Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 93 tema

Pagaliau baigiau smile.gif Liko tik isplauti , islyginti ir reminti bigsmile.gif
190x250
DMC 18 spalvu
user posted image

norejau paklausti kaip manote cia bus kokybiska schema?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiko: 16 liepos 2010 - 23:17
QUOTE(Daiko @ 2010 07 17, 00:08)
*Pagaliau baigiau  smile.gif Liko tik isplauti , islyginti ir reminti  bigsmile.gif
190x250

**norejau paklausti kaip manote cia bus kokybiska schema?

*Oho kaip gražu. Šaunuolė Nerealus paveikslas. Čia gal Mocartas? wub.gif thumbup.gif 4u.gif

**O čia visas paveiksliukas turi siuvinėtis? Nes man kažkaip panašu į tuos kur dalis nesisiuvinėja, o tik lieka nupiešimai ant medžiagos. Tokius gali siuvinėt tik iš priginalaus rinkinio
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2010 07 17, 12:52)
*Oho kaip gražu. Šaunuolė Nerealus paveikslas. Čia gal Mocartas?  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

**O čia visas paveiksliukas turi siuvinėtis? Nes man kažkaip panašu į tuos kur dalis nesisiuvinėja, o tik lieka nupiešimai ant medžiagos. Tokius gali siuvinėt tik iš priginalaus rinkinio

Aciu smile.gif cia Bethovenas
o siuvinejasi visas paveikslas 104 spalvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiko: 17 liepos 2010 - 12:55
QUOTE(Daiko @ 2010 07 17, 00:08)
Pagaliau baigiau  smile.gif Liko tik isplauti , islyginti ir reminti  bigsmile.gif
190x250
DMC 18 spalvu

OHO Paveikslas milžinas 4u.gif Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiko @ 2010 07 17, 13:55)
Aciu  smile.gif cia Bethovenas
o siuvinejasi visas paveikslas 104 spalvos

nuostabus ir šiltas darbas wub.gif . medžiaga buvo piešta, ar viską siuvinėjai?
Atsakyti
Labas,noriu prie jusu prisijungti,darbeliu dar turiu nedaug,dabar esu isvykusi,tai pasirodysiu kita savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 17, 19:20)
nuostabus ir šiltas darbas  wub.gif . medžiaga buvo piešta, ar viską siuvinėjai?

Aciu smile.gif Vyras merga kanva nupirko smile.gif Siaip pagal shema lig kremine spalva turejo buti g.gif

"pirmaargenta" aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiko: 17 liepos 2010 - 21:38
QUOTE(Daiko @ 2010 07 17, 01:08)
Pagaliau baigiau  smile.gif Liko tik isplauti , islyginti ir reminti  bigsmile.gif
190x250
DMC 18 spalvu
user posted image

norejau paklausti kaip manote cia bus kokybiska schema?
user posted image

Kaip grazuu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistelelelele10: 18 liepos 2010 - 10:02
labas rytas darbstuoles smile.gif

Visu pirma noriu pagirti: darbeliai nuostabus.. Didziausias ispudis Bethoveno ir nesciosios metriko, pasaka wub.gif

O stai manasis metrikas, kuri padovanojau nenufotkinus net, bet stai paprasiau dovanos gavejai nufotkino biggrin.gif tik viena foto neperteikia tikruju spalvu, o kita kur perteiktos tikrosios spalvos, blicas puse vaizdo pradangina, bet is abieju foto bendra vaizda galima susidaryti blush2.gif

Stai:

Neperteiktos tikros spalvos smile.gif

Metrikas
Atsakyti
Na šis paveikslėlis visada puikus wub.gif (net ir su blicu mirksiukas.gif )

O manoji mūza pagaliau prisiatostogavo ir pargrįžo namolio- pradėjau vienam būsimam leliukui ir jo broliukui siuvinėti metrikiuką- pagalvėlę. Labai smagiai einasi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 18 liepos 2010 - 11:28
mano gaminta sage user posted image
Atsakyti
Nekyla man rankos prie tokių mažyčių krapštinėtis doh.gif - vis pasigrožiu kitų darbukais ir man gana.
Atsakyti