Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(Frekė @ 2010 03 20, 13:47)
o as manau geriau jau butu parasyta: temos tvirtinamos pirmadieniais. ir tada patvirtina visas per savaite atidarytas temas nes 1-4 dienos labai neapibreztas laikas  g.gif vienam patvirtina greit o kitas laukia ilgai ir nezino tinkamai ta tema atidaryta ar  ne ax.gif

Nu betgi kas garantuotas kad būtent pirmadienį galėsi pasijungti? Gi būna aplinkybių įvarių. Taip kad viena diena tikrai ne išeitis. Jeigu temos patvirtinamos tarkim šiandien, šeštadienį, tai tas kas užves naują temą rytoj arba šiandien vakare jau po temų tvirtinimo natūraliai gaunasi kad jam nusikels temos tvirtinimas kelioms dienoms mirksiukas.gif
Atsakyti
na gerai bet jis zinodamas kad temos tvirtnamos pirmadieniais pats bus kaltas kad ja atsidare antradieni g.gif ir laukt reiks savaite... o juk anksciau kai temas tvirtindavo Ambrozija Ruste ja pavaduodavo kai negaledavo patvirtint galbut ir iseitis rasti pavaduojancia tvirtintoja... nors as suprantu visi mes zmones kartais ir prie geriausiu noru ne forumas ir jo bedos galvoje smile.gif
Atsakyti
Sutinku su Freke. Tikrai jei butu paskelbta tam tikra diena temų patvirtinimui, tikrai būtų geriausia išeitis. Mano temos taip ir nepatvirtina, šiandien jau ketvirta diena ir nežinau net ką galvoti. Jokios reklamos neskleidžiau, tikrai atrodo taisyklėm nenusižengiau. Juo labiau parašiau Rustei AŽ ir nieko tylu ramu cray.gif
Atsakyti
tai esi likimo drauge biggrin.gif as ir laukiu kadangi administracija nepatvirtinimo priezasties neprivalo parasyt tai pirmadieni bandysiu laime antra karta. ax.gif
Atsakyti
Turbūt pastebėjot, kad naujuoju forumo admin'u tapo Rustė. Tad darbų darbelių jai tikriausiai netrūksta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2010 03 20, 23:55)
tai esi likimo drauge biggrin.gif as ir laukiu  kadangi administracija nepatvirtinimo priezasties neprivalo parasyt tai pirmadieni bandysiu laime antra karta.  ax.gif


aš ir sakiau taip, kad pirmadienį bandysiu antrą kartą. Jei jau aš ne viena tokia, tai tikriausiai nepatviritnimo priežastys kitos, o jau aš galvojau, kad šiaip kažkuo neįtikau smile.gif
Mačiau kad neprivalo pranešti, bet vis tiek pabandžiau jai parašyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 20, 23:38)
Turbūt pastebėjot, kad naujuoju forumo admin'u tapo Rustė. Tad darbų darbelių jai tikriausiai netrūksta cool.gif

Taip, Rustė mūsų naujasis adminas bigsmile.gif ir rankdarbių temoje jos vietoje dabar būsiu aš ax.gif Jeigu tema nepasitvirtina per 4 dienas, vadinasi tikrai kažkas netiko. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, norėjau paslaugų skyrelyje atidaryti naują temą informuojančią apie naujai Vilniuje įsikūrusi edukacinį šeimos centrą. Parašiau pasiteiravimą SM admin, tačiau kokios 6 savaitės jokio atsakymo. Kas gi kuruoja paslaugų skyrelio skelbimus iš moderatorių?
Tikiuosi, kad čia gausiu atsakymą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaival @ 2010 03 21, 16:31)
Laba diena, norėjau paslaugų skyrelyje atidaryti naują temą informuojančią apie naujai Vilniuje įsikūrusi edukacinį šeimos centrą. Parašiau pasiteiravimą SM admin, tačiau kokios 6 savaitės jokio atsakymo. Kas gi kuruoja paslaugų skyrelio skelbimus iš moderatorių?
Tikiuosi, kad čia gausiu atsakymą ax.gif

Paslaugų skyrelyje, šiuo metu yra sustabdytas naujų temų atidarymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 21, 18:46)
Paslaugų skyrelyje, šiuo metu yra sustabdytas naujų temų atidarymas  4u.gif


Sweiki, jai kol kas yra sustabdytas nauju temu atidarymas tai gal galima savo paslaugu skelbima ideti i koki kita skyreli pvz "kita" Nes tam paslaugu skyriuje yra labai daug uzdarytu temu ir taip pat temu kurios buvo paskelptos 2007 metais pvz ir atrasyta 2 zinutes. Ten jau tikrai reikia sutvarkyti viska. Labai nesmagu kad sustabdytas skelbimas nauju temu. Manau tokiu atveju turi buti pasiulyta alternatyva.
Atsakyti
Mane irgi domina klausimas kokiu tikslu yra sustabdyta naujų temų atidarymas paslaugų skyrelyje g.gif netgi nemažai temų jau yra nenaudojamos ilgą laiką šiame skyrelyje verysad.gif manau kad jūs galėtumėte jas panaikinti ir vietoj jų leisti naujas atidaryti
Atsakyti
sveiki,

norėčiau paskelbti temą skelbimų lentoje,bendroje temoje.kaip tai galima būtų padaryti?

ačiū.
Atsakyti