gun_bandana.gif . Kažkada prieš 100 m. tokį daiktą nusipirkau, tai atidaviau močiutei (nors jau buvau pasirįžus išmest) jai patiko ir išsiuvinėjo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 22 liepos 2010 - 15:43
Aha, gali pasirodyt ne taip jau ir smagu ant drobės spausdintą piešinį siuvinėt g.gif Kita vertus, pavienių kryželių tikriausiai nėra, schema tiesiai po adata - niekaip nenusigrybausi. Taigi visi šansai tokį dičkį užbaigti labai greitai. Svarbiausia, kada piešinukas patiktų. O dėl panašių spalvų ir dalinių kryžiukų... Jei nenaujokė siuvinėjime, tai galiu patart pasižymėt problemiškas vietas ryškioje dienos šviesoje su išplaunamu markeriu ir net numerius užsirašyt.
Štai čia yra populiariausia parduotuvė ir atverstas puslapis su rinkiniais ir atspausdinta kanva. Tik kad visur rašo, kad į rinkinį įeina wool - reiškia stori siūlai ir didelės kanvos skylės. Reik žiūrėt, kur normalūs siūlai.
http://www.sewandso.co.uk/cat3.html
jei pati nesupranti angliškai, tai prašyk pagalbos.
Pagalvojau, visai norėčiau pati pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 22 liepos 2010 - 16:59
Gal toms atspausdintoms kanvoms kitokių siūlų ir nebūna dabar pagalvojau. Visur kiek verčiau, tai 7-to, dažniausiai 12 numerio kanvos. Šitokiems arkliniams kryželiams ir reikia storų siūlų.

Kas yra longstitch? ten ir tokių rinkinių buvo. Ir gal gali kas paaiškinti, kas yra konkrečiai needlepoint ir tapestry. Pastarųjų schemas radus internete tikrai žinau kad galima kryželiu siuvinėt, o kaip ten yra iš tikrųjų?
Papildyta:
Na ir užkabliavai mane biggrin.gif
jau radau ir smulkesnių audinių ir rinkynyje prie jų jau rašoma ne cotton wool, bet cotton threads - įprasti ploni siūliukai
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 22, 18:19)
Gal toms atspausdintoms kanvoms kitokių siūlų ir nebūna dabar pagalvojau. Visur kiek verčiau, tai 7-to, dažniausiai 12 numerio kanvos. Šitokiems arkliniams kryželiams ir reikia storų siūlų.

Kas yra longstitch? ten ir tokių rinkinių buvo. Ir gal gali kas paaiškinti, kas yra konkrečiai needlepoint ir tapestry. Pastarųjų schemas radus internete tikrai žinau kad galima kryželiu siuvinėt, o kaip ten yra iš tikrųjų?


Longstitch:
user posted image

needlepoint:
user posted image

tapestry:
user posted image

needlepoint esu siuvinėjus, siuvinėjasi pusiniais kryželiais visais 6 siūliukais:
user posted image
Atsakyti
o man irgi nepatiko ant spausdintos kanvos siuvineti schmoll.gif

labai siaubingai atrodo viskas - piesinys grazus, o kai salia yra zalsva ir zalsvoka spalvos doh.gif lotuliukas.gif siuvinejant neatskirsi - as net nepradejau tos, kuria gavau dovanu......
Atsakyti
Retai as cia pasisakau, bet visad apziuriu jusu grazius darbelius wub.gif
Dabar noriu parodyt ir savo smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2010 07 22, 21:24)
Retai as cia pasisakau, bet visad apziuriu jusu grazius darbelius  wub.gif
Dabar noriu parodyt ir savo  smile.gif



Fantastika. wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
JViktorija kaip gražuuuu wub.gif
Atsakyti