Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Noriu parodyti savo pirmą darbelį blush2.gif ir už visą pagalbą bei patarimus esu dėkinga Paukščiukui aciuks.gif
Niu prašom.............kritikuokite biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labai gražu thumbup.gif o gal butu galima gauti schemute blush2.gif
Atsakyti
DVI - o varge doh.gif o kaip angliskai pusinis kryzelis? blush2.gif eisiu ieskoti kaip ji daryti, nes nemoku... ir tuos du - tigra su meskiuku dariau paprastai, nedariau niekur pusiniu, tai primakalavau vadinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 07 21, 10:56)
DVI - o varge doh.gif o kaip angliskai pusinis kryzelis? blush2.gif eisiu ieskoti kaip ji daryti, nes nemoku... ir tuos du - tigra su meskiuku dariau paprastai, nedariau niekur pusiniu, tai primakalavau vadinas doh.gif

Bet ten,kur pusiniai kryžiukai, nebūtinai per juos eina BS'as. Ten tiesiog langelis būna skersai padalintas, kas ir reiškia, kad reikia pusinius du išsiuvinėti. smile.gif O jei ištisas BS eina, tada taip.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa5 @ 2010 07 21, 09:56)
Labai gražu  thumbup.gif  o gal butu galima gauti schemute  blush2.gif

Jei tai skirta man.............tai aš schemutes skolinausi iš Paukščiuko galerijos ir pas save šitame kompe dabar jų neturiu o stacionarus laikinai sugedęs blush2.gif
Jei esate prisireginusi www.gallery.ru tai manau paukščiukas leis ir Jums pasiskolinti tas schemutes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 21, 10:51)
Noriu parodyti savo pirmą darbelį  blush2.gif  ir už visą pagalbą bei patarimus esu dėkinga Paukščiukui aciuks.gif
Niu prašom.............kritikuokite  biggrin.gif


Grožis wub.gif wub.gif wub.gif Laukia ir manes šis darbelis, turiu ir medžiaga ir siūlus, bet vis neprieina eilė jam ax.gif
Ar sunkiai siuvinėjosi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 07 21, 10:13)
Grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Laukia ir manes šis darbelis, turiu ir medžiaga ir siūlus, bet vis neprieina eilė jam  ax.gif 
Ar sunkiai siuvinėjosi?  4u.gif

Ne visai nesunkiai.
Tik teko paardyti. Nes aš siuvinėjau ant rusvos Aidos tai kai buvo nurodyta ne grynai balta spalva,aš tokia ir siuvinėjau,bet teko ardyti,nes kai Aida ne balta tai gėlės atrodė kaip "nesipraususios" lotuliukas.gif tai pirkau grynai baltus siūlus mirksiukas.gif
Vyras sako:daugiau toooookių dydelių paveikslų nebesiuvinėk,nes nebus kur pakabinti.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 21, 12:00)
Bet ten,kur pusiniai kryžiukai, nebūtinai per juos eina BS'as. Ten tiesiog langelis būna skersai padalintas, kas ir reiškia, kad reikia pusinius du išsiuvinėti. smile.gif O jei ištisas BS eina, tada taip.. smile.gif



taip taip, as suprantu, bet man bet kokiua tveju reiketu zinoti, kaip juos siuvineti, iki siol niekad ju nedariau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 21, 09:51)
Noriu parodyti savo pirmą darbelį  blush2.gif  ir už visą pagalbą bei patarimus esu dėkinga Paukščiukui aciuks.gif
Niu prašom.............kritikuokite  biggrin.gif

bigsmile.gif tai kad kritikuot nėr ka bigsmile.gif Labai viskas dailu ir gražu 4u.gif

Pasirodysiu ir aš ka šiuo metu siuvinėju ax.gif

user posted image
Atsakyti
Dzeine, mano svajonių pavaikslas wub.gif
Originalų rinkinį siuvinėji?
Atsakyti
Labutis, labai gražūs darbeliai ir procesai. wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 07 21, 10:51)
Niu prašom.............kritikuokite  biggrin.gif

Gražūs ir gerai įrėminti darbai nekritikuojami biggrin.gif Šaunuolė ploja.gif clap_1.gif:
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 07 21, 10:56)
DVI - o varge doh.gif o kaip angliskai pusinis kryzelis? blush2.gif eisiu ieskoti kaip ji daryti, nes nemoku... ir tuos du - tigra su meskiuku dariau paprastai, nedariau niekur pusiniu, tai primakalavau vadinas doh.gif

Ziurek 'partial stitches'
Atsakyti