Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(Simonsita @ 2007 07 05, 01:03)
Sveiki, norėčiau paklausti, kodėl man neišeina įdėti nuotraukos.Nors  ją sumažinu iki reikiamo dydžio, bet vistiek į avatarą įdeda ištemptą, ar suspaustą nuotrauką. Kitų mamyčių, mačiau, nuotraukos atrodo gerai. Tai kaip įdėti  g.gif

Matote, norint gauti "gerą" vaizdą, reikia nustatyti nuotraukos aukštį ir plotį. Jei to nepadarote, forumas automatiškai iškraipo nuotrauką pagal standartinį 120x140. Pažaiskite tais skaičiukais pagal tai, kaip ištampo foto, turėtumėt perprasti ir pataikyti mirksiukas.gif Taip darau aš, gal yra geresnių būdų? rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Langučiai: 05 liepos 2007 - 01:07
QUOTE(wikonda @ 2007 07 04, 23:57)
Sveiki, tai ar gali kas man padėti  verysad.gif  Dar vis neleidžia rašyti žinučių atsakymų :
Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Kiek bebandyčiau išmeta lentelę, atsiprašome įvyko klaida Jūs neturite teisiu skelbti atsakymų šioje temoje. Tai kodėl išlaukiu tas 30 sek.,  unsure.gif
Visur kitur galiu tik būtent ten VAISTAI   g.gif  mad.gif


drinks_cheers.gif help.gif help..... O gal į svečius galima moderatores pasikviesti, kad panaršytų mūsų kompų nustatymuose?????
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 06 11, 12:54)
Laba diena, pas mane lygiai tas pats, šenden pabandžiau parašyt atsakymą. Ir ką, išmeta kad įvyko klaida. Mažiukas serga norėtusi kokių patarimų, tačiau i jokią temą apie vaistus neleidžia parašyti atsakymo  unsure.gif  verysad.gif



QUOTE(vita2 @ 2007 06 11, 13:06)
Vat vat man iki šiol taip ir neleidžia. Moderatorės rašė, kad "gal kompas ar naršyklė taip nustatyti". Bet kodėl tada kitose temose leidžia parašyti g.gif ? Ir kur tuos "nustatymus" tvarkyti?


Viskas su jūsų kompais gerai.
doh.gif Išties būtent tame skyrelyje buvo neteisingai sudėlioti naujų temų atidarymo ir žinučių rašymo leidimai. Bet čia tik aš galiu pamatyti tuos leidimus, todėl moderatoriai ir negalėjo tinkamai atsakyti į šį klausimą. Dabar jau viskas sutvarkyta (nes tik dabar perskaičiau ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 07 05, 09:33)
Viskas su jūsų kompais gerai.
doh.gif Išties būtent tame skyrelyje buvo neteisingai sudėlioti naujų temų atidarymo ir žinučių rašymo leidimai. Bet čia tik aš galiu pamatyti tuos leidimus, todėl moderatoriai ir negalėjo tinkamai atsakyti į šį klausimą. Dabar jau viskas sutvarkyta (nes tik dabar perskaičiau  ax.gif ).


Ačiū SuperMama, ačiūūūūūūūūūūū. Aš jau pabandžiau ir man jau leidžia rašyti atsakymus. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 07 05, 08:33)
Viskas su jūsų kompais gerai.
doh.gif Išties būtent tame skyrelyje buvo neteisingai sudėlioti naujų temų atidarymo ir žinučių rašymo leidimai. Bet čia tik aš galiu pamatyti tuos leidimus, todėl moderatoriai ir negalėjo tinkamai atsakyti į šį klausimą. Dabar jau viskas sutvarkyta (nes tik dabar perskaičiau  ax.gif ).


notworthy.gif Ačiū, jau nesitikėjau, kad kažką galima padaryti. Taigi ta tema tokia svarbi 4u.gif yahoo.gif
Atsakyti
Norėdama paskelbti temą "Mūsų namai" skiltyje, o paskui pabandžiusi ir "Skelbimų lentoje" pirmą kartą susidūriau su žinute "Atsiprašome, jūs neturite teisių paskelbti naują temą šiame forume" ?!?!?!


Žinutė nurodanti, kaip sužinoti kodėl aš gavau šį pranešimą, skambanti "Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose." - man taip pat nieko nesako, nes neturiu supratimo, kad tie minimi "pagalbos failai" ir neįsivaizduoju kaip jį turėti (supratimą).

Rašau čia su klausimais:
- tai kodėl gi negaliu skelbti temų minėtuose forumuose?
- ką turėčiau padaryti, kad gaučiau tokią galimybę?

Ačiū.

Atsakyti
yra skelbimų lentoje skilčių, kuriose dalyviai, neparašę forume 100 komentarų, negali atidaryti naujos temos. Taip pat yra tokia skiltis - "Vaikams", kurioje dalyviai negali užvesti naujos temos, reikia rinktis smulkesnį subforumą - "Berniukams", "Mergaitėms".
Reikėtų patikslinti klausimą, kurioje skyrelio skiltyje mėginot atidaryti temą.
Atsakyti
Laba diena,

Prieš 2 dienas norėjau atidaryti savo temelę "rankdarbiuose", tačiau nesulaukiu temos patvirtinimo. Moderatorei parašiau į AŽ, klausiau gal kas ne taip, bet atsakymo nesulaukiu. Pagal mane jokių taisyklių nepažeidžiau. Ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 03 19, 15:00)
Ką daryti?

1. Perskaityti taisykles.
2. Kantriai palūkėti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 19, 16:31)
1. Perskaityti taisykles.
2. Kantriai palūkėti wink.gif


Nu taisykles perskaičiau ir atrodo nenusižengiau, o dėl patvirtinimo tai tos mėlynos taisyklės pagal mane naujesnės, ir antram punkte rašo kad patvirtina/nepatvirtina per dieną, o man jau eina trečia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 03 19, 15:50)
Nu taisykles perskaičiau ir atrodo nenusižengiau, o dėl patvirtinimo tai tos mėlynos taisyklės pagal mane naujesnės, ir antram punkte rašo kad patvirtina/nepatvirtina per dieną, o man jau eina trečia  verysad.gif

Jeigu taisyklės nebuvo pažeistos, vadinasi tema bus patvirtinta. temas patvirtina per 1-4 dienas. Juk moderatorius irgi žmogus, nesėdės ir nelauks kiekvienos naujos temos, yra ir namai, ir darbas, ir vaikai mirksiukas.gif
Atsakyti
o as manau geriau jau butu parasyta: temos tvirtinamos pirmadieniais. ir tada patvirtina visas per savaite atidarytas temas nes 1-4 dienos labai neapibreztas laikas g.gif vienam patvirtina greit o kitas laukia ilgai ir nezino tinkamai ta tema atidaryta ar ne ax.gif
Atsakyti