Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Tikrai įspūdingi darbai...
Atsakyti
Dvi puikus rankšluostukas thumbup.gif

Pirkau šian Žardėje kanvą, tai truputi suerzino blink.gif , medžiaga kreivai nukirpta ir pamatuota pagal ilgajį galą, o ir jų matuojamoj liniuotėj nuolis nuplėštas, tai dar 1cm nusukinėja doh.gif doh.gif Keista, kad šiais laikais tokiom kvailystėm užsiiminėja blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
O aš vis dar vargstu su savo iki šiol didžiausiu darbu smile.gif Tikiuosi per pora savaitėlių jį pabaigsiu ir galėsiu padovanoti sūnėnui ax.gif Liko vienas lapas (na ir aišku begalė BS'o doh.gif ), jau lėktuvai skraido smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 20, 13:04)
nieko nenutuokiantis apie siuvinejima zmogus issiziotu pamates kad bet ka galima iisiuvineti ,netgi tokius grozius  bigsmile.gif


Man irgi labai gražu smile.gif Ypač tulpės, aguonų laukas ir mergina su paukšteliu wub.gif Tokius siuvinėsiu, kai kada nors MB padovanos man rėmą biggrin.gif Jau pažadėjo... laukiu gimtadienio, gaila, kad jis dar toli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 20, 16:33)
Pirkau šian Žardėje kanvą, tai truputi suerzino blink.gif , medžiaga kreivai nukirpta ir pamatuota pagal ilgajį galą, o ir jų matuojamoj liniuotėj nuolis nuplėštas, tai dar 1cm nusukinėja  doh.gif  doh.gif Keista, kad šiais laikais tokiom kvailystėm užsiiminėja  blink.gif

Niu tikrai keista, aš kiek esu pirkus karpomą medžiagą vilniuje, tai visur matau, kad kerpa šiek tiek daugiau nei riba ax.gif Tik vienoj parduotuvėj laukiau gal 20 min, kol liną atkirpo, mes per visą plotį traukė siūlą, kad tip top lygiai nukirptų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 07 20, 17:14)
Sveikos,
O aš vis dar vargstu su savo iki šiol didžiausiu darbu smile.gif Tikiuosi per pora savaitėlių jį pabaigsiu ir galėsiu padovanoti sūnėnui ax.gif Liko vienas lapas (na ir aišku begalė BS'o doh.gif ), jau lėktuvai skraido smile.gif



bigsmile.gif jau kvepia pabaigtuvėm thumbup.gif thumbup.gif , bus puikus darbas wub.gif
QUOTE(mege2 @ 2010 07 20, 19:19)
Niu tikrai keista, aš kiek esu pirkus karpomą medžiagą vilniuje, tai visur matau, kad kerpa šiek tiek daugiau nei riba  ax.gif Tik vienoj parduotuvėj laukiau gal 20 min, kol liną atkirpo, mes per visą plotį traukė siūlą, kad tip top lygiai nukirptų  lotuliukas.gif

dabar kai užkliuvo reiks įdėmiau žiūrėt ką kerpa unsure.gif , o pas juos matuot atkirptus.
Atsakyti
Labutis, kokių grožių užderėjo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 07 20, 16:14)
Sveikos,
O aš vis dar vargstu su savo iki šiol didžiausiu darbu smile.gif Tikiuosi per pora savaitėlių jį pabaigsiu ir galėsiu padovanoti sūnėnui ax.gif Liko vienas lapas (na ir aišku begalė BS'o doh.gif ), jau lėktuvai skraido smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bet kaip gražiai riškėja vaizdas bigsmile.gif
Atsakyti
peachy sheila, labai grazu 4u.gif

mergaites, ar buna blizgaus lino? nes paziurejau kasiuluose yra tik blizgi aida 14nr... o as tiesa sakant ant aidos visai nebandzius, tai net nzn kaip cia butu... ir dar tokia stambi...
Atsakyti
nu mergaites,groziu kad pazeret kaip is gausybes rago!!!!!!!!!!!superinis metrikiukas Aretukui,o meskutis koks nematytas thumbup.gif
Dvi,koks fainuolis ranksluostis,net praustis butu gaila! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos, dar norejau paklausti - neseniai tik atkreipiau demesi blush2.gif

kai schemoje yra BS'as, ir jis eina istrizai per kvadraciuka (schemos kvadraciuka), jis buna 2 rusiu. Kai BS'as eina per ribinius spalvu kvadraciukus, jis eina istrizai dalindamas kvadraciuka i 2 trikampiukus, bet dalina skirtingai:

1. Kartais kvadraciukas visas yra tarkim melynas ir BS'o siulas eina per ji istrizai dalindamas i 2 melynus trikampiukus.

2. O kartais BS'as eina istrizai ir padalines kvadraciuka i 2 trikampiukus schemoje juose yra skirtingu spalvu simboliukai - tarkim virsutiniame trikampelyje geltonos spalvos simboliukas, o apatiniame melynos...

Dabar galvoju - pirmu atveju viskas aisku, darai visa melyna kryziuka ir viskas.

o antru atveju gal reikia kazka daryti kitaip? gal pusinius reikia daryti? viena pusini melyna, kita geltona?... g.gif
Atsakyti
Peachy_Sheila labai dailu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 07 20, 22:27)
mergaites, ar buna blizgaus lino? nes paziurejau kasiuluose yra tik blizgi aida 14nr... o as tiesa sakant ant aidos visai nebandzius, tai net nzn kaip cia butu... ir dar tokia stambi...

Būna. Pati turiu nusipirkus, bet pirkau ne iš lietuviškos parduotuvės.
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 07 21, 09:14)
o antru atveju gal reikia kazka daryti kitaip? gal pusinius reikia daryti? viena pusini melyna, kita geltona?... g.gif

Teisingai.
Atsakyti