Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(wikonda @ 2007 06 11, 13:54)
Laba diena, pas mane lygiai tas pats, šenden pabandžiau parašyt atsakymą. Ir ką, išmeta kad įvyko klaida. Mažiukas serga norėtusi kokių patarimų, tačiau i jokią temą apie vaistus neleidžia parašyti atsakymo  unsure.gif  verysad.gif


Vat vat man iki šiol taip ir neleidžia. Moderatorės rašė, kad "gal kompas ar naršyklė taip nustatyti". Bet kodėl tada kitose temose leidžia parašyti g.gif ? Ir kur tuos "nustatymus" tvarkyti?
Atsakyti
QUOTE(vita2 @ 2007 06 11, 13:06)
Vat vat man iki šiol taip ir neleidžia. Moderatorės rašė, kad "gal kompas ar naršyklė taip nustatyti". Bet kodėl tada kitose temose leidžia parašyti g.gif ? Ir kur tuos "nustatymus" tvarkyti?


Tai ką aš ir pagalbos nesulauksiu g.gif Pirmą kartelį nutariau paprašyti mamų patarimo, iškilusiu man svarbiu klausimu ir doh.gif Net neisivaizduoju kas pas mane naršyklėj galėtų būti blogai g.gif į kitas temas tai rašau atsakymus verysad.gif
Atsakyti
Bandžiau atsakyt, viskas tvarkoj smile.gif Gal tikrai neišlaukiat tų 30 sek nuo paskutinio parašymo? g.gif
Atsakyti
Laba diena. Paskelbiau tema pasaku skiltyje, bet jos ten nera, o zinute kaip ir yra parasyta, nes ji issaugota mano zinuciu sarase. Kazin kodel?
Atsakyti
QUOTE(Fosterio tulpe @ 2007 06 13, 12:25)
Laba diena. Paskelbiau tema pasaku skiltyje, bet jos ten nera, o zinute kaip ir yra parasyta, nes ji  issaugota mano zinuciu sarase. Kazin kodel?

ją gal perkėlė ar sujungė, nes buvo jau tokia
Atsakyti
QUOTE(Fosterio tulpe @ 2007 06 13, 12:25)
Laba diena. Paskelbiau tema pasaku skiltyje, bet jos ten nera, o zinute kaip ir yra parasyta, nes ji  issaugota mano zinuciu sarase. Kazin kodel?

O nepasibaige jau konkursas? g.gif Nes kaip supratau is taisykliu:

QUOTE
Siekiant lygių teisių visiems meilės pasakų konkurso dalyviams, draudžiama atidarinėti naujas forumo temas, kviečiančias balsuoti už vieną ar kitą pasaką konkurse, taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti už pasaką asmeninio profilio parašuose, "bendraamžių" ir kitose temose. Už šios taisyklės nepaisymą konkurso dalyvis gali būti diskvalifikuotas.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 08 24, 10:35)
Jei norėjai sukurt Skelbimų lentoj -> Rankdarbiuose, tai tam reikia surinkt 20+ žinučių wink.gif

Sveiki,
Nu rodos turiu 20+ žinučių,bet neleidžia atidaryti naujos temelės rankdarbiuose blink.gif Padėkit,tai kiek ten tų plius turi būti,kad būtų galima g.gif ,ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimule @ 2007 06 20, 20:20)
Sveiki,
Nu rodos turiu 20+ žinučių,bet neleidžia atidaryti naujos temelės rankdarbiuose blink.gif Padėkit,tai kiek ten tų plius turi būti,kad būtų galima g.gif ,ačiū 4u.gif

Šiuo metu reik 100+ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 06 20, 20:43)
Šiuo metu reik 100+  ax.gif

Koks motyvas blink.gif ,kodėl tokia diskrimininacija naujokų,visai to nesuprantu :hmJuk kartais tiesiog norisi pasirodyti,kad galų gale kažkas įvertintų blush2.gif o kokie mokamos temos įkainiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimule: 20 birželio 2007 - 21:21
QUOTE(raimule @ 2007 06 20, 22:19)
Koks motyvas blink.gif ,kodėl tokia diskrimininacija naujokų,visai to nesuprantu :hmJuk kartais tiesiog norisi pasirodyti,kad galų gale kažkas įvertintų blush2.gif  o kokie mokamos temos įkainiai  g.gif

Kur kreiptis, parašyta skelbimų lentos taisyklėse wink.gif
Atsakyti
Sveiki, tai ar gali kas man padėti verysad.gif Dar vis neleidžia rašyti žinučių atsakymų :
Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Kiek bebandyčiau išmeta lentelę, atsiprašome įvyko klaida Jūs neturite teisiu skelbti atsakymų šioje temoje. Tai kodėl išlaukiu tas 30 sek., unsure.gif
Visur kitur galiu tik būtent ten VAISTAI g.gif mad.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklausti, kodėl man neišeina įdėti nuotraukos.Nors ją sumažinu iki reikiamo dydžio, bet vistiek į avatarą įdeda ištemptą, ar suspaustą nuotrauką. Kitų mamyčių, mačiau, nuotraukos atrodo gerai. Tai kaip įdėti g.gif
Atsakyti