Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Ačiū visoms už pagyras mano procesiukui - įkvėpėte tęsti toliau smile.gif

QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 21, 10:51)
Noriu parodyti savo pirmą darbelį


Žiauriai gražu, jis ir pas mane planuose tik nežinau kada bus pradėtas doh.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 07 21, 11:36)
Pasirodysiu ir aš ka šiuo metu siuvinėju  ax.gif


Kokios spalvos bigsmile.gif Bus žiauriai gražu thumbup.gif

Beje, Dvi - super rankšluostukas wub.gif
Atsakyti
O tai nesupratau iš to parodymo, kuria kryptim turi svirti pusinio kryželio viršutinis siūliukas? Ar taip kaip parodyta - iš vienos pusės vienaip, iš kitos siuvinio pusės kitaip?
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 21, 12:37)
O tai nesupratau iš to parodymo, kuria kryptim turi svirti pusinio kryželio viršutinis siūliukas? Ar taip kaip parodyta - iš vienos pusės vienaip, iš kitos siuvinio pusės kitaip?

Visada į vieną pusę, nesvarbu pusinis ar ne pusinis.
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 07 19, 18:15)
Kelias dienas buvau išvykusi, galiu parašyt, jei reikia, nors šiaip tas eilėraštis gana liūdnas, todėl abejoju ar čia dėt. Tai vaiko prašymas gyvent... Bent jau pas mane paskutinis stulpelis būtent toks  verysad.gif Užsirašiau jį gal prieš kokių 18 metų. Tarsi poziciją sau pačiai. Bet be to paskutiniojo stulpelio eilėraštis tikrai labai gražus...

Jei galite parašykite tuos žodžius tada be to paskutinio stulpelio smile.gif beje ačiū ir jums Džeine, turėsiu iš ko rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 07 21, 13:47)
Jei galite parašykite tuos žodžius tada be to paskutinio stulpelio  smile.gif  beje ačiū ir jums Džeine, turėsiu iš ko rinktis  4u.gif

Čia žinutė #40
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 21, 09:51)
Noriu parodyti savo pirmą darbelį  blush2.gif  ir už visą pagalbą bei patarimus esu dėkinga Paukščiukui aciuks.gif
Niu prašom.............kritikuokite  biggrin.gif

user posted image



grazus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Visu darbeliai labai grazus 4u.gif
O ypac nustebino Kaliteja su pirmu darbeliu, nu jei jau pirmas toks, tai kokie kiti bus. As pati ji esu siuvinejus, tai nelabai jis man lengvai "pasidave"
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 21, 10:51)
Noriu parodyti savo pirmą darbelį  blush2.gif  ir už visą pagalbą bei patarimus esu dėkinga Paukščiukui aciuks.gif
Niu prašom.............kritikuokite  biggrin.gif


Laukiau laukiau ir galiausiai sulaukiau bigsmile.gif bigsmile.gif
nuostabiai padirbėta ir įrėminta puikiai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 07 21, 10:41)
Dzeine, mano svajonių pavaikslas wub.gif
Originalų rinkinį siuvinėji?

ne, nerinkini, bet spalvos nuo siuvinėto originalo beveik nesiskiria smile.gif
spalvas konvertavau pati smile.gif
Atsakyti
gražūs visų darbai.
O aš su klausimais
1.kas siuvinėjate HEAD - kiek cm palikot iš kraštų? apie 6 cm nepermažai?
2. koks Nr. medžiagos jei 10 x telpa į 7 mm arba 14 x į 1 cm?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 21 liepos 2010 - 19:42
QUOTE(Ssl @ 2010 07 21, 15:58)
Visu darbeliai labai grazus  4u.gif
O ypac nustebino Kaliteja su pirmu darbeliu, nu jei jau pirmas toks, tai kokie kiti bus. As pati ji esu siuvinejus, tai nelabai jis man lengvai "pasidave"

Na žinokite man tai jos labai smagiai suvinėjosi mirksiukas.gif o sekantis darbelis numatytas yra NIMUE porelė ant grybuko ir į virtuvę jūros gėrybių šefas ax.gif
Tik NIMUE labai bijau,nes reikia pas ką nors pasimokyti kaip ant lino siuvinėti.

Dėkoju labai visoms už pagyras mano darbeliui. Rėminome ir tempėmė abu vakar su vyru ant dvipusės lipnios juostos. Trys kraštai gavosi idealiai tempimas o viename krašte vistiek per dvi linijėles į viršų sukreivavo,nebeišsitempė lygiai verysad.gif na bet niekis,toliau bus lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 21, 20:32)
gražūs visų darbai.
O aš su klausimais
1.kas siuvinėjate HEAD - kiek cm palikot iš kraštų? apie 6 cm nepermažai?
2. koks Nr. medžiagos jei 10 x telpa į 7 mm arba 14 x į 1 cm?

iseina 36ct mirksiukas.gif haedai dideli gaunasi, bet as kiek didesniu darbu dariau tai palieku po 6-7 cm, visada uztenka g.gif jei remas bus prie pat siuvinio, tai reik tik truputi krasciuku, o jei desis pasportas, tai galima iremint ir prisiunant prie kartono, t.y. po pasportu, tai irgi nedaug krastu reikia. bent jau as taip manau 4u.gif
Atsakyti