Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

yra ir violetines man atrodo g.gif
Atsakyti
bent as tai nemaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 07 18, 21:57)
na va, pagaliau galiu parodyti savo metrikiukus blush2.gif


Man norėtųsi, kad vienodo dydžio kraštinės būtų paliktos, bet šiaip labai dailus darbelis, ir meškiukas labai mielas, norėtųsi pamatyti įrėmintą 4u.gif

QUOTE(Sela:) @ 2010 07 19, 09:02)
Rodau naujausia savo darbeli, jau paruosta ireminimui:


Gražu smile.gif Lauksim įrėminto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes darbstuolytes 4u.gif
Niu bet jau groziu prisiuvinejot, akys tik raibsta ir baltas pavydas ima blush2.gif

Pasigirsiu ir as savo smulkmenelem
Busimas kazkada ateityje metrikiukas mergytei, o kol kas tiesiog meskiukas issiuvinetas ant 16 aidos 10 dmc spalvyciu
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

ir iremintas metrikiukas Aretukui. Foto nekokia, kitokios neturiu sad.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Liuksiškas zuikiukas thumbup.gif ir įrėmintas puikiai.
Atsakyti
Dekui mergyt 4u.gif man jis irgi labai patiko wub.gif man taip pat patiko, kaip parinko remeli ir pasportuka thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Labai gražus zuikutis wub.gif ir įrėmintas tikrai labai gražiai thumbup.gif O kur rėminot? ax.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai,Višniuke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 07 14, 19:11)
Aš ir po ilgo laiko atsiminiau siuvinėjimą, tikriausiai metai laiko nebuvau siuvinuko paėmusi į rankas  blush2.gif  doh.gif  dabar noriu išsiuvinėti tą besilaukiančią moterį, gal galite įdėti tuos žodžius, kuriuos jūs turite?  ax.gif

Kelias dienas buvau išvykusi, galiu parašyt, jei reikia, nors šiaip tas eilėraštis gana liūdnas, todėl abejoju ar čia dėt. Tai vaiko prašymas gyvent... Bent jau pas mane paskutinis stulpelis būtent toks verysad.gif Užsirašiau jį gal prieš kokių 18 metų. Tarsi poziciją sau pačiai. Bet be to paskutiniojo stulpelio eilėraštis tikrai labai gražus...

Atsakyti
dekui labai, mergytes ax.gif

meskiuka parodysiu ireminta, kai galesiu 4u.gif
Atsakyti
Kokie grazus visu darbeliai 4u.gif o kad man ikvepimas ateitu ax.gif
Atsakyti
QUOTE
ir iremintas metrikiukas Aretukui. Foto nekokia, kitokios neturiu


puikus darbelis ,labai graziai dera pasportas prie zuikuci spalvu thumbup.gif thumbup.gif

renku sau ispudingu issiuvinetu darbeliu nuotraukas,tavo graziu zuikucio metriku papildysiu savo kolekcija 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 liepos 2010 - 18:07