Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

O man labai grazu.... thumbup.gif Inesiuuu tikra saunuole....
Tik is kur visas medziagas ir minti traukiat g.gif Yra kokia nuoroda kaip jos gaminamos...Mano panelyte labai apsidziaugtu tokia dovanele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgitaPk: 18 liepos 2010 - 18:10
dariau podukrai. ji dievina ta Kitty.minciu pilna galva,medziagos parduotuvej,o kaip daryt pilnas internetas.net sm yra tema biggrin.gif man patinka miniatiurkos ir dyyyyydeli darbai.tik iki pastaruju nedaaugau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 18 liepos 2010 - 18:25
Labas,įdedu seną darbelį blush2.gif Nepykit,kad neirėmintas blush2.gif

user posted image
Papildyta:
Ir kažkoks keistai mažiukas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarida: 18 liepos 2010 - 19:04
tu ji reminsi ar kur nors ikomponuosi? smile.gif
Atsakyti
Tik taip paliksiu,nes tokio rėmeliuko neradau unsure.gif Nors gal blogai ieškojau g.gif
Atsakyti
gal kaip nors panaudok,koki zaisla padaryk,paduskel.seip yra gaminami remeliai. reminimo salone.padaro kokio nori dydzio smile.gif
Atsakyti
na va, pagaliau galiu parodyti savo metrikiukus blush2.gif

lauksiu visokiu komentaru, kad zinociau kaip toliau gerinti darbelius 4u.gif

user posted image

is arciau gabaliukas:

user posted image

sviesiai zydra Aida18, cia tas tigriukas, kuriam BSa suapvalinau, nors schemuteje buvo "laiptuotas" BSas, ir cia tas tigriukas, kur sakiau, kad per daug vietos paliko reminant, noreciau kad pasportas butu arciau ir nebutu tiek laisvos aidos... bet jau padovanotas ir labai isliaupsintas biggrin.gif


user posted image
user posted image

16 Aida meskiukas, iremintas baisiai brangiai nes vyras nese ir jam ka isiule ta paeme... bet dar enturiu foto su remu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 07 18, 21:51)
gal kaip nors panaudok,koki zaisla padaryk,paduskel.seip yra gaminami remeliai. reminimo salone.padaro kokio nori dydzio smile.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif tik pradingau savaitgaliui ir štai kiek gražių darbelių wub.gif Bethovenas wub.gif wub.gif wub.gif Kiti visi irgi labai mieli, ypač tigriukas ax.gif

Mergytės gal galit patarti kur Vilniuj nešti rėminti? draugė nešė Juozapo pasaže,m tai liko nepatenkinta, nes meždiagą kreivai ištempė... rėmino dvi savaites... gal nusipirkti pasportą ir rėmelį ir pačiai rėmintis? labai nedaug laiko turiu g.gif gal net ir pigiau būtų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medlink: 19 liepos 2010 - 07:20
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 07 18, 20:57)
na va, pagaliau galiu parodyti savo metrikiukus blush2.gif

lauksiu visokiu komentaru, kad zinociau kaip toliau gerinti darbelius  4u.gif

sviesiai zydra Aida18, cia tas tigriukas, kuriam BSa suapvalinau, nors schemuteje buvo "laiptuotas" BSas, ir cia tas tigriukas, kur sakiau, kad per daug vietos paliko reminant, noreciau kad pasportas butu arciau ir nebutu tiek laisvos aidos... bet jau padovanotas ir labai isliaupsintas  biggrin.gif
16 Aida meskiukas, iremintas baisiai brangiai nes vyras nese ir jam ka isiule ta paeme... bet dar enturiu foto su remu... rolleyes.gif

gražūs metrikiukai wub.gif ,o vietos tikrai ne per daug paliko schmoll.gif ,pats tas thumbup.gif ,tikrai negražu ,kai darbelis suspaustas ir nėra erdvės,aš visada palieku erdvės,tada tik paveiksliukas atsiskleidžia wub.gif ,kad BS darei užapvalindama ,tai tikriausiai dar gražiau 4u.gif ,bent jau man ,o be to čia juk tavo darbas tai ir improvizuot gali į valias...
Atsakyti
Rodau naujausia savo darbeli, jau paruosta ireminimui:

user posted image
Atsakyti
ot merginos eksperimentuojam su spalvom ,grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nes rozes zalios turejo buti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 liepos 2010 - 09:31